Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+6 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

SıralamaDikey perde renkleri

Selim B. İstanbul Şişli

istanbuldaki ofisimize dikey perde satın almak istiyorum, renk seçenekleri olarak 7 renk belirtmişsiniz. Farklı renkte yaptıramaz mıyız.

Tüm stor perde modellerindeki renklerden dikey perde üretebiliriz. Ancak hazır kesilmiş olarak bu renkler mevcut. Ancak büyük metrajlı veya adetli işlerinizde dilediğiniz renk , desen ve hatta model (screen, karartma, mat polyester, keten stor kumaşları) ile size özel dikey perde imalatı yapılır.
pvc dikey perde renkleri ilgili ürünü incelemelisiniz.Dikey perde toplanma mesafeleri , açıkken ve kapalı iken eni, genişliği ne kadar

Fatos İstanbul

Merhaba perde tamamen toplandığında eni kaç cm oluyor . Toplanacak kisimda tv var hareket edebilen tv.. onu sola alinca oraya toplayip tekrar saga cekebilir miyim onu merk ettim. Insallah anlatabildim.. foto attim yalniz cama deil o kiris mi ne denio onun bu tarafına yapicam

89mm Pvc ve Kumaş DİKEY PERDE TOPLANMA MESAFELERİ

Örnek genişlik ölçüleri için 89 mm dikey pvc ve kumaş perdelerin toplandığındaki şeritlerin kapladığı alanlar, aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Sağa, sola veya orta toplanır ise tüm şeritler bir arada olur. Ortadan açılır seçerseniz şeritlerin yarısı sağda yarısı solda toplanır. Genişlik ölçünüze göre örnek toplanma ölçüleri;<br>

100 cm sola, sağa  toplanır dikey perde için toplanma alanı 18 cm

200 cm sola, sağa toplanır dikey perde için toplanma alanı 30 cm

300 cm sola,sağa  toplanır dikey perde için toplanma alanı 42 cm


SAĞA veya  SOLA veya ORTAYA TOPLANIR ise

İmalat Atölyeye Uygun Yüksek Tavan İçin Perde Modelleri

Sinan Ankara Mamak

Plastik malzemeleri için üretim yapan atölyemizde 4.5 mt yüksekliğinde 7 mt genişliğinde 2 adet çok güneş alan cam pencere var. Bu büyüklükteki pencereler için en ideal ve ucuz perde modelleri nedir.

Sinan bey size tavsiye edeceğimiz ilk model dikey kumaş ya da pvc perdelerdir. Tam da bu amaç için üretilmektedir. Yüksek tavanlı ofis, işyeri otel, restoran, imalathane, atölye ve bürolar için en ideal mekanizmalı perde modelidir. Dikey şeritli perdeler çok uzun ömürlüdür ve toplamda en ucuz perde çeşididir.
Pvc dikey perdelerin temizliği çok kolaydır. Su altında yıkanabilir. Bezle silinebilir. Kumaş dikey perdeler de daha dekoratif renkler içerir. Hafif nemli bezle silinip yıllarca kullanılabilir.Dikey Karartma Stor Perde Siparişi

Hakkı C. İzmir Bornova

ben ofisim için 5 mt yüksekliğinde uzun dikey stor perde istiyorum ancak blackout karartma stor kumaşı ile sipariş vermek istiyorum. yardımcı olur musunuz.

Evet dikey perde kategorimizde karartma dikey kumaş perde isimli ürünü seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 540 cm e kadar boy girebilirsiniz eni de istediğiniz ölçüde yapabiliriz. Ancak yurtiçi, aras, mng, ptt gibi kargo firmaları 3 mt den geniş perdeleri taşıyamıyor. Dolayısıya nakliyat firması ile perdenizi göndermemiz gerekecek.


Top