Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+6 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

Sıralama

- KARARTMA PERDELERE YAPILAN DİJİTAL BASKILAR NORMALDEN MAT ÇIKAR.
- BASKI YAPILACAK RESİM FOTOĞRAF BÜYÜK Mb OLMALI. DENEME ÇALIŞMASI İÇİN BİZE ÖNCEDEN RESMİ GÖNDERİN.

Dijital Baskılı Stor Perde, Zebra Perde, Dikey Kumaş Perde Modelleri

Kişiye özel veya hazır dijital baskılı perde çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Fotoğraf ya da resim ile Dijital Baskı yapılabilen perde çeşitleri;
Güneşlik ve karartma stor perdeler,
dikey kumaş perdeler,
zebra perdeler,
screen perdeler
Dışardan Logo, Reklam, Afiş, Resim,Fotoğraf Baskılı İşyeri Perdeleri;Banka, mobilya mağazası, pastane, cafe vb işyerlerinde hem içerdeki kişi ve eşyaları güneşten koruyun hem de dışardan firmanızın logosunu, reklamını yapın.
Evlerde ve ofislerde içerden manzara resmi, insan resmi,fotoğraf, vb dijital baskılı baskılı stor perdeler;Dilediğiniz resmi dilediğiniz ölçülerdeki perdelere baskı yapabiliyoruz. Perdeniz kapalı iken manzara resmi ile pencerelerinizi süsleyin.

Hazır Manzara, Resim Baskılı Stor,Zebra,Dikey Kumaş Perde Fiyatları

Kişiye özel dijital baskılı perde fiyatları m2 bazlıdır. Mat polyester veya karartma stor ya da zebra perdeler için baskı maliyeti ortalama 45 TL / m2 dir. Bu fiyata ayrıca perdenin maliyeti de eklenir. Ancak baskılı perdelerde kumaş firesi normal perdelerden fazladır. Dolayısıyla bu fiyat farkı da baskılı perde maliyetine eklenir.

dijital baskılı stor perde fiyatları

Kerem İstanbul Maslak

Stor perdeye baskı yaptırmak istiyorum. Bendeki fotoğrafları size whatsapp dan yollasam basılıp basılamayacağını ve fiyatlarını bana iletirmisiniz.

İstediğinzi ölçüdeki stor perdeye istediğiniz resim veya fotoğrafı dijital basabiliriz. Ancak resimleri whatsapp dan yollamayın bize mail olarak gönderin. baski@perde.com adresine göndermeniz yeterli. Basitçe resim dosyası en az 3 mb olmalı.
Baskılı perde fiyatları m2 baslı hesaplanır. YUkarıdaki ürün fiyatını perdenin m2 si ile çarpmalısınız. Örnek m2 fiyatı 65 TL iken 200x200 ölçüsündeki bir baskılı stor perdenin toplam fiyatı 4x65=260 TL olacaktır. Ancak stor perdede metal zincir, kapalı kasa, motor gibi seçenekleri ayrıca ücretlendirilir.


Top