Dikey Tül Stor Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Dikey Tül Stor Perde Fiyatı 310,00 TL/m2


Çift mekanizmalı stor perdelerde kullanılan tül stor kumaşı kullanılan dikey tül stor perde modelleri 89mm veya 127 mm lik şeritlerle üretilebilir. Farklı renkte düz stor şeritleri fon olatak seçebilirsiniz. Sağ ve solda 3er şerit latte kahve ortasında tül. Dikey tül stor perdeler istenilen genişlik...

     21 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Dikey Tül Stor Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Ofis için sade tül dikey tavsiyesi
Üsküdar İstanbul - Okan 3/11/2023
Tül stor modellerinizde sade keten gönümlü yazan açık krem rengi kumaş ile yapabilir misiniz? Bu ürünü ofisler için tavsiye eder misiniz?
İstediğiniz tül modeli ile uygulanabilir. Sipariş sırasında perde notu alanına tül adı ve rengini yazmanız yeterli. Dikey sade tül stor perde modeli özellikle ofisler için tavsiye edilmektedir. Ofisin güneşten maksimum aydınlık edinmesini sağlar. Aynı zamanda gölgelik oluşturur. Temizliği de en kolay modellerden biridir.

Dikey tül perde en ve boy ne demek?
İzmir Aliağa - CEM 8/10/2023
1)En (soldan sağa) ve boy (yukarıdan aşağıya) doğru mu?
2)1 pencerenin içine dikey perde tavan montajlı olarak yapacağım.
a)Soldan sağa en 150 cm boy 230 cm ise diğer ölçüm de
b)115 cm 230 cm ise tavan aparatlar kaç cm? düşmem gerekecek.
c)veya bu ölçülere göre kaça X kaç cm perde ısmarlamam gerekir? kolay gelsin
Perde ölçüsü alırken en, genişlik , sağdan sola , soldan sağa aynı şeylerdir. Yine boy, yükseklik , yukarıdan aşağıya aynı şeylerdir.
Bize whatsappdan pencere görseli aratsanız ölçü konusunda yardımcı olacağız.
Boy ölçüsü için tavandan (montaj yapılacak yerden) yere kadar ölçün ve 5 cm eksik sipariş verin. Kumaş yerden 5 cm yukarda olsun tavsiye ediyoruz. Girdiğiniz ölçüler kaplayacağı alandır, mekanizma dahildir. Kumaşı biz 5 cm daha kısa ayarlıyoruz. Genişlik ölçüsü olarak da duvara taşma paylarını da dikkate alın.

Doğalgaz borusu geçen cama dikey perde uygun olur mu?
İstanbul Şişli - Hayati 23/7/2023
Resmini yukledigim camim tek tarafli aciliyor ve bir tarafinda dogalgaz borusu cikisi var dogalgaz borusunu aradan gecirip kullanabilir miyiz
Boru camın ortasında olduğu için olmaz gibi. Perdeyi sağa veya sola topladığınızda boru engel olacaktır. Cam üstü plise veya zebra perde modellerimizi tavsiye edebiliriz.

Dikey tül stor perde
Malatya Yeşilyurt - nuray 14/6/2023
Akıllı mekanizmalı tül dikey perde bu mu oluyor, tam alyamadım, benim gördüğümde aralar açık olmuyor du.
Akıllı perde de denilen, sizin aradığınız ürün dikey perde kategorimizde bulunan Yıkanabilir Tül Dkey Zebra Perde isimli üründür. Hem karartma hem de tül olarak çalışır. Farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Dikey perde montaj yeri
Samsun Canik - İlhan mutlu
Merhaba tavanla cam balkonun (pencerenin) mesafesi 6 cm. Sormak istediğim dikey perdenin mekanizmasının payı ne kadar. 4 cm diye duydum kurtarıyor mu acaba mesafe .

Dikey perde montaj yeri
Bir görsel ekledim. Üstte vagonların rayda rahat hareket etmesi için 6 cm yeterli olacaktır.

Akşam içeriyi gösterir mi?
Avcılar İstanbul -
Merhaba çizgili beyaz yaptırmak istiyorum akşam içeriyi gösterir mi.
Bir tek bu model için bu sorun olabilir. Normal kumaş tül perde gibi davranır ve akaşm içerde ışıklar açıkken yakın mesafeden içerisini gösterir. Diğer dikey perde modelleri için böyle bir sorun yok.

