Blackout Dikey Stor Perde En Ucuz ve En Uygun Fiyat Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Blackout Dikey Stor Perde En Ucuz ve En Uygun Fiyat Fiyatı 119,00 TL/m2


Orjinal blackout stor kumaşları ile üretilen ekonomik seri blackout stor perde modeli top sonları ile üretilir. 1 den fazla satın alırsanız ton uyuşmazlığı olabilir. 89 mm veya 127 mm en ucuz dikey stor perdelerde en uygun fiyat garantisi....

     5 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Blackout Dikey Stor Perde En Ucuz ve En Uygun Fiyat" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

dikey perde fiyat kalite performansı
Özcan / Çağlayan Kağıthane - 1/12/2021
yatak odası için kampanyalı dikey karartma perde modelini tercih ettik. Işık kontrolü çok başarılı. Şeritleri doğru konuma getirdiğinizde hem mahremiyet sağlıyor hem de odayı aydınlık gösteriyor. Geceleri de perde kapalı iken tam karartma sağlıyor. Fiyat performans değeri gayet iyi.
Emeği geçenlere teşekkür ederim.

dikey perde fiyat kalite performansı
resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

kampanyalı dikey stor perdeler
Seda / Çankaya Ankara - 26/10/2021
kampanyalı dikey perde siparişi vermek istiyorum. sadece 3 renk seçeneği var. ben fonlu modeli istiyorum ofis için. Yanlarda 4 er şerit sütlü kahve olacak ama ortası krem rengi olsun istiyorum. Tamamı karartma stor olacak. Ama krem rengi seçeneklerde yok.
Dikey perde kategorimizde bulunan 3. sıradaki Dikey Blackout Kumaş Perde olan üründen sipariş verebilirsiniz. Bu ürünle aynı üründür. Kumaş aynıdır. Bu ürün top sonlarından üretilir. Yani 2 adet aldığınızda arada hafif ton farkı olabilir. Diğer modelde 2 adet de alsanız aynı kumaş topundan kesilir.

açık gri karartma dikey stor var mı
Bülent / pendik istanbul
dikey karartma düşünüyorum işyeri için. Ancak gri tonlarında renk göremedim sadece siyah , ekru ve kahve mevcut. Gri rengi bulunur mu
kategoride dikey blackout kumaş perde diye bir ürünümüz var. O üründe mevcut tüm renkler bulunur. Bu ürün kampanyalı bir tık ucuz fiyatlı olan üründür. Top sonları ile üretilir. Kumaş kalitesi aynıdır. Ancak 1 perdeden fazla sipariş verecekseniz diğer ürünü seçmelisiniz.

Karartma dikey siyah perde
Didem F. / istanbul Kadıköy
ofis için karartma dikey siparişini sabah verdik ertesi gün elimize ulaştı. İnanılmaz hızlı. Paketleme gayet özenli. Ürün de beklediğimizden çok daha iyi. Güvenilir bir site herkese de tavsiye ediyoruz :)

Karartma dikey siyah perde

Dikey perde L ayak ile montaj
Özant S. / Bursa
Pencere kolu yok. L ayak kullanmak istemiyorum. Mümkün müdür. Direkt duvara takılır mı?
Evet. Ürün detayda en altta montaj şekli seçeneği bulunur. Duvara monte olanı seçebilirsiniz. 12 cm L ayak gönderilir. Pencerenin üstündeki duvarın istediğiniz yerine takabilirsiniz. Karartma özelliğinden maksimum faydalanmak için, güneş ışıklarının üstten, alttan veya yanlardan odaya girmemesi için pencereden olabildiğince yukarı takın. Yine altta pencereden aşağıda olmasına dikkat edin ve yanlarda en az 20 şer cm taşma payı verin.
Mümkünse genişliği duvardan duvara sipariş verin. Duvardan duvara ölçünüzden 5 cm dar, kısa sipariş girin. Örnek duvardan duvara ölçünüz 320 cm ise siparişiniz 315 cm olmalı.
Benzer şekilde perdenin alt ucunda zincirler bulunur. Yere kadar ölçü alıyorsanız 3 veya 5 cm kısa giriniz. Yere kadar ölçünüz 210 cm ise 206 girin. Zincirle yere sürtmesin.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top