Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Fiyatı 219,00 TL/m2


3 ÖZELLİKLİ PERDE. HEM FON HEM TÜL HEMDE KARARTMA. Çamaşır makinesinde yıkanıp kolayca üst raya takılabilir, farklı renk ve varyantlarla kendinize özel takım yapabilirsiniz. Zincirli mekanizması sayesinde tül perdelere elle dokunmadan hareket ettirebilirsiniz. 2 yıl garantili tül dikey perdeler ev s...

     19 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Yükseklik ölçüsü yere sürtecek şekilde mi olmalı ?
Yasemin / Pendik İstanbul - 2/8/2022
Salon için alacağım, yüksekliği 270 cm olarak girdim. Üstte kornişten yere kadar. Doğru mu ölçtüm acaba.Cevabınıza göre siparişimi tamamlayacağım
Yükseklik ölçerken tavanda korniş varsa kornişten yoksa tavandan yere kadar ölçün. Ancak biz bundan 5 cm kadar düşerek sipariş girmenizi tavsiye ediyoruz. Yerle arasında 5 cm kadar boşluk kalsın istiyoruz, çünkü hem yerdeki saçı, tozu toplamaz hem de bu yeni akıllı şarjlı robot süpürgeler kolayca altını süpürebilsin. Yine de tercih sizin.

Yıkanabilir tül dikey karartma zebra perde
Gülnur / Bodrum Muğla - 22/7/2022
Salon için aldım tek bir perde olarak, çok beğendik. her bir tül ayrı ayrı aralarından dışarı çıkabiliyoruz, toplamaya gerek kalmıyor. 2 tane ipli mekanizması var. Birisi topluyup açıyor biri de yan döndürüyor. Yan durumda karartma perde oluyor, pencereye dik iken tül perde. Gerçekten akıllı perde :)

Yıkanabilir tül dikey karartma zebra perde
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.

Çoook güzel
Halenur / Odunpazarı Eskişehir - 15/7/2022
Salon için aldım, çok fazla güneş alıyordu ve önünde balkon da var. Balkona çıkmak için perdeyi toplamaya gerek yok, tüllerin arasından girip çıkabiliyoruz. Ayrıca kumaşı zincirle yan çevirince tamamen karartma sağlıyor. Çok kullanışlı, salon penceresi için tek bir perde yetiyor.

Dikey tül perde metre fiyatları
Zülal / Kemer Antalya - 25/6/2022
otelimizdeki 14 oda penceresi için düşünüyoruz, pencere üstünde duvara montaj olacak. Yükseklikler 250 cm genişlikler 150 cm olacak. Yanlarda koyu gri ve ortası beyaz renkli tül olacak. Metre fiyatı teklif olarak gönderebilirmisiniz. Montajını kendimiz yapacağız.
Girdiğiniz eposta adresine teklif olarak pdf dosyası gönderdik. Fiyatlarımız m2 dir. Teklifimizde isze özel indirim yaptık.

mekanizmalı dikey tül perde
/ Başakşehir İstanbul - 2/6/2022
bu perdeyi almayı düşünüyorum , bir kaç sorum olacak. Her bir tül ayrı ayrı mı yoksa tek parça mı, ayrı ise aralarında boşluk kalıyor mu. Bir de bir zincir mi var anlamadım. Zincir hangi tarafta olacak seçebiliyormuyuz.
Bu ürün üstte alüminyum profil ve ayrı ayrı tüllerden oluşur. Tüller asılı iken arada boşluk olmaz. Pencereye doğru U şeklinde tüllerin yanlarında karartma kumaş bulunur. Tüller pencereye dik konumda iken tül vazifesi görür, yan çevrilince karartma kumaş vazifesi görür. Bir zincir ve ip ile yönetilir. Zincir tülleri sağa sola çevirmek için, ip ise tülleri kenarda toplamak içindir. Zincir yönüne, toplanma yönüne ürün seçeneklerinde siz karar verirsiniz.

Akıllı dikey tül perde siparişi
şerife / Nilüfer Bursa - 24/5/2022
Çatı katında oturuyorum. Normal korniş takamadım. İnternette araştırırken bu siteye rastladım. Telefonda çok yardımcı oldular, bu ürünü tavsiye ettiler. profilini L ayak ile duvara taktım. Güzel bir çözüm oldu. Üstteki üçgen cam içinde plise tül siparişi verdim bekliyorum. Firma çok ilgili, ürünler güzel, kargo hızlı. Teşekkür ediyorum.

Akıllı dikey tül perde siparişi
Resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

çamaşır makinesinde yıkanır mı
/ Gölcük Kocaeli - 25/4/2022
Evde salonda kullanmak istiyorum. Tüllerin ayrı ayrı olması hoşuma gitti. Pencereyi açabiliriz. Karartma olması da güzel. Ancak makine yıkanabilirmi.
30 derece ılık suda bir file içerisinde çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Perde boyu
Tuğba / Çorlu Tekirdağ - 12/4/2022
6 mt2 bir mutfak perdesine tahmini kaç pile sığar acaba ona göre ekstra yanlara farklı renk ekleyeceğim?

