Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal Fiyatı 375,00 TL/m2


Kore malı alev almaz, enerji tasarruflu orjinal sun screen perde kumaşları seri sonu ve sınırlı stokdan ötürü kampanyalıdır. Dilediğiniz ölçülerde screen perde siparişi verebilirsiniz. Motorlu seçenekleri mevcut. Güneş kırıcı özelliği ile işyerleri ve ofis için en ideal ve en ucuz fiyatlı orjinal sc...

     28 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Yan yana 2 perde için 2 motor mu seçeceğiz?
Seyhan Adana - Emirhan 9/2/2024
ofis penceresi için yan yana 120 ve 90 cm 2 adet perde alacağım. Motor seçeneğini 2 si için de seçecek miyim?
Motorlu stor perde modellerinde her bir perde için 1 motor kullanılır. Bir oda içinde 2 perde de olsa tek tek seçilmeli. Ancak 5 kanallı tek bir kumanda seçmeniz yeterli.
Motorlu perde Kanal Sayısı Nedir?
1 kumanda ile çalıştırılabilecek maksimum perde sayısı için kullanılır. Radyo frenkası ile çalışan kumandalar için kanal tabiri kullanılır. 5 kanal kumanda ile 5 perdeyi ayrı ayrı veya aynı anda indirip kaldırabilirsiniz.

Tube yazan motor güvenilir mi?
Kartal İstanbul - Nurettin 15/1/2024
220x200 cm ölçüsünde sipariş vereceğim, beyaz - krem rengi. Motorlu olarak almak istiyorum. Motor seçeneklerinde Tube yazan model güvenilir midir, markası nedir?
Ürün seçeneklerinde 2 farklı motor modeli bulunur. 1. orijinal global Fransız markası olan Somfy motor, diğeri ise Çin malı olarak satışa koyduğumuz ithal ekomonik modeldir. Tube motor seçeneğinde Ronco marka motor gönderiyoruz. Ronco markası güvenilir, 5 yıl garantili bir üründür. En temel farkları Somfy motorun sessizliğidir. Roncu motor ile perdeyi yukarı çektiğinizde nispeten ses çıkarır. Güvenerek sipariş verebilirsiniz.

Kumaş alternatifi
Kepez Antalya -  25/11/2023
Merhaba,
Bu kategoride ki renk seçenekleri bunlarla mı kısıtlı? Varsa Gri temalı bunlara benzer dokulu seçenekleriniz var mı?
Bu üründeki kartele tamamen değişecek. Bu dokudan hiç bir renk için artık stok kalmadı, maalesef. Sitemizdeki düz orijinal olan üründeki renkleri mevcut sadece. Bu ürün daha kalın olan 4000 serisidir. Düz serideki Gri, Gri beyaz, Gri siyah dokumaları mevcut.

Sun screen perde
Şişli İstanbul - Kerem 10/11/2023
İşyeri için sun screen stor perdelerimizin montajı yapıldı, ürün güzel beklentimizi karşıladı. Fiyat kalite performansı da iyi. Montaj ücreti biraz daha uygun olabilirdi. Genel olarak memnun kaldık.

Sun screen perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz. Montaj konusunda profesyonel motorlu ve akıllı perde sistemlerinde tecrübeli montaj ustaları ile çalışıyoruz. Perde.com olarak kendi indirimimizi de müşterimize yansıtıyoruz.

Kırçıllı screen kumaşları gelmeyecek mi?
Erzurum Yakutiye - yeşil 23/10/2023
Daha önce de sormuştum , ürün görsellerindeki kırçıllı seri kumaşlardan gelmeyecek mi sadece düz kalın screen kumaşı var denilmişti.
Şu anda kalın screen kumaşı olarak sadece 4000 ve 5000 serisi düz renkler mevcut. Kırçıllı seriden çıkıyoruz, çok küçük ölçüler için kalan kumaşlar mevcut sadece.

340x260 cm motorlu screen stor perde
Beylikdüzü İstanbul - Yusuf 7/10/2023
Merhaba, balkon camımız en 340 x yükseklik 260 cm. tek kasada iki perde uygulaması yapmak istiyoruz. Tek motor yeterlimidir, iki motor zorunlumudur?
Tek kasada olsun ya da olmasın her bir perde kumaşı için ayrı motor gereklidir. Tek kumada 2 perde için yeterli olacaktır. 340 cm için tek kasada yapmanızı da tavsiye etmiyoruz. Ayrı ayrı alıp yan yana 0 montaj yapmanızı tavsiye ederiz. Birleşme yerindeki kapakları sökebilirsiniz, tek kasa ile kullanım açısından bir fark kalmayacaktır.

