Dikey Screen Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Dikey Screen Perde Fiyatı 209,00 TL/m2


İşyeri ve ofislerde en çok tercih edilen motorlu screen stor kumaşı ile 89 mm veya 127 mm genişliğinde üretilir. Ölçü, teklif, montaj ve keşif için bize whatsapp ya da telefon ile ulaşın. En ucuz fiyat garantisi ile online dikey screen perde siparişi oluşturabilirsiniz. Somfy motorlu tırajlı ray scr...

     14 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Dikey Screen Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Somfy dikey screen perde yapıyor musunuz?
Nurdan / Çorlu Tekirdağ - 18/5/2022
İşyeri penceresi için 4 metre screen dikey almak istiyoruz ancak büyük olduğu için motorlu olacak. Seçeneklerde göremedim.
Online olarak siteye eklemedik ancak whatsappdan bize ulaşırsanız arkadaşlarımız fiyat teklifi verecektir.

Dikey perde kumaş değişimi
/ Ümraniye İstanbul - 17/4/2022
İşyeriden eskiden beri kullığımız pvc dikey perdeleri değiştirmek istiyoruz. Mekanizmaları sağlam. Bu screen kumaştan istiyoruz. 9 cm genişlikleri var. 64 adet 260cm boyunda olacak. Sadece kumaş gönderiyormusunuz. Fiyat verebilirmisiniz ? Alttaki zincirlerde olacak tabiki.
Evet sadece kumaş, bant gönderimi de yapıyoruz. Herhangi bir pvc bantın uzunluğu mu 260 yoksa tavandan yere olan ölçünüz (perde boyu) mü 260 cm. Ölçü alırken buna dikkat etmelisiniz.
Takmaya hazır şekilde göndereceğimiz kumaş, üst askı aparatı, etek ağırlıkları ve zincir dahil 60 adet 260 cm kumaş şerit için ücret talebimiz 2100 TL civarında olacaktır. Ücrete kargo ve kdv dahildir.

güneş kırıcı dikey stor perde
Gülser / Gölbaşı Ankara - 13/3/2022
Evde salon pencereleri için tercih ettik. Gündüz dışarısı nete yakın görünüyor, bütün güneş ışıklarını kırıyor ve çok güzel gölgelik sağlıyor. Odanın içi sürekli aydınlık kalıyor. Bizim dışarıdan görünme derdimiz yok, evin önü açıklık. Eğer sizinde önünüzde bina yoksa evin keyifini çıkarabileceğiniz bir perde modeli. Kesinlikle tavsiye ederim.

güneş kırıcı dikey stor perde
resim ve yorum için teşekkürler.

Dikey perde yere değmeli mi ?
/ Şişli Harbiye - 24/2/2022
Ofis için düşünüyoruz ancak tüm resimlerde perde yere kadar değiyor. Biz petek üstünde kalsın istiyoruz. Bir de alttaki kumaşlar arasındaki zincirleri kullanmazsak sorun olur mu.
Avrupa ve Amerikanın tersine Akdeniz ülkelerinde perdeler genelde tavandan yere kadar tercih edilmekte. Sıcak iklim ve büyük pencereler , perde tercihini de bu şekilde geliştirmiştir. Ancak bu perdeleri tavana ve hatta pencerenin üstünde duvara montaj yapabilirsiniz. Yükseklik olarak da mermer veya petek üstünü tercih edebilirsiniz. Alttaki zincirleri takmazsanız da screen dikeylerde sorun yaşamazsınız.

ofis tipi dikey screen perde
Dilek / Fenerbahçe Kadıköy - 19/1/2022
Ofis için internetten perde modeli araştırıken bu siteye rastladık. Telefonlara hızlıca dönüş yaptılar. Bu screen modelini tavsiye ettiler. Gündüz dışarıyı göstermesi, içeriyi aydınlık tutması, alev almaz özelliği ve ısı yalıtımı gibi özellikleri bizi etkiledi. Montajını yaptıktan sonra görsel olarak da çok beğendik. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

ofis tipi dikey screen perde
resim ve yorum için teşekkür ederiz. iyi günlerde kullanın.

beyaz screen dikey perde 220x260
Selçuk / Hendek Adapazarı - 21/11/2021
işyerimizde mevcut pvc dikey perdeler var. Uzun yıllardır kullanıyoruz. Ölçüsü genişlik 220 cm ve yükseklik 260 cm . Sadece kumaş olarak beyaz screen satın almak istiyoruz. Diğer profil, zincir felan var bizde onu sökmeden montaj yapabilir miyiz. Uyum sorunu olurmu.
Bir sorun yaşamazsınız. Pvc ofis perdeleri 89 mm genişliğindeki slatler ile üretilir. Kumaş dikeylerde 89 ve 127 mm şeklinde 2 seçenek vardır. Siz 89 mm olarak perdeyi satın alın, sipariş notuna sadece kumaş diye belirtin ve daha sonra bize whatsappdan sipariş numaranızı yazın. Müşteri hizmetleri sizi gerekli indirimi uygulayacaktır.

