Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri Fiyatı 169,00 TL/m2


89 mm genişliğinde %100 pvc düz renk bantlarla (şerit), 5.40 mt uzunluğuna kadar üretilebilir, en geniş ölçüde 8 mt için bile sorunsuz çalışır. Kapalı iken ışığı tamamen engelleyen, açıkken içeri aydınlatan en ucuz perde modelidir. Düz dikey pvc perde renkleri krem, gri, beyaz, sarı, pudra kahvedir....

     26 Yorum     |     3 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Ürün güzel gönderim hızlı
Tamer / Adapazarı - 21/1/2022
Satın almadan önce internetten fiyatları araştırdım. En hızlı ve uygun fiyatı bu firma verdi. İmalat vitrin camları için satın aldık 2 adet. Sağolsunlar telefonda çok yardımcı oldular. Ürünler 2 gün içinde elimize ulaştı. Çok da beğendik. Tam istediğimiz gibi oldu.

pvc perde
Mehtap / Aliağa İzmir - 13/1/2022
ofis için satın aldık. 3 günde gönderim yaptılar. Bir sorun yaşamadık. Ölçü konusunda telefonda yardımcı oldular. Ölçünüzü güzel alırsanız tam oturuyor. Beklediğimden hızlı gönderdiler ve işyeri için güzel bir ürün tavsiye ediyorum

pvc perde
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

sadece slat gönderiyormusunuz
Hüseyin / Bergama İzmir - 30/12/2021
Ofiste kullığımız pvc perdelerin bazılarının bantları koptu. Sadece bant gönderimi yapıyor musunuz. Nasıl sipariş verebilirim.
Evet satışını yaptığımız perdelerin malzemelerini de gönderiyoruz. Sipariş vermek için bize whatsappdan ölçü ve adet bildirmelisiniz. Temsilci arkadaşlarımız size fiyat hesaplayıp dönecektir.

pvc dikey gri 702 renk tonu
/ Gebze Kocaeli - 16/12/2021
merhabalar pvc dikey perdelerinizin gri rengi 702 tonu mudur. İşyerindeki eski perdelerimizden bazılarının pvc bantları koptu. Sadece pvc bant satın alıp eksik bantlarla değiştirmek istiyorum.
Evet. düz gri 702, düz beyaz 703 ve düz krem 701 renk kodları ile aynıdır. Ancak her üretimde küçük ton farkları da olur. Ayrıca mevcut asılı perdelerinizin renklerinde zamanla güneşten dolayı da açılma olur. 2 yöntem tavsiye ediyoruz. Birincisi; Bizden alacağınız bantları sol veya sağa takın. Kenarlardaki bantlar farklı ton olsa da fon gibi görünecektir. Yani bir yeni bir eski bant şeklinde asmayın.Diğer çözüm ise; Eğer perde sayınız 1 den çoksa 1 perdenizin slatlerini diğer eksik perdelere takın, kalanlar yedek olsun. O perde için komple yeni bant satın alın.

2 ayrı pakette teslimat
Ali / Çankaya Ankara - 6/12/2021
işyeri için pvc perde satın aldım. 3 gün sonra sadece 1 paket geldi. içinden alüminyum kasa çıktı. Biraz tedirgin olduk ve firma ile iletişime geçtim. Durumu anlattım ve kargo firması ertesi gün pvcleri getirdi. Kargo alırken 2 paket olduğuna dikkat edin. Onun dışında sorun yaşamadım. Teşekkürler.
Dikey perde siparişlerinde üst dolu ray ve pvc veya kumaş bantlar ayrı ayrı paketlenir. 1 perde de satın alsanız 2 paket olarak kargo teslim edilir. Teslimat sırasında dikkat etmenizi rica ederiz.

Dikey pvc perde
Serhat / Beylikdüzü istanbul - 13/11/2021
İşyeri pencereleri için pvc dikey perde siparişimiz 3 günde elimize ulaştı. Gayet titiz bir paketleme yapılmıştı. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Perdeler beklediğimiz gibi kaliteli. Özel perdecide yaptırmaya hiç gerek yok. Çok daha uygun fiyatlarla perde.com dan satın alabilirsiniz. Telefon destek hizmetleri de gayet başarılı.

