Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk Fiyatı 460,00 TL/m2


3 ÖZELLİKLİ PERDE. HEM FON HEM TÜL HEMDE KARARTMA. Çamaşır makinesinde yıkanıp kolayca üst raya takılabilir, farklı renk ve varyantlarla kendinize özel takım yapabilirsiniz. Zincirli mekanizması sayesinde tül perdelere elle dokunmadan hareket ettirebilirsiniz. 2 yıl garantili tül dikey perdeler ev s...

     70 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Yıkanabilir Tül Dikey Zebra Perde 57 Renk" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Dikey perde tamiri
Germencik Aydın - Gamze 8/7/2024
Bu perdeden evimde kullanıyorum yukarıya takılan plastiği kırıldı onu kendimiz değiştirebiliyor muyuz yoksa perdecinin mi gelmesi gerekiyor?
Kendi satışını yaptığımız ürünler dışında tamirat hizmetimiz bulunmuyor maalesef. Kendinizin değiştirmesi çok zor, sadece rayı söküp aldığınız yere götürmelisiniz, büyük ihtimalle yerinizde tamirat da yapılmayacaktır, ya da kendileri gelip sökecektir.

Eğimli çatı katı perdesi dikey tül perde
Florya şenlikköy - Nejla 9/6/2024
Çatı katı pencereleri için eğimli perde modelleri bakarken bu siteye denk geldim, ürünü 2 adet satın aldım. Ölçü için yardım ettiler. Montajı kendimiz yaptırdık, şimdilik gayet memnunuz. Teşekkür ederiz.

Eğimli çatı katı perdesi dikey tül perde

3 renk dikey tül perde fiyatı
Arnavutköy İstanbul - Ebru 19/5/2024
Merhaba gri füme lacivert ve beyaz tonlarında 3 renk şeklinde 420 en 250 boy fiyatı nedir
420x250 cm yeni nesil dikey zerba tül perde fiyatı 5.313 TL dir. 4.2 metre olarak üretilse de kargo firmaları taşımaz. Bu nedenle 2 ayrı parça olarak üretilir. Yan yana montaj yapılan dikey perdelerde kumaşlar arasında boşluk olmaz. Sadece 1 değil 2 ayrı zincirle kontrol edilmiş olur.

Alüminyum profil yüksekliği
Bayraklı İzmir - Tugay 1/5/2024
Alüminyum profil yüksekliği kaç acaba, siparişi girdiğimiz perde yükseklik ölçüsü tavana monte alüminyum profil dahil mi, hariç mi?
Girdiğiniz boy ölçüsü perdenin toplam yüksekliğidir. Üstteki 5 cm profil de ölçüye dahildir. Siz 200 cm boy sipariş verdiğinizde kumaş boyları 195 cm olarak üretilir.

Akıllı tül perde
Osmangazi Bursa - Gülistan 15/4/2024
Salon penceresi için aldım, 2 renk seçtim. Oldukça memnun kaldık. İçerisi ışık alıyor, zincirli olması güzel el değmiyor. Yan çevirince de tamamen karanlık oluyor. Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün. Yıkanınca bozulmaz umarım .

Akıllı tül perde

2. rengi ve sayısını nasıl seçeceğim?
Altındağ Ankara - Zinnur 22/3/2024
Salon penceresi pervazlar dahil genişliği 240 cm. Duvardan duvara istemiyorum, pencereyi örtecek şekilde olsun, yanlarda petek de var kapatmasın. Tavana takmak da istemiyorum, kullanıcı yorumlarında gördüm pencerenin üstüe takılıyor. Ölçülerimi nasıl almalıyım?
Bir de ortada kum beyazı yanlarda da fon olarak kum taşı ve kum beji olacak. Nasıl sipariş vereceğim?
Pencere genişliğine en az 40 cm eklenmeli, bizim tavsiyemiz en az 60 cm . Sizin ölçüleriniz için en 300 cm olmalı. Pencerenin üstünde 20 cm yukarıya duvara montaj yapabilirsiniz. Yerden pencere üstüne kadar ölçüp 20 cm ekleyin. Tüller yere sürtmesin isteriz. Ölçtüğünüz değerden 5 cm de çıkarın.
Sipariş verirken en ve boy kutusunun altında bulunan sipariş notu alanına 6 adet kum taşı, 6 adet kum beji yazın. Kumaş rengi olarak da kum beyazını seçin. Aşağıda Çoklu Renk seçeneğinde de 2 veya 3 renk olanı seçin ve siparişi tamamlayın

Genişlik ölçüsü alınırken
Kartal İstanbul - Nursen 9/3/2024
Genişlik ölçüsü alınırken pencere genişliği mi ölçülecek
Perdenin kaplayacağı alanı ölçmelisiniz. Pencere genişliğinden en az 40 cm daha geniş ölçü almanızı isteriz. Örnek duvardan duvara olsun isterseniz duvardan duvara ölçüp 4 cm eksik sipariş verin. Pencereden daha geniş olmasına dikkat edin.

Dikey tül perde
Sivas - Ayla 22/2/2024
Salon balkon kapısı için dikey tül perde sipariş ettim. Gönderim hızlı, müşteri hizmetleri ilgili. Perde kullanışlı ve güzel duruyor. memnun kaldık.

Dikey tül perde

Evde dikey zebra perde nasıl yıkanır?
Darıca Kocaeli - Dilan 5/2/2024
Kumaşlar üstteki mekanizmadan çıkarılarak makinede yıkanabilir. Kumaşlar çamaşır filesi içerisine konulmalıdır. Makinede en düşük devirde ve 30 derece ılık suda yıkanmalıdır. Kurutma makinesi tavsiye edilmez. Daha sonra az ıslakken hafif ütülenerek yerine asılır.

