Ucuz Fiyat Garantisi
Tüm Ölçüler
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
Kapıda Ödeme
+5 Taksit
Hızlı Gönderi
Havale
İade Garantisi

Orjinal Sun Screen Perde (Renk ve Motorlu Seçenekleri Mevcut) Satın Al Sipariş Ver

Evde kullanım
Kübra / Mamak Ankara - 17/5/2022
Mrb ürün yıkanabilir mi yikanabilirse eğer ne şekilde yıkanmalı birde evin tüm odaları için düşünüyorum ama genellikle iş yerleri için yazıyor ev içinde uygun olur mu acaba şimdiden teşekkürler
Hafif nemli bezle silerek yıllarca kullanabilirsiniz. Kumaş özelliği gereği bakteri tutmaz, kolay lekelenmez. Makinede yıkanmaz. Asılı iken tazyikli su ile de yıkanabilir ancak bunu evde yapamazsınız belki balkonda. Ev için tavsiye etmiyoruz çünkü; Akşamları ev içinde ışık yanarken, yakın mesafeden dışarıdan içeriyi gösterir. Eğer pencereleriniz önü açık, deniz veya orman manzaralı ise tercih edebilirsiniz.

Screen perde mekanizma kasa ölçüsü ?
/ Ayvalık Balıkesir - 6/5/2022
Bu perdenin kasa boyutunu kaç cm ?

Screen perde mekanizma kasa ölçüsü ?
Perdenin genişliğine göre kullanılan kasa ölçülerinde ufak değişiklik olacaktır. Üstte görselde 38 mm mekanizma olarak da bilinen jumbo mekanizma kasa ölçüsü verilmiştir. Derinlik 5 cm yükseklik 10 cm. Kasanın yüksekliği küçük ölçü perdeler için 8 cm dir.

Sun screen perde ölçüsü nasıl alınır ?
Coşkun / Fethiye Muğla - 4/5/2022
8 metreye varan vr Neredeyse akşama kadar güneş alan cam balkonumuz için düşünüyoruz..gece ışık alması önemli değil evin kendi pencerelerinde ayrıyetten storlarimiz mevcut..yani geceleri balkon karanlikta kaliyor..sorum şu stor ölçüsü alır gibi mi ölcü almamız gerekiyor? Yani çalişma prensibi stor ile ayni değilmi bu perdelerin ?
Evet stor ile aynıdır. Sadece kumaş farklıdır. Kumaş ile uyumlu renklerde malzeme kullanılır. Örnek gri kumaş için gri zincir, gri kapak kullanılır. Stor ölçüsü alır gibi almalısınız.

işyerinde kullanacağım tavan yere kadar 3.5 metre olur mu
/ Muratpaşa Antalya - 25/4/2022
İşyerinde vitrin camı için kullanacağım. Güneşi tam olarak kesmek için uygun mu? Tek parça yükseklik 3.5 metre genişlik 3 metre olacak. Bu ölçülerde çalışır mı? Çok fazla indirip kaldırmayacağım.
Öncelikle screen stor kumaşları güneşi tamamen engeller, tam bir gölgelk yaratır. Gündüz güneşli havada içerisini aydınlık tutar. Pastane, mobilya, oto galeri gibi ürünlerin sıcaktan ve güneşten etkilenmesini istemeyen işyerleri için ideal bir üründür. Uygun malzeme ile üreteceğimizden büyük ölçülerde sorunsuz çalışır.

Mutfak screen stor perde
Zeynep / Çorlu Tekirdağ - 16/4/2022
Mutfak için tercih ettim. Çok da beğendim. Mutfağın aydınlık kalmasını sağlıyor ve temizliği kolay. Firma gayet ilgili. Ürünümü hızlı gönderdiler. Teşekkür ederim.

Mutfak screen stor perde
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.


Online satış hizmeti verdiğimiz iller :

100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top