Pvc Dikey Ofis Perdesi Hafif Oval Bombeli Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Pvc Dikey Ofis Perdesi Hafif Oval Bombeli Fiyatı 240,00 TL/m2


89 mm genişliğinde hafif bombeli, oval şeritlerle üretilen kusursuz pvc dikey perde modelleri, daha çok ofis, işyeri, otel, fabrika, mağaza, atölye gibi alanlarda tercih edilir. En ucuz fiyat garantisi ile dikey pvc perde siparişlerinizi online verebilir, ölçü, keşif, teklif ve montaj hizmetlerimizd...

     21 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Pvc Dikey Ofis Perdesi Hafif Oval Bombeli" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

4 metre yükseklik
/ Osmangazi Bursa - 22/11/2022
3 metre genişlik 4 metre yükseklik olarak sipariş vesek kargo ile gönderebilirmisiniz?
Evet,pvc slatleri oval şekilde kutuya koyup gönderebiliyoruz.

250x183 227x183 108x182 254x183 204x183 gri dikey pvc perde fiyatları
Simge / Edirne - 10/10/2022
İşyeri için 250x183 227x183 108x182 254x183 204x183 ölçülerinde 1 er adet gri bombeli dikey pvc perde lazım, fiyat verebilir misiniz, ölçülerden mekanizma payı düşecekmiyim, bir de ölçüme göre üretim yapıyorsunuz değil mi ?
Sizin ölçülerinize özel üretilir. Girdiğiniz yükseklik , üstte mekanizmanın olduğu alüminyum kasa dahil yüksekliğidir. Örnek tavandan yere kadar ölçün , yere sürtmemesi için 3 veya 5 cm kadar eksiltin. Başka bir şey ekleyip çıkarmayın. Girdiğiniz eposta adresine teklif gönderdik. Fiyatlarımız kdv , herşey dahil fiyatlarıdır.
250x183 cm pvc perde fiyatı 1416 TL.
227x183 cm pvc perde fiyatı 1302 TL
108x182 cm pvc perde fiyatı 623 TL
254x183 cm pvc perde fiyatı 1472 TL
204x183 cm pvc perde fiyatı 1189 TL.

Muayenehane ve ofis perdeleri
İlker / Mamak Ankara - 16/9/2022
Daha önce de bu siteden perde almıştım, şimdi de tüm muayenehane ve ofis perdelerini perde.com sitesinden satın aldık, firma çalışanları ilgili ve ürünleri söz verdikleri gibi gönderdiler, teşekkürler.

Muayenehane ve ofis perdeleri

Tam kapanıyor mu , aralardan ışık sızar mı ?
Aslı / Alanya Antalya - 20/8/2022
İşyeri için düşünüyoruz, vitrin camlarına. Gündüz çok güneş alıyor içerisi, tamamen kapanıyor mu, içeri ışık süzer mi , bir de dışarıdan içeriyi gösterir mi ?
Kapalı iken dik şeritler sağ ve soldan üst üste biner, tamamen kapanır ve kesinlikli ışık almaz, dışarıdan içerisini göstermez, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

ofis dikey jaluzi perde
/ Kadıköy İstanbul - 17/7/2022
Ofis için alıdğımız dikey jaluzilerin montajını ancak yapabildik, ürün beklentimizi karşıladı. ilk kez astığımızda bazı bantlar birbirine yapışıyordu, nemli sabunlu bezle silmemmizi tavsiye ettiler, düzeldi. Satış sonrası destekleri de oldukça iyi. Yoruma resim de ekledim :) Teşekkür ediyoruz.

ofis dikey jaluzi perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz. Dikey pvc bantlar montaj öncesi uzun süre (kargo ve kurulum) pakette beklediğinde, bantlar birbirine sürter ve statik elektriklenme olur. İlk astığınızda bantlar birbirine yapışmak ister. Bir kereye mahsus hafif sabunlu su ile ıslatılmış bezle silmeniz yeterli oalcak ve normale dönecektir.

Lutfen geri dönüş yapin
Jale / Urla İzmir - 19/6/2022
Merhaba efendim. Lutfen bana e mail ile ve ya +9455577xxxx numarasi ile geri donus yapin rica ediyorum. Ben sizden az once bir siparis ettim. Amma olcu yalnis oldu. Bana yardimci olun lutfen
Siparişinizi bekleniyor durumunu aldım. Havale seçtiğiniz için, ödeme gelmeden zaten ürün hazırlanmaz. Siz direk yeni bir sipariş oluşturabilirsiniz.

