Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri Fiyatı 199,00 TL/m2


89 mm genişliğinde %100 pvc düz renk bantlarla (şerit), 5.40 mt uzunluğuna kadar üretilebilir, en geniş ölçüde 8 mt için bile sorunsuz çalışır. Kapalı iken ışığı tamamen engelleyen, açıkken içeri aydınlatan en ucuz perde modelidir. Düz dikey pvc perde renkleri krem, gri, beyaz, sarı, pudra kahvedir....

     41 Yorum     |     3 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Ara yerleri tam oturuyor mu, aralıklardan güneşi alır mı ?
Seçkin / Ataşehir İstanbul - 1/8/2022
İşyeri için düşünüyorum, şeritleri kapalı iken aralar tam oturuyor mu, aralıklardan güneş alır mı ?
Dik şeritler üst üste biner ve aralardan ışık almaz , karartma perde gibi davranır. Teknik olarak da; üstte bantların takıldığı vagonların aralıkları 8 cm dir, oysa bantların genişliği 89 mm dir. Dolayısıyla perde kapalı konumda iken aradaki 1 cm e yakın pay üst üste binme payıdır.

Bombeli mi düz mü güneşi daha iyi engeller ?
Necip / Bornova İzmir - 25/7/2022
İşyeri vitrin camı için alacağız, ürünler güneşten etkilenmesin istiyoruz, pencere geniş olduğu için dikey tavsiye ettiler ama bombeli beyaz ile düz beyaz arasında kararsız kaldık, biraz oval olması güzel ama acaba güneşi engeller mi tamamen ?
Her 2 modelde aynıdır, 2 si de karartma sağlar ve bantlar sağ ve solda üst üste biner, gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.

Dikey pvc perde gri
Engin / Cevizli Kartal - 19/7/2022
Ofis pencereleri için aradık, ölçü ve montaj hizmeti de istedik, ertesi gün işi bilen birisi geldi, görüştük. 1 hafta sonra da montajını yaptılar. Biz oldukça memnun kaldık, özel perdeci gibi hizmet veriyorlar. Bir sorun yaşamadık. Teşekkür ediyoruz.

Dikey pvc perde gri
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.

Güvenilir bir site tavsiye ederim
Sevim / Sivas Merkez - 4/7/2022
İşyeri için 2 adet satın aldık, 1 hafta içinde teslim ettiler. paketlemesi falan gayet sağlam. Ürünler de güzel beklentimizi karşıladı, güvenilir bir firma tavsiye ederim.

Ofis tipi dikey perde
Mustafa / Keçiören Ankara - 21/6/2022
Ofis tipi modelinin diğerlerinden farkı nedir
Dikey perde kategorimizde olan tüm ürünler en çok da ofislerde tercih edilmektedir. Ancak pvc şeritleri olan bu model nerdeyse sadece ofisler ve işyerlerinde kullanılır. Özellikle yüksek ve geniş camlı pencere ve cephelerde, tek olması gerek büyük perdelerde neredeyse alternatifsizdir. Büyük ölçülerde jaluzi, stor ve diğer perde modellerini motorlu almanız gerekebilir, ağır olduğu için indirip kaldırmak hem zor hem de ürünün ömrünü kısaltır. Oysa dikey pvc perdeler 4 mt yükseklikte bile kolayca açılıp kapanır ve uzun ömürlüdür. Ayrıca odanın, güneş ışıklarından maksimum aydınlık almasını sağlarken, içeride tam bir gölgelik sağlar. Temizliği ise çok kolaydır.

dikey pvc jaluzi perde
Yücel / Fatih İstanbul - 13/6/2022
Ofis için satın aldık, istediğimiz ölçülerde gönderdiler, sorunsuz bir alışveriş oldu. Tavsiye ederim.

dikey pvc jaluzi perde
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.