Dikey zebra perde
Kağıthane İstanbul - Meryem 20/1/2024
Salon penceresi için akıllı dikey zebra perde siparişi verdim, ölçüyü söyledikleri gibi aldım. Teslim olması 1 haftayı buldu, onun dışında gayet güzel memnun kaldım.

Dikey zebra perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Dikey tül perde kornişin neresine takılır?
Bilecik - gülşah
Salon penceresi için alacağım , pencerenin üstünde 3 kanallı plastik korniş bulunuyor. Perde ölçülerim 270x260 cm olacak. Kornişe asabilir miyim, neresine takacağım.
Dikey perdeler üstte alüminyum ray, kasa denilen profille gönderilir. Bu profili direk tavan, ya da kornişe montaj yapabilirsiniz. Tavan için matkap vida gerekirken, korniş için vidalama gerekmez. Paketin içinden çıkacak korniş asma aparatlarını (portray) normal perde düğmesi gibi her 50 cm de bir olacak şekilde korniş kanalına geçirin. Sonra dikey perde rayını bu aparatlara yerleştirin. Sorun yaşarsanız yardımcı olacağız.

Dikey zebra tül perde
Dalaman Muğla - Gülten
Salon için aldım, tam istediğim renklerde gönderdiler. Ölçüleri almadan müşteri hizmetlerine ulaşmanızı tavsiye ederim, whatsapp görsellerle yardımcı oluyorlar. Yerde 5 cm yukarda olmasını tavsiye ediyorlar ama ben yere kadar aldım , memnunum.

Dikey zebra tül perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Akıllı perde kullanışlı mı?
Küçükçekmece İstanbul - aysun
Salon için düşünüyorum, tavsiye eder misiniz. Kullanışlı mı, ayrıca fon perdeye gerek olur mu.
Mekanizmalı dikey tül zebra perdelere akıllı perde denilmesi, perdenin çok kullanışlı olmasından. En temel avantajları:
1- Zincirli mekanizma ile çalışır. İstenirse sağda , solda toplanıp açılabilir. Yine ip yardımı ile şerit tüller kendi etrafında 180 derece dönebilir.
2- Tüller pencereye dik konumda iken tül vazifesi görür, yan çevrildiğinde karartma kumaş perde olur. Tül ve karartma perdeleri ayrı ayrı kullanmanıza gerek kalmaz. Tek bir perde yeterli olur.
3- Kenarlarda farklı tül renkleri seçip istediğiniz kombinde fon perde oluşturabilirsiniz.
4- Perde tam olarak açıldığında 40 cm , U şeklinde iken 11 cm olan birbirinden bağımsız tüllerden oluşur. Aralarından geçip balkona girip çıkabilirsiniz.
5- Temizliği kolay , makinede 30 derecede yıkanabilir.
6- Çok farklı renk seçenekleri sunar.
7- Eliniz değmeden açıp kapanabildiği için uzun süre temiz kalır.
8- Motorlu ve kumandalı olarak üretilebilir. Akıllı ev sistemleri ile uyumludur.
9- Güneşin konumuna göre tülleri sağa sola çevirip , odanın maksimum ışık almasını sağlarken tam bir gölgelik de sağlar.
10- Mahremiyet konusunda 100 de 100 güven verir. İçeriden dışarıyı gösterirken dışarıdan içeriyi göstermez.
11- Isı yalıtımı sağlar.

Dışarıdan içeriyi göstermeyen tül perde
Kemalpaşa İzmir - Özlem
Solan camları için fonlu akıllı dikey tül perde siparişi verdim. Kargo süresi uzun 1 haftayı buldu. Ürün beklediğimden güzel, daha önce arkadaşım tavsiye etmişti. Tüller ayrı ayrı. Yan çevirince karartma oluyor, gece ve gündüz dışarıdan içeriyi göstermiyor. Oldukça memnun kaldık.

Dışarıdan içeriyi göstermeyen tül perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz. bu ürün hem tül hem de karartma perde gibi davranır. Son yılların yeni modellerinden olan mekanizmalı tül perde modeli, dikey tül, akıllı perde isimleri ile de satılmaktadır. Pencere için tek bir perde yeterlidir. Stor zinciri ve bir ip ile kontrol edilir. Zincirle birbirinden bağımsız tül kumaşları kendi etrafında döner. İp yardımı ile de sağda veya solda toplanıp açılabilir.

Dikey zebra perde
Sincan Ankara - Seda
Cam balkonda kullanmak istiyorum plise perdeler tavsiye edecekseniz ama balkonun cam boyu 2.10 cm yüksek camlar ,dışarıdan içerisi belli olsun istemiyorum koyu renkle kullanamıyorum zaten karanlık bu yüzden dikey zebra düşünüyorum sadece öğleden sonra güneş alıyor balkon bu malzeme zamanla deforme olma ihtimali var mı temizliği nasıl yapılıyor montajı yapılırken stor perde kadar mekanizma öne atıyor mu
Ürünü yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz, deforme olmaz. Kumaş şeritleri tek tek çıkarılıp bir çamaşır filesi içinde 30 derece ılık suda en hafif programda çamaşır makinesinde yıkanabilir. Stor perdeden daha da önde montaj yapılır. Tüller yana ve dik konuma getirilebildiği için en az 11 cm öne atar. Stor mekanizmaları en fazla 6 cm yer kaplar.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top