Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Fiyatı 199,00 TL/m2


3 ÖZELLİKLİ PERDE. HEM FON HEM TÜL HEMDE KARARTMA. Çamaşır makinesinde yıkanıp kolayca üst raya takılabilir, farklı renk ve varyantlarla kendinize özel takım yapabilirsiniz. Zincirli mekanizması sayesinde tül perdelere elle dokunmadan hareket ettirebilirsiniz. 2 yıl garantili tül dikey perdeler ev s...

     9 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Dikey tül renk seçeneği
Tuğba / Çankaya Ankara - 9/1/2022
Renk seçeneği sadece 10 tanemi? Siteye yükleyemediğiniz renkler varmı acaba?

Dikey tül renk seçeneği
Üstteki resimde bulunan renk kartelasındaki tüm renkler mevcuttur. Sipariş sırasında ölçü girdiğiniz alandaki sipariş notu kutusunda renk yazabilirsiniz. Hatta 3 kahve, 3 krem, kalanı açık krem olacak şekilde farklı renklerle kombinde yapabilirsiniz.

Dikey tül zebra perde boyutu
Nedime / Maltepe İstanbul - 30/11/2021
İyi günler boyutları büyük, U şeklinde bir oda için yaptırmak istiyorum Boy 230cm 1. Uzunluk 220cm 2.uzunluk 440cm 3. Uzunluk 70cm bu ölçülere göre fiyat ne çıkar kargo ne kadar tutar Montajı nasıl yaptırırız. Bilgi vermenizi rica ederim
Öncelikle istanbul içinde bizimle çalışan ustalar ücret karşılığında montaj hizmeti vermektedir. Ancak mevcutda korniş varsa kendiniz de kolayca takabilirsiniz. Mahallenizdeki elektrikçiler de bu hizmeti çok uygun fiyatla vermektedir.
220x230 dikey tül perde fiyatı 901 TL.
440x230 dikey tül perde fiyatı 1803 TL
70x230 dikey tül fiyatı 410 TL.

440 olan ölçünüzü 2 ye bölmenizi tavsiye ederiz. Üretim olarak tek parça yapabiliriz ancak taşıması problem olacaktır. Özel nakliye firmaları ile gönderim yapıyoruz. Ek 150 TL ücret farkı çıkacaktır. Ve teslimat süresi kargo firmalarına göre daha uzun oluyor. Araçlar bize hafta bir gün geliyor maalesef.
Bu üründe yakın zamanda yüzde 20 civarında zam yapılacaktır. Gelecek zamdan etkilenmemek için şimdiden siparişini oluşturun. Ödemesini daha sonra yapabilirsiniz.

Tül dikey zebra perde
Serpil / Küçükçekmece İstanbul - 16/10/2021
Cam veya kapı açılımında tülü tokamak mı gerekiyor arasından geçilebilirmi balkona çıkmak için
Tül dikey perdeler ayrı ayrı tüllerin yan yana dizilmesi ile üretilir. Dolayısıyla aralarından geçebilirsiniz.

Karqo
Türkan / Ezine Çanakkale - 26/9/2021
Merhaba.acaba paketlerken katlanarakmi rulo yaparakmi paketleniyor? Ve paketin tutumu kaç kilo oluyor?
Tek bir perde 2 ayrı paketlenir. 2 perde de alırsanız toplam 2 paket olur. Bir paket üstteki ray içindir. perdenin genişliği kadar olur. Ağırlığı her metre için yaklaşık 800 gramdır. Tül kısmı ise ayrıca rulo olarak küçük paketlenir. metresi 1 kilo kadar gelir.

DİKEY PERDE
MİRAÇ / SAKARYA - 27/8/2021
merhaba;
dikey perde modelinizde düz model sade, içinde çizgi olmadan yapıyor musunuz?
çeşit var mıdır?
bu ürün sadece çizgili modeldir. Sade modeli yakında yeni bir ürün olarak ekleyeceğiz.

Perde sipariş ölçüsü
Gizem / İstanbul Kadıköy - 27/7/2021
İyi günler bizim duvardan duvara yaptirmak istiyoruz ölçümüz 525 cm tek mekanizma şeklinde gonderebiliyor musunuz ? Yoksa 262 cm lik çift mekanizma olarak mi yapiyorsunuz ?
Tek parça üretilebilir ve çalışır ancak kargo firmaları taşımaz. Ankara nakliyat gibi firmalar taşır mı soralım. 4.5 metre gönderdik ama 5.35 metre hiç göndermedik. 2 parça olarak sipariş verirseniz perdeler arasında boşluk kalmaz. Zincir yönlerini sağ ve sol olarak seçmelisiniz.

dikey tül konusunda seçenek çok az
Hatice H. / Samsun İlkadım
sitenizi inceledim. Akıllı dikey tül perde konusunda zayıf buldum. Fiyatlarınız iyi ama daha çok çeşit ve görsel olmalı bence.

Mekanizma olcusu
Muharrem / İstanbul Tarabya
Tavan kornişlerin önünde Kartonpiyer var ve duvar arası mesafe 17cm. Perdenin rahat hareket etmesi için yeterli mi mesafe. Her bir perde şeridi mekanizmasi kaç cm
17 cm yeterli olmayacaktır. Bantların genişliği 20 cm dir.

Salon perdeleri
Nazan / Antalya
Salon için aldığım perdelerim geldi çok tatlı oldular. İlk başka acaba olucak mı dedim ama perde.com yetkili arkadaşların detaylı anlatımı sonrası dikey tül perde de karar kıldım. Çok ilgili satıcı herkese tavsiye ederim.

Salon perdeleri
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top