Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut) Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut) Fiyatı 199,00 TL/m2


Ofis, işyeri, hastane, restaurant, cafe, lobi vb tüm mekanlarda en çok tercih edilen perde modellerinden sun screen perdeler için Somfy, vb motorlu seçenekleri , firmaya özel kumaş ve mekanizma renk opsiyonları mevcuttur. ...

     77 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut)" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Motorlu sun screen perde
Meriç / Çubuk Ankara - 31/1/2023
Biraz beklettiler ama sonunda ürünler elimize ulaştı, montajını yaptık, ürün orijinal. Gecikmenin motordan dolayı olduğunu söylediler, tube marka motor ile satın aldık. Kargo süresine bir şey diyemem ama ürün fiyatına göre oldukça kaliteli tavsiye ederim.

Motorlu sun screen perde
Ekonomik motorlu stor perde modellerinde, Tube, Mosel ve Basco markaları ile çalışıyoruz ancak Amerikada zincirli , ipli perdelere gelen yeni yasaktan sonra motor tedariği anlamında sorunlar yaşıyoruz, zamanla düzene gireceğini düşünüyoruz.

Güneş kırıcı perde brisoley
Hikmet / Çeşme İzmir - 20/1/2023
Ben bahçe içinde küçük bir kış bahçesi yaptırdım, etrafını çevrelemek için güneş kırıcı brisoley perde tavsiye ettiler, siz satışını yapıyor musunuz?
Evet , brisoley dış mekanda kullanılabilen önemli screen kumaş markalarından birisidir, biz de proje işlerinde kullanıyoruz, whatsappdan yazabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Siyah screen stor ofis perdesi
Meltem / Beykoz istanbul - 8/1/2023
Ofisin aydınlık olması için screen stor tercih ettik, rengi siyah aldık, hem dışarısı net görünüyor, hem de içerisi aydınlık kalıyor. Akşamları dışarıdan bakınca içerisi görünüyor , ancak iş yerimiz en alt kat ve önü kapalı olduğu için zararı yok. Satıcı güvenilir ve dürüst.

Siyah screen stor ofis perdesi

Cordless sun screen
/ Bodrum Muğla - 1/1/2023
Ofis pencereleri için yaylı cordless screen sipariş etmek istiyorum, ölçülerim 120x160, 85x160 ve 135x160 olacak. Seçeneklerdeki yaylı modeli seçmem yeterli olur mu, zincir istemiyorum.
Ölçüleriniz yaylı sistemi için uygundur, sipariş verebilirsiniz. Yaylı seçmeniz yeterli. Şu anki stor yay mekanizması en geniş 140 cm e kadar çalışmakta. Ancak yakın zamanda stoklarımıza daha büyük ölçüler için de sorunsuz çalışan bir stor yay mekanizması girecek.

Orjinal sun screen stor perde
/ - 23/12/2022
Daha önce de bu siteden perde almıştım, şimdi de işyeri bekleme salonu perdelerini yeniledim, yine hızlı gönderdiler, ürün de beklediğim gibi sorunsuz güzel, tavsiye ediyorum.

Orjinal sun screen stor perde

Ürün kaliteli ve anlatıldığı gibi
Necdet / Osmangazi Bursa - 17/12/2022
Ofis için 3 adet screen sipariş ettik, gönderim hızlı, paketlemesi gayet iyi, ürün de anlatıldığı gibi, orjinal ve kalın kumaş, mekanizmalar sorunsuz. Teşekkür ederiz.

Yanmaz kumaş ile alev almaz kumaşın farkı nedir?
Halil / Çankaya Ankara - 8/12/2022
Kamu kurumu için alacağım, şartnamelerde mümkünse yanmaz olmazsa alevalmaz özelliği olmalı yazıyor. Sizin ürününüzde yanmaz özelliği var mı? 1 de belli bütçenin üstünde olmaması için toplam ihtiyacı aylara böleceğim, kumaşı açık gri -gri olarak seçeceğim, ancak ilerde sipariş verdiğimde kumaş rengi veya tonu ile ilgili sorun yaşar mıyım.
Öncelikle screen stor kumaşlarının alevalmaz sertifikaları bulunur, ancak yanmaz kumaş sertifikası yoktur, perdelik kumaşlarda bu mümkün de değildir. Teknik olarak perdelik kumaşlar aşırı ısı veya yangında yanarlar ancak alev almazlar. Eriyerek de olsa yanarlar.
Whatsappdan bize ulaşırsanız, üretim sizin için ilk perdelerinizin kesildiği kumaş topundan ihtiyacınız kadar kumaşı rezerv edebilir.. Genelde screen kumaşlarında ton ve renk sorunu almaz, ancak riske girmemek için toplam siparişiniz için gerekli kumaş stoğunu ayırtmanızı tavsiye ederim.

Sun screen stor perde
Yunus / Ümraniye İstanbul - 29/11/2022
Ofis screen perdeleri için perde.com sitesini tercih ettik, fiyat kalite performansı gayet iyi, ürünler güzel orjinal, montaj personeli tecrübeli. Oldukça memnun kaldık, emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Sun screen stor perde
Bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

Somfy Sonesse 40 RTS 330 özellikleri
/ - 18/11/2022
- RTS alıcılı sessiz stor perde motoru
- Stor perdelerin uzaktan kumanda veya akıllı ev sistemiyle kontrolünü sağlayan RTS alıcılı perde motoru
- 5 yıl garanti süresi
- Nominal Voltaj/Frekans 230V - 50Hz
- Kablo tipi VVF
- Radyo Frekansı RTS 433,42 MHz
- Termal zaman 5 mn
- Koruma endeksi IP 44
- Yalıtım sınıfı II
- Limit şalteri ünitesi tipi Electronic
- Uygulama alanları: Roller blinds, Roman blinds, Pleated and cellular blinds, Venetian blinds, Projection screens, Zebra blinds.