Sun screen perde kumaşı
Çubuk Ankara -  12/9/2023
Daha önce de perde sitesinden screen kumaş satın almıştık, yeni siparişimizi de hızla ve titizlikle gönderdiler emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Sun screen perde kumaşı

Dışarıyı gösteren içeriyi göstermeyen perde
İzmir Torbalı - Melda
Ben salon için dışarıyı gösteren içeriyi göstermeyen perde modeli bakıyorum, stor güneşlik kullanıyorum ama dışarıyı göstermiyor.
Screen yazılı ürünler gündüz dışarıyı gösterir ve oda içerisini göstermez. Alevalmaz, antibakteriyel teknik bir kumaştır. En uzun ömürlü perde kumaşıdır. Ancak gece içerde ışıklar açıkken , dışarıdan yakın mesafeden oda içerisini gösterir. Eğer pencere önünde manzara, deniz, orman yoksa 2. bir perde de kullanmalısınız. Güneşlik stor perdelerinize dokunmayın, bu ürünü de güneşlik stor ile pencere arasına montaj yapın. Çok kullanışlı olacaktır.

Redüktörlü Mekanizma
Bahçeşehir İstanbul - Ümit
Redüktörlü mekanizma her perdede 2 adet olması gerekmiyor mu , neden metrekare hesabı ile satılıyor, bilgi verir misiniz? Teşekkür ederim
Redüktörlü mekanizma seçildiğinde , 1 adet redüktör mekanizma ve ona uyumlu kalınlıkta redüktörlü alüminyum boru kullanılır. Genişlik ölçüsü büyüdükçe kullanılan boru ve mekanizma da büyür. Bu nedenle fiyat m2 bazında hesaplanır. Standart perdeler 32 mm çapında boru ve mekanizma ile gönderilir. Redüktörlü mekanizma ve boru çeşitleri:
38 mm redüktörlü mekanizma
42 mm redüktörlü mekanizma
47 mm redüktörlü mekanizma
55 mm redüktörlü mekanizma

Temizlik
Bodrum Muğla -
Perde polyester mi? kumaş mı? Düz mü pütürlü mü kumaşı? Temizliği nasıl yıkanabilir mı?
Ürün pvc ve polyester karışımı teknik düz bir kumaşla üretilir. Alevalmaz özelliği bulunur. Dilerseniz numune kumaş parçası isteyebilirsiniz.
Gündüz dışarısını gösterir, ancak akşam içerde ışıklar açıkken de yakın mesafeden içerisini gösterir. Genelde manzaralı ev, villa, hastane, otel, plaza katları ve ofislerde tercih edilir.
Nemli bezle silerek yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz. Makinede yıkanmaz. Asılı iken yazyikli su ile de yıkanabilir, genelde stor yıkamacılarda bu işlem yapılır.

Mutfak için screen stor perde
Bursa Karacabey - sevil
Mutfak aydınlık olsun diye screen stor sipariş ettim, gönderim hızlı, ölçüler doğru kumaşı kalın güzel, memnun kaldım.

Mutfak için screen stor perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Ofis perdesi montaj
Ümraniye - kemal
Sitenizden sipariş versek ürünleri kendiniz montaj yapabilir misiniz, mobilyacımız ölçü aldı ama siz de alsanız daha verimli olacaktır. Toplam 14 perde olacak gibi.
İstanbul içinde ölçü ve montaj hizmetleri sunuyoruz, bayramdan sonra sizinle iletişime geçeceğiz.

300x260 cm screen stor perde
Ankara Balgat - sefa
Ofis penceresi için tek parça 300x260 cm screen stor siparişi vermek istiyorum, öncelikle bu ölçüde üretiyormusunuz, sorun olur mu yoksa 2 ayrı parça olarak mı sipariş vermeliyim.
Öncelikle büyük boy stor perdeleri de ölçüye özel üretiyoruz. Ancak sizin gibi büyük boy stor perdeler için motorlu ya da redüktörlü seçeneği seçilmeli. Büyük perdelerde kumaş ağır olacağı için normal zincir kullanımı tavsiye edilmez. Yan yana 2 ayrı parça alırsanız kumaşlar arasında 3.5 cm kadar bir boşluk olacaktır ve ölçü alırken bu boşluğu penceredeki profil dikmelere denk geitrmelisiniz.

Güneşlik screen stor
Kilyos İstanbul - Buket
Güneşlik olarak aldım, memnun kaldım, güneşi kırıyor tamamen ve dışarısı neredeyse net görünüyor. Tavsiye ederim.

Güneşlik screen stor

Ofis penceresi perde tavsiyesi
Adapazarı - Bülent
Muhasebe ofisi için alacağım, 3 modeliniz var screen olarak hangisini tavsiye edersiniz.
3 model de aynı malzemelerle üretilir. Kalın kumaş ile üretilen bu ürün piyasada 4000 serisi olarak bilinir. Diğer orijinal yazam model de 3000 serisi kumaşlar kullılır, bir tık incedir. Bu ürünün ısı yalıtımı daha iyidir. Silver modeli ise nispeten daha pahalı ve izolasyonu daha iyi bit kumaşla üretilir. Muhasebe ofisi için en uygun fiyatlı orijinal 3000 serisi olanı seçmeniz yeterli olacaktır.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top