Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+5 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

Pvc Dikey Ofis Perdesi Hafif Oval Bombeli Satın Al Sipariş Ver

güvenilir satıcı
Eda / Çorum - 31/12/2021
işyeri için pvc perde tercih ettik. Firma ile telefonda görüştük. Ürünler 3 günde bize ulaştı. Bir sorun yaşamadık. Güvenilir işini bilen bir site tavsiye ederim

ofis perdeleri
Tuba / Ataşehir İstanbul - 24/11/2021
Ofis perdeleri için perde.com u tercih ettik. Fiyat ve telefon desteğini beğendik. Ölçü ve montaj Konusunda da uygun fiyatlarla çözüm ürettiler. Bir sorun yaşamadık. İnternet firması için oldukça balarılı bir performans , tavsiye ediyorum.

ofis perdeleri
güzel yorum ve resim için teşekkür ederiz.

pvc perde sistemleri
Hakan / Serdivan Sakarya - 18/10/2021
İşyerimize 2 adet pvc perde satın aldık. sorun yaşamadık. Gayet güzel. kargodan 2 ayrı paket geliyor. Bizim kargo şubesi 2. paketi ertesi sabah getirdi. Buna dikkat edin derim. Tek perde de olsa 2 paket geliyormuş, üstteki ray ile bantlar ayrı ayrı paketleniyor.

başarılı satıcı tavsiye ederim
Hasan / Bahçelievler İstanbul - 23/9/2021
işyeri için şeffaf çizgili olan modelden sipariş verdik. 3 günde teslim ettiler. ürün de beklediğimiz gibi sorunsuz geldi. Teşekkür ederiz.

Dikey pvc jaluzi perde
Sedat / Osmangazi Bursa - 19/8/2021
Ofis için dikey jaluzi perde siparişi verdim. Sorunsuz bir şekilde ürünler geldi. Tavsiye ediyorum. Ürüne gelince beklediğim gibiydi. Daha önceden de kullanıyorduk pvc perdeleri. Uzun ömürlü ve güneş yönetimi en başarılı perde bence.

Dikey pvc jaluzi perde
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz. Dikey pvc perdeler aynı zamanda karartma perde özelliği de sunar. Güneş ışıklarından maksimum fayda sağlarken , çalışma ortamında güneşten rahatsız etmeden çalışma olanağı sunar. Güneşin konumuna göre slatleri kendi etrafında sağa veys sola çevirebilirsiniz. Ayrı büyük ölçülü pencerelerde kolayca çalışabilen tek perde modelidir.


Online satış hizmeti verdiğimiz iller :

100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top