Silver Screen İç ve Dış Mekan Stor Perdesi Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Silver Screen İç ve Dış Mekan Stor Perdesi Fiyatı 290,00 TL/m2


Maksimum Isı yalıtımı sağlayan, Oeko-Tex Standartlarında %80 PVC + %20 POLYESTER karışımlı, alevalmaz sertifalı, 450 gr/m2 ağğırlık ve 0,48 mm gümüş metalize screen stor perdelerin OF-Açıklık Faktörü % 4 dür. Ofis, işyeri, tekne, villa, yalı, tarihi eser mekanlar, kafe, restoran, otel vb alanlar iç...

     16 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Silver Screen İç ve Dış Mekan Stor Perdesi" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Kuşgözlü screen kumaşı tekne için gölgelik
Volkan / Fethiye Muğla - 12/5/2022
Teknede kullanmak için size ölçüler versem , köşe ve kenarlarına kuşgözü takıp gödnerebilir misiniz. Teknede iplerle bağlayıp gölgelik olarak bağlayacağım.
Evet. Bize whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Arkadaşlarımız size fiyat verecektir. Kumaş topları 250 ve 200 cm olarak mevcut. Bir kenarı en çok 2.5 metre ise üretebiliriz. istediğiniz kuşgözü çapını da belirtin.

İşyeri için screen perde
Şimay / Beyoğlu Gümüşsuyu - 4/4/2022
İşyeri için siyah rengi satın almak istiyoruz ama resimdeki gibi üst alüminyum ray ve zincir beyaz olmasın. Tamamı siyah olabilir mi ?

İşyeri için screen perde
Elbette eğer aksi belirtilmezse kumaş rengine uyumlı siyah, gri, krem veya beyaz kasa ve zincirle üretilir. Ancak isteyen müşterilerimiz için de farklı renk kombinasyonları ile üretiyoruz. Siyah kumaş seçip satın alırsanız size siyah kasa ve siyah zincirle gönderilir.

güneş kırıcı motorlu perde teklifi
Eda / Talas Kayseri - 12/3/2022
Firmamız için güneş kırıcı screen satın alacağız. Ancak yazılı kaşeli imzalı teklif atabilirmisiniz ? Ölçülerin olduğu excel dosyasını eposta olarak da gönderdim. Motor ve kumanda fiyatlarını ayrıca belirtmelisiniz. m2 fiyatı istiyoruz ayrıca.
m2 fiyatları ve hesaplaması ile Somfy ve Tube motor ve kumandadan oluşan teklifimizi eposta olarak Pazartesi mesai saatleri içerisinde göndereceğiz.

Normal screen perde ile farkı nedir
Uğur / Şenlikköy Bakırköy - 25/2/2022
Flyinn Avm ye yakın bayiniz varmı. Hem ölçü montaj konusunda servis istiyorum hem de satın almadan önce kumaşları görmek istiyorum. Bir de normal screen kumaşı ile silver kumaşı arasındaki farkı anlamadım tam olarak. 2 sinin de renklerini görmek isterim.
Sitemizde bulunan telefon numaralarında arar ya da whatsapp mesaj atarsanız arkadaşlarımız sizin için bir randevu organize edecektir. Silver kumaşları + olarak ısı yalıtımı konusunda daha başarılıdırlar.

silver screen perde içeriyi gösterirmi
Sedef / Bandırma Balıkesir - 2/2/2022
iyi günler. İşyeri için düşünüyoruz. Aşırı güneş olan vitrin pencerelerinde kullanacağız. Bir kaç sorum olacak. İçerde çalışırken güneş rahatsız eder mi, gölgelik olarak tavsiye edermisiniz, ısıyı bloke eder mi, bir de dışarıdan içerisi görünür mü.
İşyerleri ve ofisler için en çok tercih edilen modeldir. Termal kumaş grubundan olan bu ürün ısı yalıtımında en iddalı ürünümüzdür, çalışma ortamına tam bir ölgelik sağlarken aynı zamanda güneş ışıklarından maksimum fayda sağlar. Ortam aydınlık kalmaya devam eder, aynı zamanda içeriden dışarıya nete yakın şekilde görüş sağlar. Akşamları dışarısı karanlık , oda içi aydınlık iken dışarıdan içerisi görünür. Bu nedenle yüksek plaza ofislerinde, önü açık deniz, doğa manzaralı ev ve işyerlerinde tercih edilir.

sunscreen krem
Gül / Muratpaşa Antalya - 12/1/2022
İşyeri için bu ürünü düşünüyoruz. Krem renginin daha yakından çekilmiş bir fotoğrafı varsa atabilirmisiniz. Ya da sitenizden nasıl numune sipariş verebilirim.

sunscreen krem
Öncelikle krem rengi yakım çekim resimleri yükledik. Sitemizde üstte yazan telefonlardan bize whatsapp ile numune talebinizi, adres ve teslimat yapılacak kişi adını yazarsanız size ücretsiz numune kumaş gönderimi de yapacağız.

kalite
Hüseyin / Bayrampaşa İstanbul - 25/11/2021
Ofis için screen stor satın aldık. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Ürünler de gayet kaliteli. Belirtildiği gibi ortamı aydınlık tutuyor ve dışarısı oldukça iti görünüyor ve gölgelik olarak da çok başarılı. Tavsiye ederim.