Beyaz PVC703 pvc perde ile aynı ürün mü ?
Filiz / Osmangazi Bursa - 2/6/2022
Daha önce ofis için 1 pencereye pvc 703 beyaz dikey aldım başka yerden. Şİmdi ulaşamıyoruz. Sizden satın alsam çok farklı durur mu. Aynı oda içinde olacaklar çünkü.
Slatlerde hafif ton farkı olacaktır. Ancak aynı yerden de alsanız bu fark olacaktır, ürün kullanıldıkça ton değişikliği olur. Temel olarak aynı ürün de olsa aksesuar olarak da küçük farklar olur, örnek elçek , ip rengi gibi.

Sadece 1 paket geldi içinde bantlar var
Levent / Altıeylül Balıkesir - 17/5/2022
Sipariş numaram 173749 . 1 adet pvc perde almıştım ama sadece 1 paket içinde bantlar geldi. Ray , zincir falan çıkmadı. Acil dönüş bekliyorum.
Sevkiyat bölümüne ilettim. İlgileniyoruz. Pvc perde siparişleri 1 adet de olsa 2 paket halinde gönderilir. Diğer paketiniz MNG kargo Altıeylül şubesinde. Bu hata ile sık sık karşılaşıyoruz. Yarın diğer paketiniz de teslim edilecektir.

300x300 pvc jaluzi perde fiyatları
/ Sarıyer İstanbul - 26/4/2022
Sarıyer Ayazağa mahallesindeki işyerimiz için 2 adet 300x300 ve 1 adet 180x240 ölçüsünde düz beyaz pvc dikey satın alacağım. Ölçüleri girdiğimde çıkan fiyata montaj ve ölçü alma dahil midir. Değilse toplam 3 perde için fiyat alabilir miyim. Ölçü, montaj içinde olacak şekilde.
En ve boy girdiğinizde görünen fiyat kargo , kdv dahil bitmiş perde fiyatıdır. Ölçü ve montaj için düzenli çalıştığımız ustalara yönlendiriyoruz. Eposta adresinize fiyat teklifimizi gönderdik.

pvc dikey perde yorum
Meltem B. / Kadıköy İstanbul - 16/4/2022
İşyeri için 350x260 ölçülerinde bir adet dikey perde satın aldım. Firmadan ve üründen çok memnun kaldım. Ölçü konusunda çok yardımcı oldular. Whatsapp üzerinden resim atıyorsunuz ve size özel ölçülendirme yapıyorlar. şirket çalışanları çok samimi. Özel perdeci gibi. ürünü 3 gün içinde Yurtiçi kargo ile teslim ettiler. Hiç bir sorun yaşamadık. Tam istediğimiz gibi oldu bir de resim paylaştım. Herkese tavsiye ederim.

pvc dikey perde yorum
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

Dikey perde boyu nasıl ölçülür ?
Seren / Seyhan Adana - 13/4/2022
Merhaba dikey PVC perde sipariş vericem boy ölçüsünü nasıl almalıyım .direk tavan yere kadarmi yoksa bikac cm dusulmelimi
Tavandan yere kadar ölçün ve dediğiniz gibi 3 veya 4 cm kadar çıkarın. Pvc bantların yere sürtmesini veya çok yakın olmasını istemeyiz. Yere çok yakın olduğunda statik elektriklenme ile yerdeki tozu, saçı tutar. Yine yeni çıkan akıllı elektrik süpürgeleri şeritlerin altına girsin isteriz.

Mutfak için uygunluğu?
/ Küçükçekmece - 27/3/2022
Merhaba mutfak için alüminyum jaluzi araştırırken musluk ve camların açılış pozisyonu nedeniyle ortaya toplanması benim için büyük artı olan bu ürünü keşfettim. Sıcaklık, nem, buhar, ıslanma ve yağlanmaya karşı avantaj ya da dezavantajları nelerdir? Mutfak kullanımına uygun mudur?
Kalın pvc bantlarla üretilir. Alüminyum jaluzilere oranla ışık yönetimi daha iyi ve temizliği daha kolaydır. Temizlemek için yerinde ıslak bezle silmeniz yeterli yine de bantları üstte takılı olduğu portraylardan kolayca çıkarıp takabilirsiniz. Mutfaklarda kullanıma uygundur.
Görsel olarak mutfaklarda jaluziler daha çok tercih edilir. Bu ürün daha çok yüksek pencereli işyeri perdesi olarak tercih edilir.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top