Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+6 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

Sıralama

Screen Perde

Güneş alan Ofis, büro, restaurant, lobi, cafe vb tüm işyeri pencerelerinde hem güneş ışınlarını kırmak hem de güneş ışığından aydınlanma olarak verim almak için en ideal çözümü sun screen perdeler sunar. Güneş kırıcı stor perde olarak da bilinirler. Screen perdeler zincirli ve motorlu çalıştırılabilirler. Screen perde renkleri genelde düz renkler olup, siyah gri, lacivert gri, krem beyaz,kahve beyaz şeklinde tek veya çift renkle anılırlar.

Sun Screen Perde Satın Al

Güneş ışığından maximum fayda alırken zararlı ve yorucu ışınları engellemek amacıyla sun screen perde satın almak için sitemizde bulunan screen perde kategorisini inceleyebilirsiniz. Sun screen perde fiyatları kumaş kalitesine ve ölçüsüne bağlı kullanılacak motor büyüklüğüne göre değişir. Pencerede kapladığı m2 fiyatları 29 TL den başlamaktadır. En ucuz güneş kırıcı stor perde fiyatları için ürünlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Screen perde satın almadan önce danışmak istediğiniz her konuda bize online chat ekranından ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sipariş vermeden önce size ücretsiz numune sun screen kumaşı gönderebiliriz. İşyerleriniz için adetli screen perde siparişlerinde; yerinizde keşif, ölçü alma, teklif ve montaj hizmetlerimiz profesyonel çözüm ortaklarımızca verilir. Özellikle çok fazla ışık alan işyerleri , ofis ve büro pencereleri için cam elyaf malzemeden üretilen orjinal sun screen stor perde modelleri gündüz dışarıyı net görmenizi sağlarken sizi güneş ışınlarından korur. Somfy motorlu, Mosel Motorlu ya da Çin malı motorlu sun screen perdeler üretiyoruz. İş yerinizde ücretsiz keşif ve ölçü hizmetlerimiz için bize ulaşın.


Sun Screen Perde Özellikleri

Teknik Kumaş Tanımlamaları

Solmazlık (DIN EN ISO 105-B02)
Solmazlık; kumaş renginin günışığına altında solma dayanımını gösteren derecelendirme ölçüsüdür.Renkler günışığına maruz kaldıklarında farklı reaksiyon vermektedirler,bu nedenler solmazlık dereceleri 1 ile 8 arasında katagorilendirilir,8 solmazlık dayanımında en yüksek derecedir

Alev Almazlık
Alev almaz kumaşlar , alev almanın yavaşlatıldığı kumaş tipleridir
B1= screen kumaşın, Alman standartına (DIN 4102-1) göre yanmazlık standartlarını belirler ve pek çok kamu binası ve projelerde standart olarak kullanılır.Bu sertifika Orta ve Kuzey Avrupada daha yaygın olarak kullanılmaktadır.
M1= screen kumaşın, Fransız standartına göre yanmazlık standartlarını belirler ve ve pek çok kamu binası ve projelerde standart olarak kullanılır. Bu sertifika Avrupa ülkelerinde geniş kabul görmektedir.
Rv-ışık yansıtma (DIN EN 410)
Güneş kırıcı kumaşın, güneş ışığını yansıtma yüzdesidir.Yüzde oranı ne kadar yüksek olursa ışık yansıtması da o derecede fazla olmaktadır
Av-ışık emilimi (DIN EN 410)
Güneş kırıcı kumaşın, güneş ışığını absorbe etme yüzdesidir yüzde oranı ne kadar yüksek olursa absorbe edilen ışık miktarı o kadar fazla olur.
Tv-ışık geçirgenliği (DIN EN 410)
Kumaşın, güneş ışığını geçirme yüzdesidir yüzde oranı ne kadar yüksek olursa odaya giren ışık miktarı o kadar fazla olur
Rs-enerji yansıtması
Sun screen kumaşın, güneş enerjisini yansıtma yüzdesidir.Yüzde oranı ne kadar yüksek olursa yansıtılan enerji miktarı o oranda yüksek olur.
As-enerji absorbe edileme oranı (DIN EN 410)
Kumaşın güneş enerjisini emme yüzdesidir.Yüzde oranı ne kadar yüksek olursa o kadar çok emilimi olur.
Ts-enerjisi geçirgenliği (DIN EN 410)
Sun screen kumaşın, güneş enerjisini geçirme yüzdesidir Yüzde oranı ne kadar yüksek olursa odaya giren güneş enerjisi miktarı o oranda artar.
Tuv-UV geçirgenliği (DIN EN 410)
Kumaşın,UV ışınlarını geçirme yüzdesidir yüzde oranı ne kadar yüksek olursa odaya giren UV miktarı o oranda artar.
OF-açıklık faktörü (DIN EN 410)
Güneş kırıcı kumaşdaki görünebilirlik miktarı.Açıklık faktörü ne kadar az olursa dışarıyı görebilme o kadar az olur.
Gtot Değeri (DIN EN 13363-1)
Isının,hem pencere hemde kumaşın toplam etkisi altındaki geçirgenlik değeridir . Değer, ne kadar az ise o oranda verimli bir yalıtım sonucuna ulaşılmaktadır.

Sun Screen Perde Modelleri ve Fiyatları

Konusunda uzman yerli sun screen perde üreticileri, imalatçıları ile çalışmaktayız. Sitemizde kumaş kalınlık ve özelliklerine göre sun screen perde çeşitleri bulunmaktadır. Kumaşın kalitesi, kalınlığı, ölçüleri perde fiyatları üzerinde etkendir. Genelde kumaş boyları 200,250,300 , ve 350 lik toplar halindedir. Ancak her renk için her ölçü stoğu bulunmamaktadır. Dolayısıyla sun screen fiyatları perde üretirkenki firelere göre değişmektedir.
Polyester oranı yüksek ucuz sun screen perde modelleri,
ithal orjinal sun screen perde modelleri,
Somfy, mosel, mottura marka motorlu sun screen perde modelleri
sitemizde satılmaktadır.

İş yerinizde ücretsiz keşif ve teklif hizmetimizden yararlanmak için iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Top