Dış Mekan Stor Güneşlik
Mustafa / İznik Bursa
Terasımızın üstünü pergola sistem ile kapattık. Yanlarında kullanmak için dış mekan zip perde istedik ancak fiyatlar çok pahalı geldi. Silver screen ile zincirli stor şeklinde satın alsak demir profillere montaj yapabilir miyiz. Genelde perdeler kapalı olacak, mekanizmaların ıslanma ihtimali de düşük. Sadece güneşli havalarda açmak istiyoruz. Tavsiye edermisiniz.
Direk profil üstüne ya da L ayak kullanarak montaj yapabilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız. Zip perde kumaşları kenarlarda ve alttaki özel kanallarda motor ve kumanda ile hareket eder. Kumaş olarak benzer hatta aynı kumaşlardır. Böylece perde sağ, sol ve altta da sabitlenir. Bunu normal stor gibi kullanırsınız. Kendiniz bir kanalda takarsanız içinde hareket edecektir.

ofis perdesi
Aygül / Maltepe İstanbul
Ofis için screen perde ile jaluzi perde arasında kararsız kaldık. Görsel olarak jaluzi ağır basıyor ancak güneş ve aydınlatma olarak da sanki screen perdeler daha etkili. Sizin tavsiye ne olacaktır.
Aslında çok iyi özetlemişsiniz. Screen perdeli ofiste akşam ışıklar açıkken dışarıdan içerisi görünecektir. Eğer ofis , işyerinde pencerenin önü açıksa, yani plaza katı ise veya orman deniz ya da şehir manzaralı ise, kısaca hemen karşısında yaşam , bina , daire yoksa screen vazgeçilmez olmalı. Ancak şehir içi ise, yolun karşısında aynı hizada bina var ise jaluzi tercih edilebilir.
Screen perdeler ofis ortamında güneşten maksimum ışık elde etmenizi sağlar ve gölgelik vazifesi görür. Dışarısı görünmeye devam eder ve mekana ferahlık katar.

screen perde özellikleri çok iyi
Aynur Güney / Gebze Kocaeli
Salon pencereleri için kapalı kasa, alınlıklı screen perde siparişi verdik. Ürünler 2 gün içinde Yurtiçi kargo ile geldi. Penceremde normal karartma stor vardı zaten. Güneş kırıcı perde olarak tül yerine screen perde tercih ettik. Güneş hiç rahatsız etmiyor ve gündüzleri dışarısı resimdekinden daha net görünüyor. Perdenin bu özelliğine bayıldık. Gündüz dışarıdan içerisi de görünmüyor. Müthiş bir perde.

screen perde özellikleri çok iyi
Resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

screen perde izmir
Ahmet / Bornova izmir
İşyeri için 7 adet screen stor satın almayı planlıyoruz. Ölçülerimiz 2 adet 120x200, 2 adet 140x200 , 155x200, 2 adet 180x200 . eposta adresimize screen fiyat teklifi gönderebilir misiniz. Montajı kendimiz yapacağız. Tavana monte olacak.
Belirttiğiniz adrese yazılı teklif gönderdik.

screen stor perde ankara
Emre / Pursaklar Ankara
Resimdeki ürününüzden adetli satın alacağız. Bize numune kumaş gönderebilir misiniz. Bir de elimizde perde ölçüleri mevcut. , numune kumaşla birlikte kaşeli yazılı fiyat teklifi eklerseniz sizinle çalışmak istiyoruz. Burası büyük bir kurum, sizden kendi evim için perde almıştım. Çok da memnun kaldım. Burası için de çalışmak istiyoruz.

screen stor perde ankara
Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yorumda belirttiğiniz adrese bir eposta gönderdik. Elbette ücretsiz numune kumaş ve fiyat teklifi gönderiyoruz. Hatta farklı kumaş ve renk tonları göndereceğiz. Her screen serisinin (3000, 4000, 5000) farklı teknik özellikleri mevcut. Kumaşlarla birlikte bunları da göndereceğiz. En temel farkları kumaş kalınlığı ve ışık geçirgenliği. %4, %5 veya %10 gibi açıklık faktörü oranları mevcut. Fiyat farkları çok az da olsa gönderdik.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top