Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut) Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut) Fiyatı 159,00 TL/m2


Ofis, işyeri, hastane, restaurant, cafe, lobi vb tüm mekanlarda en çok tercih edilen perde modellerinden sun screen perdeler için Somfy, vb motorlu seçenekleri , firmaya özel kumaş ve mekanizma renk opsiyonları mevcuttur. ...

     46 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut)" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

screen perde izmir
Yasemin / Güzelbahçe İzmir
işyeri için kren screen perde satın aldık. Kargolama gayet hızlı. Perdeler beklediğimizden güzel. Teşekkür ederiz.

screen perde izmir

Sunscreen ısı yalıtımı
Betül / Avcılar İstanbul
Merhaba sunscreen perdeler ısıyı kesiyo mu?cok güneş alan balkonuma yaptırmak istiyorum güneşi kesiyo ısıyı da kesiyo mu
Sadece polyester iplik ile üretilip kaplama yapılan stor kumaşları güneşlik gibidir. Oysa screen stor kumaşları daha teknik, pvc ve polyester karışımı kumaşlardır. Daha kalındırlar. Tazyikli su ile yıkansa da deforme olmaz. Normal stor kumaşları tayzikli su ile yıkandıkça deforme olur ve düzlüğü kaybalur. Screen kumaşlar alevalmazdır. Genelde işyerlerinde tercih edilir. Çünkü güneş ışıklarını maksimum seviyede kesse de ortamı aydınlık tutar. Transparan kumaştır. Yani gündüz dışarısı akşam da ışıklar açıkken içerisi görünür. Isı yalıtımı konusunda en iyi kumaşlardır. Aşırı güneş alan screen storlu pencerenin hemen önünde çok rahat çalışmaya devam edebilirsiniz. Ve odanız serin kalır.

Orjinal Sun Screen Perde
rabia / İncek Ankara
merhaba ; pencere cervevesine montajı olabiliyormu, tüm evin pencerelerini bu şekilde yapmak istiyorum bir de sağdan 3,50 soldan 3,50 sonrası kumaş mı yoksa1,75 e 1,75 mi
Hemen pencerelerin üstüne duvara yapabilirsiniz. Pencere kasasına da olur. Ancak burada kriter kumaş aşağı yukarı çıkarken pencere kollarına sürtmemeli. O yüzden pencerenin hemen üstüne L ayaklar ile duvara montajı tavsiye ederiz. Boy ölçüsü girerken 20 cm kadar fazla pay verin. Gireceğiniz en ölçüsü profil enidir. Kumaş 3.5 cm daha dar olur. Sağdan ve solda 1.75 yani. Tek kasada 2 li veya 3 lü sipariş verirseniz bu mesafe daha da azalır.

Sun Screen stor perde özellikleri nedir neden pahalı
Hasan / Silifke Mersin
Ofis için stor perde araştırıyorum. Stor perdeleri anladım fiyatları da makul Bir de bu ürünü gördüm anlamadım. Biraz pahalı normal storlara göre. farkı nedir, Neden bu kadar pahalı.
Screen perde kumaşı teknik bir kumaştır. En önemli özelliği transparan olmasıdır. İşyerleri , plazalar, ofisler, önü açık villalar ve evlerde tercih edilir. Gündüz dışarısı güneşli iken de oda aydınlık kalır, içeriden dışarısı görünür ve güneş rahatsız etmez. Ancak akşamları da odada ışık açıkken yakın mesafeden dışarıdan içerisi görünür. O yüzden sokak arası tabir edilen binalarda tercih edilmez. screen kumaşların alevalmaz özelliği vardır. Isı yalıtımı sağlar. Kalın ve kolay deforme olmaz bir kumaştır. Pvc polyester karışımıdır. Kumaş şekli kolay bozulmaz, dayanıklı uzun ömürlüdür. Renk Solma yapmaz. tazyikli suyla yıkanabilir.

güneş kırıcı
fadime / Şişli İstanbul
güneş kırıcı perdenin screen stordan farkı nedir? ben perdeyi balkonda doğu cephesine takmayı düşünüyorum. bu perde balkonuma güneş gelmesini engeller mi?
Screen perde teknik , alevalmaz bir perdedir. Normal storlardan farkı transparan olmasıdır. Yani siz balkonda otururken ve perdeniz kapalı iken güneş sizi kesinlikle rahatsız etmez, güneşi tamamen engeller ve dışarıyı net bir şekilde görmeye devam edersiniz. Ancak akşamları da içerde ışıklar açıkken yakından içerisi net görünür. Bu nedenle screen perdeler, genelde işyerleri, plazalar, mağazalar, önü açık yazlık ve villalarda tercih edilir. Balkonunuzun hemen karşı hizasında konut, yol varsa tavsiye etmeyiz. Yani gündüz güneş varken dışarısı görünür, gece içerde ışık varken dışarıdan içerisi görünür. İşyeri ve ofis çalışanları gündüzleri ortamın aydınlık kalmasını ister, hem de güneşten rahatsız olmak istemez.

