Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal Fiyatı 139,00 TL/m2


Kore malı alev almaz, enerji tasarruflu orjinal sun screen perde kumaşları seri sonu ve sınırlı stokdan ötürü kampanyalıdır. Dilediğiniz ölçülerde screen perde siparişi verebilirsiniz. Motorlu seçenekleri mevcut. Güneş kırıcı özelliği ile işyerleri ve ofis için en ideal ve en ucuz fiyatlı orjinal sc...

     3 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Sun Screen Perde Kumaşı Kalın Orjinal" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

krem screen stor güneşlik
Aytaç / İzmit - 24/12/2021
İşyeri için screen güneşlik tercih ettik. Firma ürünleri gayet hızlı gönderdi. Bir sorun yaşamadık. Başarılı bir alışveriş. Ürün de beklediğim gibi kalite çıktı. tavsiye ederim.

krem screen stor güneşlik
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

Güneş Kırıcı Alev Almaz Screen Stor Perde Modeli
Selim / İstanbul Beykoz
İşyerimizde kullanmak için güneş kırıcı , dışarı gösteren alev almaz kumaş stor screen perde sipariş vermek istiyoruz. Motorlu ve motorsuz olarak teklif verebilir misiniz. Adresimize gelip kartela ve kumaş numunesi göstererek.
Screen perde kategorisindeki tüm kumaşlar ve seriler alevalmaz, güneş kırıcı orjinal screen stor perde modelleridir. Kumaş ağırlıklarına ve desenlerine göre fiyat farkalrı bulunur. Tüm stor perde modelleri motorlu (somfy, delite omega, motoflex, oem) veya zincirli olarak çalışabilir. Adresinizi belirtirseniz yerinizde ölçü, montaj ve keşif hizmetlerimiz bulunur.

Örnek Kumaş ve Screen Kumaş Teknik Özellikleri Gönderebilir misiniz
Ali Ertan / İstanbul Büyükçekmece
Şirketimiz için 25 adet screen perde satın alacağız. Fiyat olarak sizi uygun bulduk. Ancak satın almadan önce kumaş görmek isteriz. Ölçü ve montajı şirket bünyesindeki elektrikçimiz yapacaktır. Bize örnek kumaş, screen özellikleri (alevalmaz, geçirgenlik,vs) ve ölçü montaj sırasında dikkat edilmesi gereken noktaları içeren notları kargolayabilir misiniz.
Ali bey belirttiğiniz adrese bir eposta gönderdik. Bize adres ve telefon bilgilerini iletmelisiniz.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top