Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+6 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

Sıralama

Ahşap Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

Ahşap jaluzi perdeler temel olarak bant/slayt genişliklerine göre 25mm , 35mm, 50mm ve 70mm gruplandırılır. Ahşap jaluzi perde renkleri;Beyaz, Siyah, Antrasit, Venge, Maun, Meşe, Kiraz, Ceviz ve Doğal. Bu renklere ilave olarak ayrıca beyaz ve siyah lake içeren lake ahşap perde serisi ahşap perde modellerini de inceleyebilirsiniz. Ahşap jaluzi perde imalatçıları varsayılan olarak merdiven ipli üretim yaparlar. Ancak iplerin geçtiği delikler ışığı içeri alacağından iplere gelen yere kurdela takılarak perdelerin karartma perde gibi çalışmasını sağlarlar.Ahşap perde fiyatları 130 TL den başlamaktadır ancak bant genişliği , kurdela ya da motorlu seçenekleri ile farklı fiyatlarla satılmaktadır.

Hazır Ahşap Perde Satın Al, Online Sipariş Ver

Online perde eticaret sitesi perde.com üzerinden ana menüdeki Perde Modelleri linkini tıklayıp Ahşap Jaluzi perde kategorisini ziyaret edin. Bu kategoride bulunan ürünler içinde renk ve desen seçenekleri içerir. Dilediğiniz modele karar verdikten sonra ölçü ve renk seçiminizi yapıp perde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ahşap jaluzi perdelerde kargo ücretsizdir. Ancak kapıda ödeme geçerli değildir. Dilerseniz peşin fiyatına 9 taksit ile sitemizde tüm perde modellerini online hazır veya ölçüye özel satın alabilirsiniz.

Ahşap Jaluzi Perde Nasıl Temizlenir

Ahşap perdeler antibakteriyel ve leke tutmaz özelliktedir. Üzerlerinde Avrupa standartlarına uygun kanserojen madde içermeyen doğal ahşap boyaları bulunur. Ancak kullanıma bağlı olarak bantların üzerinde zamanla toz birikebilir, hafif ıslak bir bezle silmeniz yeterli. Ahşap perdeler 1950 lerden beri kullnıldıkları mekana estetik ve doğallık katar. En doğal perde modellerindendir.
Ahşap Jaluzi Perde Kullananlar
Işığı yönetmede en etkili perde çeşitlerinden olan ahşaplar özellikle işyerlerinde çokca tercih edilirler. Otel lobileri, restaurantlar, konferans salonları, Avukatlık ve mimarlık büroları, özel şirket ofisleri, doktor odaları. Evlerde ise temizlenmesi yağ ve leke tutmaz özelliği ile mutfak perdeleri, yatak odası perdesi olarak kullanılırlar.

İstanbul Ahşap Jaluzi Perde Montajı Var mı?

Sefa G. İstanbul Ataşehir

İstanbul Ataşehirdeki ofisimize ahşap perde yaptırmak istiyoruz. Ahşap perde siparişi versek siz takar mısınız.

İstanbul için ölçü ve montaj hizmeti sunuyoruz. Bize sitemizdeki telefonlardan ulaşabilirsiniz. Ancak ahşap perdelerin montajını elektrikçiniz de çok kolay yapabilir. Eğer motorlu ahşap olacak sa zaten elektrikçinizin perde takılacak yere elektrik hattı çektirmesi gerekecek.Ahşap Jaluzi Perde Kullananlar Memnun mu?

perde.com istanbul

Sitemizden ahşap jaluzi perde satın alıp kullananlar ile gerçekleştirdiğimiz anket sonuçlarına göre
%89 müşterimiz ahşap perde satın aldığı için memnun
%6 sı ağır bir perde olduğu için perdeyi kaldırıp indirirken zorlandıklarını belirttiler.
%5 ise dikey kumaş , alüminyum jaluzi gibi farklı modelleri tercih ettiklerini belirtti.
Yine kullananlar perde.com olarak bizden memnun olduklarını kendi çevrelerinde tavsiye ettiklerini belirttiler.


Top