Dikey Tül Stor Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Dikey Tül Stor Perde Fiyatı 119,00 TL/m2


Çift mekanizmalı stor perdelerde kullanılan tül stor kumaşı kullanılan dikey tül stor perde modelleri 89mm veya 127 mm lik şeritlerle üretilebilir. Farklı renkte düz stor şeritleri fon olatak seçebilirsiniz. Sağ ve solda 3er şerit latte kahve ortasında tül. Dikey tül stor perdeler istenilen genişlik...

     10 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Dikey Tül Stor Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

işyeri için dikey tül perde
Saime / Nilüfer Bursa - 1/11/2021
İşyeri için dikey perde düşünüyoruz. Dikey stor ile tül arasında kararsız kaldık. Dışarıdan içerisinin görünmesi gibi bir derdimiz yok sadece güneşin fazla olduğu saatlerde içerdeki çalışanların rahatsız olmamasını istiyoruz. Tabiki güneş ışıklarından da aydınlatma olarak maksimum yararlanmak istiyoruz.
Dikey perde kategormizde bulunan 1. ürün Kumaş Dikey Perde ile bu ürünün farkı diğerinde stor kumaşı bunda ise stor tül kullanılmasınıdır. Eğer işyeriniz ya da ofisinizin pencerelerinin önü açık ise tül dikeyi tavsiye ederiz. Akşam ışıklar açıkken dışarıdan içerisi görünmesin istiyorsanız stor dikey olan ürünü seçmelisiniz. Eğer mahremiyet derdiniz yoksa bu ürün tam da size göre bir üründür.

dikey fon tül perde
Esma / Beykoz istanbul - 30/9/2021
Beyaz çizgili tül dikey siparişi vermek istiyorum. Ancak yanlarda 3 er şerit de antrasit dikey stor kumaş takabilir misiniz. Fiyat farkı ne olur.
Evet istediğiniz şekilde fon uygulayabiliyoruz. Ürün seçeneklerinde çoklu renk bölümünde 2 veya 3 renk olan seçeneği işaretleyin ve sipariş notunda 6 şerit antrasit stor olarak belirtin.

Dikey stor perde
Seray Pehlivan / karşıyaka izmir - 8/8/2021
Gündüz tül, akşam güneşlik olarak kullanılabilir mi? İçeriyi gösterir mi? Teşekkürler.
Bu model sadece tül gibi davranır. Akşam içerde ışık varken yakın mesafeden gölge şeklinde de olsa içerisi görünür. Siz akıllı perde denilen dikey tül zebra perde modelimizi incelemelisiniz.

çizgili krem modeli tül dikey resmi var mı
Senem / Kocasinan Kayseri
Kartela seçeneklerinde olan çizgili modelin çekilmiş fotoğrafı varmı. Onu beğendim ama emin olamıyoruz. Çizgiler büyük mü küçük mü anlaşılmıyor.
Şu anda fotoğrafları çekiliyor. Farklı modellerde ekleyeceğiz bu ürüne. Önümüzdeki hafta eklenmiş olur. Ama sizin email adresinize görseller gönderdik.

perde bant genişliği
/ Avcılar İstanbul
Merhaba perdenin genişliği 127 mm dışında daha geniş yapılabiliyor mu? Daha büyük parçalar halinde 50-60 cm gibi mesela.
maalesef sadece 89 mm ve 127 mm olarak üretilir. Alt ağırlık genişlikleri, vagon genişlikleri gibi farkörler kısıtlayıcıdır. bu 2 ölçünün dışında olmaz.

dikey tül stor perde rengi
Yasemin K / Pamukkale Denizli
4 renk belirtmissiniz ben beyaz seçiyorum fakat aşağı özellik seçmede slayt rengi diye bı şey var. Anlayamadım. Ben sayfanın yukarısında belirttiğiniz 4 renkten sade beyaz olanı almak istiyorum. Ne yapmalıyım. Çizgili beyaz slayt var sadece ayrıca slayt nedir perdede anlayamadım. Kafam çok karıştı lütfen bilgi verir misiniz
en üstte ürün görselleri bulunur. Bazen kumaş stoğu bitebilir. Altta bulunan Perde için Slayt rengi seç bölümünden kartelada olan renklerden birini seçmelisiniz. Ancak isterseniz bize whatsapp dan ulaşıp güncel stok sorabilirsiniz. Örnek bir kumaşdan stokda 20 metre kalınca biz alttaki karteladan ürünü çıkarıyoruz. Çünkü bir kerede 10 adet sipariş gelirse yetmeyecektir. Ama 1 veya 2 adet perdeler için her zaman stok bulunur.

teşekkürler
Sibel / Kağıthane İstanbul
Salon camı için dikey tül stor perde şantuk gri modelini satın aldım. Biraz tereddüt ettim ama beklediğimdem çok kaliteli bir şey çıktı. Güneşe göre şeritleri istediğiniz yöne çevirebiliyorsunuz. Çok kullanışlı. En büyük özelliği evde güneşten rahatsız olmadan dışarıyı görebilmek. Kiptaş konutlarında oturuyorum. Salonun önü açık. Evinizin dışarıdan görünme derdi yoksa kesinlikle tavsiye ederim. Ya da ayrıca güneşlik kullanmalısınız.
Güzel ve uzun yorum için teşekkür ederiz.

Soru
Senem nur / çanakkale
Bu hem tül hem perde mi ?
Hayır bu sadece tül ile üretilen dikey perde modelidir. Tül yerine kullanabilirsiniz. Güneşlik değildir. Ayrıca güneşliğiniz ya da storunuz yoksa ve dışarıdan içerisi görünür ise ayrıca sipariş vermelisiniz.

Bu perde içerisini gösterirmi gece filan
Fuat
Çizgili beyaz ve çizgili gri renkleri var gece filan içerisini gösterir mi acaba.
Normal tül gibidir. Gece odanın içi aydınlıkken yakın mesafeden silüet halinde içeriyi gösterir. İçeriyi göstermemesi için Dikey Stor Perde modelimizi seçebilirsiniz.

Dikey perde neden bu kadar ucuz
Sevim / İstanbul Kartal
bu perdeyi beğendim ama fiyatı çok ucuz diğer dikey perdelere göre, neden acaba.
Tanıtım fiyatı 49 TL /m2 ile yeni satışa çıkan bir üründür. 50 metrelik 1 top için belirlenen promosyon fiyatıdır. Ürün beğenilirse devamını sağlayacağız.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top