Açık gri sade tül stor dikey perde
Körfez Kocaeli - İpek
Ben ofisi için istiyorum, açık gri sade tül stor modeliniz var sitede, o kumaşla yapabilir misiniz?
Evet, sipariş için herhangi bir tül seçin ve sipariş notuna açık gri mtk sade tül yazarsanız üretim dikkate alacaktır. Sipariş verdikten sonra whatsapp müşteri hizmetlerinden de teyit alabilirsiniz.

yükseklik ölçüsü nasıl alınır ?
Alanya Antalya - Fatma
Salon için düşünüyorum, genişlik duvardan duvara 3 metre yükseklik ölçüsü tavan yere kadar mı hesaplamalıyım.
Duvardan duvara istiyorsanız genişlik ölçüsü olarak duvardan duvara kadar ölçün ve 3 veya 5 cm eksiltin. Yüksekliği de tavanda kornişten yere kadar ölçün ve 7 cm eksiltin. Altta bir miktar boşluk kalsın istiyoruz, bu yeni nesil akıllı süpürgelerin gireceği kadar mesafe olmalı.

Sitede beğendiğim tül stor ile olur mu?
Kadıköy İstanbul - Nurşen
sitede bir tane çiçek desenli tül stor beğendim. Ona uygulanabilir mi ?
Evet sitemizdeki tüm tül stor modelleri ile üretilebilir.

normal tül ile uygulanır mı
Bodrum Muğla -
Mevcut tül kumaşım var. Size göndersem bu mekanizmaya uygulayabilirmisiniz ?
Maalesef. Aprelenmiş stor tül kumaşlara uygulanır. Bıçak vurduğumuzda sizin tülünüz ip atacaktır.

uygulama resmi nasıl görebiliriz
Keçiören Ankara -
Bu ürüne ait uygulama resmi var mı satın almayı düşünüyorum ancak emin de olamadım. Krem çizgili modelini görmek istiyorum.
İlk fırsatta ürün detayına eklemeye çalışacağız ancak dilerseniz bir parça örnek kumaş gönderebiliriz. Numune hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Whatsapp mesaj olarak bize adres, ad soyad ve istediğiniz kumaş isimlerini yazmanız yeterli.

işyeri için dikey tül perde
Nilüfer Bursa - Saime
İşyeri için dikey perde düşünüyoruz. Dikey stor ile tül arasında kararsız kaldık. Dışarıdan içerisinin görünmesi gibi bir derdimiz yok sadece güneşin fazla olduğu saatlerde içerdeki çalışanların rahatsız olmamasını istiyoruz. Tabiki güneş ışıklarından da aydınlatma olarak maksimum yararlanmak istiyoruz.
Dikey perde kategormizde bulunan 1. ürün Kumaş Dikey Perde ile bu ürünün farkı diğerinde stor kumaşı bunda ise stor tül kullanılmasınıdır. Eğer işyeriniz ya da ofisinizin pencerelerinin önü açık ise tül dikeyi tavsiye ederiz. Akşam ışıklar açıkken dışarıdan içerisi görünmesin istiyorsanız stor dikey olan ürünü seçmelisiniz. Eğer mahremiyet derdiniz yoksa bu ürün tam da size göre bir üründür.

dikey fon tül perde
Beykoz istanbul - Esma
Beyaz çizgili tül dikey siparişi vermek istiyorum. Ancak yanlarda 3 er şerit de antrasit dikey stor kumaş takabilir misiniz. Fiyat farkı ne olur.
Evet istediğiniz şekilde fon uygulayabiliyoruz. Ürün seçeneklerinde çoklu renk bölümünde 2 veya 3 renk olan seçeneği işaretleyin ve sipariş notunda 6 şerit antrasit stor olarak belirtin.

Dikey stor perde
karşıyaka izmir - Seray Pehlivan
Gündüz tül, akşam güneşlik olarak kullanılabilir mi? İçeriyi gösterir mi? Teşekkürler.
Bu model sadece tül gibi davranır. Akşam içerde ışık varken yakın mesafeden gölge şeklinde de olsa içerisi görünür. Siz akıllı perde denilen dikey tül zebra perde modelimizi incelemelisiniz.

çizgili krem modeli tül dikey resmi var mı
Kocasinan Kayseri - Senem
Kartela seçeneklerinde olan çizgili modelin çekilmiş fotoğrafı varmı. Onu beğendim ama emin olamıyoruz. Çizgiler büyük mü küçük mü anlaşılmıyor.
Şu anda fotoğrafları çekiliyor. Farklı modellerde ekleyeceğiz bu ürüne. Önümüzdeki hafta eklenmiş olur. Ama sizin email adresinize görseller gönderdik.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top