Üst ray kullanmadan alüminyum doğrama içine montaj yapılır mı?
Çoşkun / Dilovası Kocaeli - 3/11/2022
94x230, 42x230, 96x230 cm ölçülerinde screen perde istiyoruz ancak tavana ya da duvara montaj yapmayacağız. Alüminyum profil cam çerçevelerinin içinde montaj yapılacak. Bir resim de ekledim montaj yeri için. Normal storlardaki üst alümniyum ray olmadan montaj yapmak istiyoruz. Bu şekilde üretebilir msiniz?

Üst ray kullanmadan alüminyum doğrama içine montaj yapılır mı?
Evet üst raysız montaj ayaklı olarak da üretim yapıyoruz. Üstte bir görsel ekledim. Genelde yurtdışı işlerinde tercih edilir. Akdeniz ülkesi olan Türkiyede pencereler büyük olduğundan mekanizmalı perdeler de tavana montaj yapılır. Kuzey ülkelerinde kalın duvar içi montaj tercih edilir ve üst ray kullanılmaz. Sipariş notu alanına üst raysız montaj ayaklı şeklinde not yazarsanız üretim dikkate alacaktır. Fiyat farkı yoktur.

Screen stor perde
Orkun / Beylikdüzü istanbul - 24/10/2022
Ofis için tercih ettik, en uygun fiyat teklifini perde.com verdi, ürün güzel orjinal, ofisteki eski screenlerle aynı gibi, ancak fiyat olarak çok cazip, düşünenlere tavsiye ederim.

Screen stor perde
Güzel yorum ve resim için teşekkür ederiz, iyi günlerde kullanın.

Tube NR0/06-28-RN perde motoru tavsiye ?
Orhan / Bolu Merkez - 18/10/2022
İşyeri için alacağım 3 adet, somfy biraz pahalı geldi, 5 yıl garanti vermesi güzel , diğer uygun fiyatlı tube motoru tavsiye eder misiniz, kullanan müşteriler memnun mu ?
Sitemizde uygun fiyatlı alternatif olarak seçebileceğiniz Tube NR0/06-28-RN model motorlar, yine Fransız perde ve panjur motoru üreticisi Somfy nin alt markasıdır. Bu ürün de 5 yıl garantilidir. Nispeten daha sesli olması dışında iyi bir motordur. 3 yıla yakındır satışını yapıyoruz ve bu üründen henüz hiç bir şikayet almadık.

Renk seçimi
Aynur / Dikilitaş Beşiktaş - 10/10/2022
Merhaba.Evimizin salon camı deniz manzaralı ve öğleden sonra akşam güneş batana kadar salon güneş görüyor.Hem güneş ışığını kesmesi hemde deniz manzarasının içeriden görünmesi için renk seçimi etkilimidir. Deniz manzarası koyu renktemi açık renktemi daha iyi görünür yada farketmez mi.Hangi rengi tavsiye edersiniz. Teşekkürler.
Rengin, görünürlük veya güneş ışığını kırması üzerinde etkisi yoktur, ancak genelde açık renkler tercih edilmektedir, sonuçta gündüz dışarı baktığınızda kumaşın rengi de görünecektir. Size fikir vermesi için altta yorumlarda müşterilerden gelen gerçek görsel, resimleri mevcuttur.

polyscreen stor perde satışı ?
Yıldırım / Bayraklı İzmir - 5/10/2022
Ofis için düşünüyoruz , bu ürün poly screen kumaşı ile mi üretiliyor, yardımcı olur musunuz? Bir teklif daha aldık , teklifte polyscreen yazıyor, emin olmak istedik.

polyscreen stor perde satışı ?
Bu ürün orjinal sun screen kumaşı ile üretilir, alevalmaz özelliği vardır.Polyscreenlerde bu sertifika ve özellik yoktur, stoğumuzda daha uygun fiyatlı polyscreen stor kumaşları da mevcut. Şimdilik sadece kahve ve antrasit renkleri mevcut. Diğer renkleri de stoğa aldığımızda burada yeni bir ürün olarak satışa açacağız. Üstte de bir antrasit polyscreen için bir görsel ekledim.

Screen perde içeriyi gösterir mi ?
Burcu / Beyoğlu taksim - 25/9/2022
Ofis sokak içinde, özellikle akşamları dışarıdan içeriyi gösterir mi , anladığım kadarıyla normal stordan farkı içeriden dışarıyı göstermesi, ben dışarıyı gösteren ama içeriyi göstermeyen perde arıyorum.
Öncelikle pvc ve polyester karışımı bu teknik kumaşlar, alevalmaz özelliklidir. Ofis ve işyerlerinde en çok tercih edilen modeldir. Ancak ışığın fazla olduğu tarafı gösterir. Gündüzleri içerisi görünmez ancak siz dışarıyı görürsünüz, akşamları da tersi olur. Yakın mesafeden içerisini gösterir.
Screen ve karartma storu çiftli mekanizma olarak satın alabilirsiniz. Screen storlar enerji tasarrufu sağlar, gündüz ofiste hem gölgelik sağlar hem de aydınlatma.
200 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top