Mekanizma var sadece bant gönderebilir misiniz?
Burak / Çardak Denizli
Denizli serbest bölge içindeyiz. Mevcut mekanizmalarımız var ancak bantlardan eksik ve kırılanlar var. Ölçü versek sadece bant gönderimi yapar mısınız. Bir de kumaş istedek aynı mekanizmada çalışır mı ?
Bize whatsapp dan ulaşırsanız sadece bant gönderimi yapabiliriz. Adet ve uzunluğu da yazmalısınız. Pvc perdeler 89 mm mekanizma ile üretilir. Her bir şeridinizin genişliği 89 mm yaklaşık 9 cm olmalı, yine de kontrol edin. Kategorimizde bulunan tüm pvc ve kumaş dikey bantları ile uyumludur. İster güneşlik veya blackout kumaş, ister pvc isterseniz de screen kumaş tercih edebilirsiniz.

Eğimli dikey perde imalatı
/ Nazilli Aydın
Eğimli tavan penceresi için dikey perde imalatı yapıyor musunuz? Siparişi nasıl vermeliyim.

Eğimli dikey perde imalatı
Evet. En kutusuna genişliği, boy kutusuna da en yüksek ölçüyü seçin. Sipariş Notu alanına eğimli diye not yazın. Daha sonra da whatsapp dan bize basit bir el çizimi atın. Üretim istediğiniz şekilde yapacaktır.

özel ölçü pvc perde siparişi
Rıfat / Gebze kocaeli
İşyeri için 327 cm genişlik ve 423 cm yükseklik olacak şekilde istiyoruz. Bu şekilde üretip gönderebilir misiniz.
Evet sitemizdeki tüm perde modelleri ölçüye özel üretilmektedir. Sitemizde en üstte yazan telefon numaralarından bize arayarak ya da whatsapp ile de sipariş verebilirsiniz.

güvenilir satıcı
Eda / Çorum
işyeri için pvc perde tercih ettik. Firma ile telefonda görüştük. Ürünler 3 günde bize ulaştı. Bir sorun yaşamadık. Güvenilir işini bilen bir site tavsiye ederim

ofis perdeleri
Tuba / Ataşehir İstanbul
Ofis perdeleri için perde.com u tercih ettik. Fiyat ve telefon desteğini beğendik. Ölçü ve montaj Konusunda da uygun fiyatlarla çözüm ürettiler. Bir sorun yaşamadık. İnternet firması için oldukça balarılı bir performans , tavsiye ediyorum.

ofis perdeleri
güzel yorum ve resim için teşekkür ederiz.

pvc perde sistemleri
Hakan / Serdivan Sakarya
İşyerimize 2 adet pvc perde satın aldık. sorun yaşamadık. Gayet güzel. kargodan 2 ayrı paket geliyor. Bizim kargo şubesi 2. paketi ertesi sabah getirdi. Buna dikkat edin derim. Tek perde de olsa 2 paket geliyormuş, üstteki ray ile bantlar ayrı ayrı paketleniyor.

başarılı satıcı tavsiye ederim
Hasan / Bahçelievler İstanbul
işyeri için şeffaf çizgili olan modelden sipariş verdik. 3 günde teslim ettiler. ürün de beklediğimiz gibi sorunsuz geldi. Teşekkür ederiz.

Dikey pvc jaluzi perde
Sedat / Osmangazi Bursa
Ofis için dikey jaluzi perde siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde ürünler geldi. Tavsiye ediyorum. Ürüne gelince beklediğim gibiydi. Daha önceden de kullanıyorduk pvc perdeleri. Uzun ömürlü ve güneş yönetimi en başarılı perde bence.

Dikey pvc jaluzi perde
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz. Dikey pvc perdeler aynı zamanda karartma perde özelliği de sunar. Güneş ışıklarından maksimum fayda sağlarken , çalışma ortamında güneşten rahatsız etmeden çalışma olanağı sunar. Güneşin konumuna göre slatleri kendi etrafında sağa veys sola çevirebilirsiniz. Ayrı büyük ölçülü pencerelerde kolayca çalışabilen tek perde modelidir.

Motorlu pvc perde seçenek
Mehmet f. / Çankaya Ankara
Motorlu fiyatı belirtmemişsiniz fiyat nedir.
Haklsınız ilk fırsatta dikey perdele riçin motor ve kumandayı seçeneklere ekleyeceğiz. Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Arkadaşlarımız siparişi onaylamanız için size toplam fiyatı dönecektir. Motorlu dikey perdeler trajlı ray ile üretilir. Trajlı ray fiyatı perde enine göre değişecektir. Tiltli ve açma kapamalı motor perde başınadır. Perde ücreti dışında yaklaşık 1500 TL gibi bir ek ücret çıkacaktır. Ama detaylı güncel fiyat için bize ölçünüz ile birlikte whatsappdan yazmalısınız.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top