Perde boyu
Genişlik ölçünüze göre tül sayısı belirlenir. Herbir tül (siz pile olarak belirtmişsiniz) resimde de göründüğü gibi 10.5 cm yer kaplar. Akıllı dikey perde genişliği 2 metre ise 200/10.5=20 adet olacaktır. Türkiyedeki fon alışkanlığı 30 ile 40 cm arasında değişir. Sonuç olarak sağ ve solda 3 er şerit fon (farklı renk) güzel duracaktır. Ancak nihai karar müşteriye aittir.

Dışarıdan içeriyi gösterir mi
Sevim / Altınordu Ordu - 28/3/2022
Salon için düşünüyorum ama dışarıdan içeriyi göstermeyen ürün istiyorum. Ayrıca güneşlik kullanmam gerekir mi.
Bu ürün 11 cm lik ayrı tüllerin üstte mekanizmada birarada hareket etmesi ile çalışır. Zincirli mekanizması vardır. 2 ayrı zincir (birisi kalın ip, diğeri plastik stor zinciri) bulunur. 1. zincir tüm tülleri istediğiniz yerde (sağ, sol, orta) toplayıp açmanızı sağlar. Diğer zincir de tülleri cama dik veya yatay konuma getirmenizi sağlar.
Tüller cama dik iken eski tül perdeler gibi davranır. İçerisi ışık almaya devam eder. Tülleri cama yatay konuma getirdiğinizde yani perdeyi tam kapalı konuma getirdiğinizde güneşlikten öte karartma perde gibi davranır. İçeriden dışarısı ya da tersi görünmez. Hatta ışık da girmez. Yatak odaları ve salonlar için geliştirilen akıllı perde olarak da bilinen mekanizmalı dikey tül perdeler artık ofislerde de en çok tercih edilen modeldir.

Yeni nesil dikey tül karartma perde
Hale / Çeşme İzmir
Bu modeli daha önce bir arkadaşımın evinde görmüştüm. Çok kullanışlı görünmüştü. Zincirli ve ayrı ayrı tüllerden oluşması hoşuma gitti. 1 adet satın aldım sade beyaz modeli. istediğinizde tül gibi içerisi aydınlık oluyor, yan çevirince de karartma güneşlik gibi oluyor. Çok beğendik. Teşekkür ederiz.

Yeni nesil dikey tül karartma perde

Akıllı perde olarak da bilinen Yeni Nesil Dikey Tül Perdelerin Temel Özellikleri


1- Tek bir perdede 3 özelliği bir arada barındırır. Bir pencere için tek bir perde almanız yeterli.
2- İsteğinize göre sağ veya solda olan zincirler ile açılıp kapatılır.
3- 11 cm genişliğindeki tüller ayrı ayrıdır. İçinden geçebilirsiniz.
4- Şeritler pencereye dik konumda iken tül gibidir. Zincirle şeritleri sağa veya sola çevirdiğinizde karartma güneşlik gibi davranır.
5- Mekanizmalı perdeler farklı olarak çamaşır makinesinde yıkanabilir dirler.
6- Pencerelerinizi şık bir şekilde kapatmanın en ekonomik yöntemidir.

Dikey tül renk seçeneği
Tuğba / Çankaya Ankara
Renk seçeneği sadece 10 tanemi? Siteye yükleyemediğiniz renkler varmı acaba?

Dikey tül renk seçeneği
Üstteki resimde bulunan renk kartelasındaki tüm renkler mevcuttur. Sipariş sırasında ölçü girdiğiniz alandaki sipariş notu kutusunda renk yazabilirsiniz. Hatta 3 kahve, 3 krem, kalanı açık krem olacak şekilde farklı renklerle kombinde yapabilirsiniz.

Dikey tül zebra perde boyutu
Nedime / Maltepe İstanbul
İyi günler boyutları büyük, U şeklinde bir oda için yaptırmak istiyorum Boy 230cm 1. Uzunluk 220cm 2.uzunluk 440cm 3. Uzunluk 70cm bu ölçülere göre fiyat ne çıkar kargo ne kadar tutar Montajı nasıl yaptırırız. Bilgi vermenizi rica ederim
Öncelikle istanbul içinde bizimle çalışan ustalar ücret karşılığında montaj hizmeti vermektedir. Ancak mevcutda korniş varsa kendiniz de kolayca takabilirsiniz. Mahallenizdeki elektrikçiler de bu hizmeti çok uygun fiyatla vermektedir.
220x230 dikey tül perde fiyatı 901 TL.
440x230 dikey tül perde fiyatı 1803 TL
70x230 dikey tül fiyatı 410 TL.

440 olan ölçünüzü 2 ye bölmenizi tavsiye ederiz. Üretim olarak tek parça yapabiliriz ancak taşıması problem olacaktır. Özel nakliye firmaları ile gönderim yapıyoruz. Ek 150 TL ücret farkı çıkacaktır. Ve teslimat süresi kargo firmalarına göre daha uzun oluyor. Araçlar bize hafta bir gün geliyor maalesef.
Bu üründe yakın zamanda yüzde 20 civarında zam yapılacaktır. Gelecek zamdan etkilenmemek için şimdiden siparişini oluşturun. Ödemesini daha sonra yapabilirsiniz.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top