Ödeme SeçenekleriPEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT , KAPIDA ÖDEME , HAVALE/EFT  1. Bonus, Maximum, Axcess, Worldcard, Card Finans, Advantage, Paraf Karta Peşin Fiyatına 5 Taksit (3d Secure)
  2. Tüm Master ve Visa Kredi Kartlarına Tek Çekim.
  3. Teslimat sırasında kargo personeline Kapıda Nakit ya da Kapıda Kredi Kartı (tek çekim) ile ödeme yapabilirsiniz.
  4. Havale/EFT (%6 İndirim) ile Ödeme.

    QNB Finansbank
    IBAN: TR46 0011 1000 0000 0081 9410 12
    Alıcı : Cansu Mekanizmalı ve Motorlu Perde Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Not: 2000 TL üzeri siparişlerde kapıda ödeme seçeneği, sadece bayilerimiz, eski müşterilerimiz için geçerlidir. Eğer ilk siparişiniz kapıda ödeme ve 2000 TL üstü ise siparişi lütfen onaylayın. Müşteri temsilcimiz size %6 havale indirimli fiyatı ve hesap numaralarımızı iletecek.


Kurumsal Perde Siparişi; Mimar ve kurumsal müşterilerimizin toplu perde siparişleri için işe özel teklif verilmektedir.

Yurtdışı Perde Siparişi; Türkiye dışından Almanya, Hollanda, İngiltere, İtalya, Azerbeycan, Kıbrıs vb ülkelerden sipariş verirken visa , mastercad ya da paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

%100 Güvenli Alışveriş : İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Global Sign tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde 3d secure teknolojisi ile perde.com çalışanları dahil kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere 3. şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.
Top