Sun screen dikey perde
Alper / Beşiktaş İstanbul
Mobilya mağazası vitrin camı için dikey screen perde düşünüyoruz. Genişlik 450 cm yükseklik 290 cm olacak. Tek parça olabilir mi. 2 parça olursa aralarında boşluk olur mu ? Siz montaj yaparsanız fiyat ne olur.
Tek parça olabilir ancak taşıması problem olacaktır. Sizin büyük aracınız varsa veBayrampaşa dan aldırabilirsiniz. Bunun dışında 2 parça olarak satın alır (biri sağ diğeri soldan mekanizmalı) ve sipariş notunda belirtirseniz imalat aralarında boşluk olmayacak şekilde üretecektir. Bu durumda 2 ayrı zincirle kontrol etmiş olursunuz ve aslında daha sağlıklı olacaktır. Perde büyüdükçe slatleri açıp kapamak güç gerektirir.

Dikey perde ölçüsü nasıl alınır
Zerrin / Kepez Antalya
Salon camı için tavan yere kadar dikey screen satın almak istiyorum 1 adet. Ortadan açılır olacak. Nasıl ölçü almalıyım. Tava korniş var önünde br şey yok. Kartonpiyer falan yok yani.
Menüde ölçü ve montaj linkinde değişik pencere tipleri için resimlerle ölçü alma yöntemleri anlatılmıştır. Üstte korniş varsa kornişten yere kadar ölçün ve 3 cm çıkarın. Bu yükseklik ölçünüz. Genişlik ise duvardan duvara alacaksanız ölçün ve 5 cm çıkarın. Yok sadece pencere genişliği kadar olacaksa yanlarda en az 20 şer cm taşma payı bırakıp sipariş verin. Pencere ölçünüz 3 metre ise perdenizin yer varsa en az 3.40 metre olmasını tavsiye ederiz.

motorlu screen dikey ofis perdesi
Selim / Kestel Bursa
Atölye vitrin camı için dikey screen siparişi vermek istedim. Ancak motor seçeneği göremedim. Ölçülerim 450 x 320 cm . Yani büyük bir perde manuel zincirli istemiyoruz. Motorlu olarak üretim yapıyor musunuz.
Motorlu dikey perde satışımız var ancak siteye seçenek olarak eklemedik. Sitemizde bulunan mobil telefon numaraları aynı zamanda whatsapp olarak da çalışmakta. Bize oradan yazarsanız size özel teklif ve numune kumaş gönderebiliriz. Trajlı ray ile dikey screen uygulamalarında tilt + açma kapama motor uygulaması yapıyoruz.

Renk için seçenek
Neenin / Çankırı
Krem renginde dikey screen perde yaptırmak istiyorum. Renk seçeneklerinin içinde krem yok nasıl yapabiliriz. Acil yaptırmam lazım
Siz beyaz olanı sipariş verin. Sipariş açıklamasına krem yazın. Üretim dikkate alacaktır. Screen perde kategorimizde bulunan screen stor perdenin tüm renkleri mevcuttur.

Dikey screen genişlik 4 metre
Gökhan / Bodrum Turgutreis
Salon penceresi için screen dikey perde düşünüyoruz. Duvardan duvara ölçü 4 metre. kargo ile kırılmadan gelir mi.
Aras , mng veya yurtiçi gibi kargo firmaları en çok 3.30 uzunlukta kargo taşırlar. Bunun üzerindeki kargoları Ankara nakliyat vb firmalar ile gönderiyoruz. Genelde sorun yaşamıyoruz. Ancak teslimat süresi 2 veya 3 gün uzuyor. 4 metre sipariş verebilirsiniz. Kumaşı sararak gönderiyoruz ve ayrı pakey yapıyoruz. Rayı ayrı paketliyoruz. Sorun olmayacaktır. Bu şekilde bir çok gönderi yapıyoruz.

dikey mekanizmalı screen perde renkleri
Selman F. / İzmir Buca
İşyeri için 5 adet dikey screen perde yaptırmayı düşünüyoruz. Ancak bu üründe sadece 3 renk mevcut. Biz screen stor perde ürününde gri-krem rengi düşünüyoruz. Dikey mekanizmalı olarak yapabilirmisiniz ? Bize önce numune kumaş gönderebilirmisiniz. Sipariş versek kaç günde üretirsiniz.
Adetli işlerde istediğiniz screen kumaşından üretebiliriz. Sipariş verirken not alanına renk belirtebilirsiniz. Sitemizde üstte bulunan cep telefonu numaraları aynı zamanda whatsapp olarak da kullanılmaktadır. Bize şöyle bir mesaj atarsanız istediğiniz sayıda ücretsiz numune kumaş gönderimi yaparız. Numune dikey screen kumaşı istiyorum. gri, gri-beyaz, gri-krem, ad soyad, telefon ve adres.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top