Hızlı ve güvenilir
Hatice / Gaziosmanpala İstanbul
Ofis için 4 adet şeffaf transparan stor perde sipariş verdik. 3 günde teslim ettiler. Perdeler beklediğimizden daha güzel. Gri sipariş verdik, kasa zincir falan da gri. Biz farketmemiştik resimde beyaz görünüyordu. Herkese tavsiye ediyoruz

İşyeri perdesi yazmış ancak mutfak için çok kullanışlı perde
Güneş D. / Çankaya Ankara
Sigorta firmasında çalışıyorum ve şirketimizdeki perdeleri perde.com sitesinden satın aldık. Bütün süreçte çok yardımcı oldular. Fiyat olarak en uygun teklifi verdiler. İşi de zamanında teslim ettiler. Beni yöneticlerime karşı da mahçup etmediler. Teşekkürü hakediyorsunuz. Perdeye gelince gündüz dışarısı net görünüyor ve alevalmaz şık bir kumaş. Sağolsunlar küçük bir perde de mutfağımda kullanmak için hediye ettiler. Profesyonel, işini bilen ve güvenilir bir firma , kesinlikle tavsiye ediyorum.

İşyeri perdesi yazmış ancak mutfak için çok kullanışlı perde
iyi günlerde kullanın :). Aslında biz teşekkür ederiz, tüm proje sürecindeki anlayışınız ve destekleriniz için. Sizi mahçup etmediysek ne mutlu bize.

Sun Screen mi Silver Screen Mi
Eren / Artuklu Mardin
Merhaba, Kış bahçesinde kullanılmak üzere güneş ışıklarını maksimum yansıtan ve bu sayede maksimum ısı yalıtımı sağlayan aynı zama da içeriyi karartmayacak bir perde bakıyoruz. Burada sun screen ile silver screen arasındaki fark nedir? Işık geçirgenliği azaldıkça ısı yalıtımı ve güneşiin rahatsız etkileri de mi azalmakta. Teşekkürler.
Her 2 perde modeli de orjinal screen kumaşı ile üretilir. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Tam olarak ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ürünler arasındaki fark teknik bir farktır. Silver modeli güneşteki uv ışıklarını daha çok engeller. 2 modelde alevalmazdır. Görüntü kalitesi ve ısı yalıtımı silver modelde bir tık daha iyidir.

tavsiye
Gaye / Bodrum Gümüşlük Muğla
131 x 165 ölçüsünde 2 adet beyaz screen stor siparişi verdik. 3. gün elimize ulaştı. hiç bir sorun yaşamadık. İşlerini gayet profesyonel yapıyorlar. Perdecilerin verdiği fiyatların yarısına yaptılar. çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

sun screen stor perde çok kullanışlı
Sade / Küçükçekmece İstanbul
2 adet güneşi engelleyen screen stor perde siparişi verdim. Salon çok fazla güneş alıyordu. Gerçekten çok kullanışlı. fotoğraflarda tam görünmüyor ama perde kapalı iken içerisi aydınlık oluyor ve dışarısı net bir şekilde görünüyor. Manzara kapanmıyor. Dana önce normal stor kullanıyordum, bu karşılaştırılamaz kalitede bir perde.

sun screen stor perde çok kullanışlı
Güzel yorumunuz ve resim için teşekkür ederiz.

işyeri motorlu screen stor perde montaj dahil
Tuncay S. / İstanbul levent
işyerimiz için motorlu screen stor perdelerimizi perde.com sitesinden satın aldık.Tekliften montaja kadar verdiklerleri profesyonel hizmet için teşekkür ederiz. Hiç sorun yaşamadık başarılı bir site tavsiye ediyoruz. Gerek telefon gerekse montaj ekibi çok ilgili.

işyeri motorlu screen stor perde montaj dahil

harika ürün
Serdar / İstanbul
Ben aylar önce 185cm eninde beyaz renk almıştım birkaç gün önce kornişe taktım muhteşem göründü. Kullandığım pencere ölçüsüne göre yaptırdığım pencere değil ama yine de gayet güzel göründü büyük kalmasına rağmen. Ürünü kullanınca güneş geldiğinde oda yine aydınlık oluyor fakat o bunaltıcı sıcak ve ışık olmuyor.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top