Ödeme SeçenekleriKurumsal Perde Siparişleri; Üretim ölçüsü alma ve perdelerin montajı tarafımızdan yapılan mimar ve kurumsal müşterilerimizin toplu perde siparişleri için işe özel teklif verilmektedir.

Yurtdışı Perde Siparişleri; perde.com sitesine Türkiye dışından Almanya, Hollanda, İngiltere, İtalya, Azerbeycan, Kıbrıs vb ülkelerden sipariş verirken visa , mastercad ya da paypal ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye içi Online Perde Siparişleri İçin;

Perdeleri sepete ekledikten sonra Alışverişi Tamamla düğmesine bastığınızda gelecek olan seçenekler:

  1. 3d Secure teknolojisi ile Kredi Kartı Taksitli Ödeme. Bonus, Maximum, Axcess, Worldcard, Card Finans, Advantage, Paraf kredi kartlarınız için peşin fiyatına 9 taksit ve toplamda 12 taksite kadar seçenekler , diğer bankaların tüm kartlarına da tek çekim ile ödeme.
  2. Teslimat sırasında, kargo personeline Kapıda Nakit ya da Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kargo personeli tarafından kapınıza getirilecek pos sayesinde teslimat sırasında kapıda kredi kartınızla yada banka kartınız ile tek çekim ödeme imkanı.
  3. Havale/EFT ile Ödeme. Hesap Bilgilerimiz

Firma Ünvanı : Opera Perde Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Banka Bilgileri : IBAN: TR45 0006 2000 5890 0006 2969 22
Banka Adı: Garanti Bankası Şube: E-5 MALTEPE Şube No: 589 Hesap No: 6296922

%100 Güvenli Alışveriş : İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Global Sign tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde 3d secure teknolojisi ile perde.com çalışanları dahil kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere 3. şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.
Top