Dikey pvc perde
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

pvc perde fiyatları
Nurgül / Ümraniye İstanbul - 6/11/2021
Dün sitenizden pvc perde beğendim. 3 adet de sepete ekledim ama ödemesini tamamlamadım. Ancak bugün 1 perde daha eklemek istedim ve fiyatlarınıza zam gelmiş. Nasıl olacak şimdi. Lütfen geri dönüş yapar mısınız. Eski fiyatları ile satın almak istiyorum.
Alüminyum ve plastik fiyatları, tedarik sorunlarından ötürü çok hareketli. Biz de zam yapmak zorunda kaldık. Sepetinizdeki ürünler oluşturulan zamlardan etkilenmez ancak yeni siparişler için maalesef havale indirimi dışında bir indirim yapamıyoruz.

pvc dikey perde bursa
Handan / Nilüfer Bursa - 19/10/2021
ofis için 1 adet pvc perde siparişini pazartesi verdim, çarşamba günü teslim aldım. Ürün gayet güzel. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Karartma özelliği ve kolayca silinebilmesi tercih sebebim oldu. L ayaklarla pencerenin hemen üstüne montaj yaptık. Sorunsuz çalışıyor. Tek eleştirim küçük bir perde için de bir zincir ve bir ipli mekanizma ile kontrol edilmesi. Tek bir şeffaf çubukla kontrol edilebilen modeli olduğunu biliyorum ancak bu sitede yokmuş.

pvc dikey perde bursa
Öncelikle güzel yorum ve resim için teşekkür ederiz. Çubuklu mekanizma modelimiz var ancak çok fazla kırılma şikayeti aldık. Bir süre satışını durdurduk. Daha sağlam bir mekanizma ile yine satışa tekrar koyacağız.

pvc dikey perde tamiri
Ahmet / İkitelli Başakşehir İstanbul - 28/9/2021
Ofisimizde 7 adet pvc dikey perde var. Satın alalı 10 sene oldu nerdeyse. Ancak bazılarının bantları düştü. Bazılarınında üstte çevirme aparatları bozuldu. Yerimize gelip tamirat yapıyor musunuz. Hepsinin rengi düz beyaz. Yeni bant alsak renk tutar mı.
İstanbul içinde bu hizmeti veriyoruz. Bize sitemizde üstte bulunan mobil hatlardan whatsapp ile ulaşabilirsiniz.
Eksik slatlerde renk tutar ancak bizim yerine asacağımız yeni bantlar sırıtacaktır. Bu durumlarda şöyle yapıyoruz ; sizdeki diğer bağımsız perdelerden birini yedek parça gibi kullanıyoruz, eksik olan slatleri bu perdeden tamamlıyoruz, üstteki vagonları tamir ediyoruz. Sonra bantları söktüğümüz perdeye komple yeni bant takıyoruz. Böylece perdeler kendi içinde uyumlu oluyor.

pvc dikey jaluzi karartma özelliği
Gönül / Beşiktaş İstanbul - 17/9/2021
İşyerimiz için dikey pvc jaluzi düşünüyoruz. Tavan yüksekliği 290 cm ve perdelerin genişlikleri 370, 240 ve 190 cm olacak. Öncelikle yerimizde montaj hizmetiniz var mı. Bizde montajını yaptırabilir ancak kargo uzun ölçüleri taşımayacaktır. Bu perdeler karartma özelliği sağlar mı. Çok güneş olan günlerde vitrin camlarına yakın stları kapatmak istiyoruz.
Evet istanbul içinde ölçü ve montaj hizmetimiz var. 3.20 metreye kadar kargo iel gönderim yapıyoruz, daha uzun ölçülerde nakliyat firmaları teslimat yapıyor. Pvc perdeler karartma özelliği de sunar.

Dikey pvc jaluzi perde ofis
Adnan / Çorlu - 3/8/2021
Kendi ofisim için eski storlar yerine dikey perde satın aldık. Her aşamada çok yardımcı oldular. Perde paketlemesi gayet profesyonel ve beklediğim gibi. Herkese tavsiye ediyorum.

Dikey pvc jaluzi perde ofis
Güzel yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Dikey perde
Salih / Kastamonu
Perde kurulumunu yaptım ve beğendim. Ancak 1 adet bandı eksik göndermişler diye aradım. Göndereceklerini söylediler bekliyorum. perde kontrol edilmeden mi gönderiliyor anlamadım.
Perdeler ürüteim aşamasında en son kontrol ediliyor ancak paketlemede unutulmuş olabilir. Yeni slat çıkışınız yapıldı.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top