Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+6 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

SıralamaAçık cam balkon ölçüsü nasıl alınır

Gülşah Muğla Bodrum

Ölçüyü nasıl vereceğiz benim camın adetinin ölçüsü 51cm mesela toplam 4 adet var ne kadar yapıyor

Cam Balkon Perdesi için Ölçü Nasıl Alınır
Camlar arasında plastik fitil bulunur. Bir cam için ölçü alırken;
Cam Balkon En Ölçüsü;Fitilin bittiği yerden diğer fitilin başladığı yere kadar cam genişliğini ölçün. Örnek 51 cm çıktı. 2 mm eksilterek sipariş verin. 50.8 olarak sitemize girin. NOT: CAMIN GENİŞLİĞİ DEĞİL FİTİLİN BİTTİĞİ YERLE YANDAKİ FİTİLİN BAŞLADIĞI YERİ ÖLÇÜN.
Cam Balkon Boy Ölçüsü;Yani Boy için de her bir camın en üstünden altına kadar ölçüp girin.
İstediğiniz adeti ölçüler aynı ise adetten seçebilirsiniz.Katlanır Delikli Cam Balkon Perdeleri Yıkanabilir mi?

Suzan Ataşehir

cam balkon perde modelleri yıkanabilir mi? leke tutar mı, hijyenik midir.

Karartma serisi hariç tüm plicell marka cam balkon perde modelleri yıkanabilirdir. Su altında yıkanabilen pilise cam balkon perdeleri geçmeli ayaklarla üretilir.
Katlanır balkon perde modellerimizde profil tasarımı sayesinde ekstra tutamak yoktur, profillerin kenarları parmaklarla kavranarak işletilir.
Geçmeli ayakları sayesinde yıkamak için kolayca sökülür takılır.
Özel üretim teknolojileri sayesinde kumaşlarda antistatik olma, yani leke ve toz tutmama özellikleri mevcuttur. Zaman zaman yumuşak fırça veya toz alıcı ile temizlenmesi genellikle yeterlidir.Zorlu lekelerde, tüm plicell perdeler yıkama talimatlarında belirtilen şekilde temizlenebilir.
Hazırlama Aşaması
1 - Plicell perdeyi tamamen kapatınız
2 - Perdenin takılı olduğu çıtanın uzun çıkıntısını, tornavida veya benzeri bir aletle yukarı doğru iterek perdeyi aşağı doğru çıkartınız.
3 - Büyük bir leğeni yada küveti 30 derece su ile doldurunuz ve azCam Balkon Perdesi Plise Perde Fiyatı

Erkan İstanbul Maltepe

Cam balkon perdeleri yani plise perde fiyatları nasıl hesaplanır. 5 adet 40 cm eninde 150 cm boyunda satın alacağım.

Cam balkon perde fiyatları m2 ile hesaplanır. Ancak minimum 1m2 olarak kabul edilir. Yani 0.4mx1.5m=0.6 m2 yapar ancak heryerde 1 m2 olarak hesaplanır. Dolayısıyla 5 adet plise perde için fiyat 5x69,90=349,50 TL + %18 kdv talep edilir. Karartmalı pilise perde m2 fiyatı 99 TL dir.Cam Balkon Perdesi Yapıştırmalı ya da Vidalı Tavsiyeniz Nedir

Emrah Baykara İstanbul Levent

Cam balkon perdesi satın alacağım. Yapıştırmalının montajı daha kolay diye üste para verip satın alacağım ama üretici olarak tavsiye eder misiniz. Emin olamadım. Sipariş vermeden önce sormak istedim. Cam balkon perdesi kullananların genel olarak fikrini siz daha iyi bilirsiniz.

Emrah bey, yapıştırmalı cam balkon plise perde fiyatı 10 TL daha fazladır. Eğer evde şarjlı matkabınız varsa vidalı pilise perde tavsiye ederiz. Yapıştırmalıya oranla daha uzun yıllar kullanırsınız. Aşırı güneş ışığı ile yapıştırmalar zamanla çözülmekte. Ancak takması daha pratik olduğu için biz de satıyoruz ama çok da tavsiye etmiyoruz.
Yapıştırmalı cam balkon perdesi çocuk güvenliği açısından daha sağlıklı , çünkü iplerine ağırlık binerse yapışkanlar yerinden sökülür.


Top