Alev Almaz, Ahşap Görünümlü 50mm Pvc Jaluzi Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Alev Almaz, Ahşap Görünümlü 50mm Pvc Jaluzi Perde Fiyatı 610,00 TL/m2


50 mm genişliğinde özel PVC den üretilen birebir doğal ahşap görünümlü jaluzi perdeler ofis, işyeri, otel lobileri ve odaları, mutfak, hastane odaları, okul sınıfları, kreşler düşünülerek üretimiştir. Jaluzi perde şeritleri alev almaz özellikli, kolayca silinebilir ve antibakteriyel malzemeden üreti...

     36 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Alev Almaz, Ahşap Görünümlü 50mm Pvc Jaluzi Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Ofis jaluzi perde renkleri
Hasan / Sultanbeyli - 4/2/2023
Ofis perdeleri için daha önce tru pvc jaluziden 2 adet yaptırdık, şimdi de diğer odalar için düşünüyoruz, tru wood jaluzi modelinden satış yapıyor musunuz, renk olarak gri kullanıyoruz, aynı rengi nasıl sipariş verebiliriz.

Ofis jaluzi perde renkleri
Üstte tru wood kartelası yükledim, mevcut perdeniz için en yakın renkleri bize whatsapdan yazarsanız , arkadaşlarımız size numune parça slat gönderecektir. Birebir eşleştirme yapıp sipariş verebilirsiniz. Truwood un damarlı, düz ve masif desenli modelleri de bulunur. Sizin perdenizin düz renk olduğunu varsayarak bu kartelayı yükledim.

Pvc jaluzi perde kahve rengi
Ceyda / Karesi Balıkesir - 25/1/2023
Merhaba. Sipariş vermek istiyorum. Kahve tonu koyu mu? Ahşap renk arıyorum aslında. Birde cama monteleyeceğim. Hangi monte yöntemini seçmem gerekiyor?
Kahve tonu koyu bir tondur, ceviz rengi muadili olarak konulmuştur. Sütlü kahve rengi de meşe rengine yakındır daha açık bir kahvedir. Pimapene montaj için varsayılan tavan montajını seçmeniz yeterlidir, ölçü alırken kapı kollarına sürtmemesini hesaba katınız. Ancak pencerenin hemen üstünde duvara montaj yapacaksanız L ayak tercih etmelisiniz.

Pvc jaluzi perde
Bilge / Küçükçekmece Halkalı - 5/1/2023
Ofis için pvc jaluzi satın aldık, montajını da gelip yaptılar, ürün güzel , birebir ahşap görünümlü alev almaz özelliğinden ötürü tercih ettim, doğayı da korumak lazım :)

Pvc jaluzi perde
Polywood, fauxwood veya pvc ürünleri birebir ahşap görünümlüdür. Slatler hariç aynı mekanizmalarla üretilir ve doğa dostudur.

Pvc jaluzi slat kalınlığı
Ayşe / Alaşehir Manisa - 24/12/2022
Ahşap görünümlü pvc jaluzi şeritlerinin kalınlığı nedir, normal ahşap jaluzilerle aynı mıdır?
Doğal ahşap jaluzi slatleri birebir aynı kalınlık, form ve genişliktedir. Pvc jaluzi, polywood, truwood, fauxwood ve ahşap jaluzi slaytları 3 mm kalınlıkla üretilir.

5 cm kumaş jaluzi perde
Lale / Kadıköy İstanbul - 13/12/2022
İşyeri için kumaş jaluzi sipariş etmek istiyorum, sitede göremedim acaba satışını yapıyor musunuz?
Yakında yeni bir ürün olarak sitemize ekleyeceğiz ancak şu an mevcut değil. 5 cm aralıklı 2 kat tül içinde bulunan kumaş şeritlerle üretilen nüet perde modeli ve stor kumaşı ile üretilen stor jaluzi modeli şeklinde 2 farklı ürün olarak satışa gireceğiz.

Pvc jaluzi perde teslimat gecikmesi
Lütfü / Ergene Tekirdağ - 30/11/2022
Sizden daha önce alüminyum jaluzi ve stor aldım, en geç 1 hafta da teslim edilmişti, ancak pvc jaluzi aldım 10 gün oldu daha kargoya verilmemiş, lütfen ilgilenir misiniz?
Maalesef kasım indirimleri nedeniyle, bazı kargo firma şubeleri, günlük sınırlı kargo alımı yapıyor, ürününüz hazır bu hafta sonuna kadar çıkışı yapılacaktır.

Büro perdesi
Esra / Bayraklı İzmir - 23/11/2022
Büro perdesi olarak ahşap görünümlü düz jaluzi aldım, ürün güzel , kargo biraz geç geliyor 10 günü buldu gelmesi, üründe sorun yok, montajını firmada yaptık, ilgili firma teşekkürler.

Büro perdesi

Ahşap görünümlü jaluzi Ankara
Ersen / Altındağ Ankara - 22/10/2022
İşyeri için 4 adet lazım, ölçüler 140x200, 135x200, 180x200 ve 70x200 olacak. Ancak ürünü almadan önce görmek istiyorum, bize yakın bayiniz var mı gelip sunum yapabilir misiniz ?
Satışlarımız online, ancak whatsappdan bize adres ve iletişim bilgisi yazarsanız arkadaşlarımız size istediğiniz renkler için örnek slat parçası gönderecektir.

Otel için jaluzi siparişi
Ceylan / Laleli İstanbul - 26/9/2022
Otel lobi ve toplantı salonları için düşünüyoruz, gelip ölçü ve teklif vermenizi rica ediyoruz. Eposta üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Özellikle istanbul içinde ölçü ve montaj hizmetimiz de mevcut, girdiğiniz eposta adresine bir email gönderdik.

Ahşap görünümlü jaluzi perde ile plywood jaluzi perdenin farkı nedir ?
/ Bafra samsun - 14/9/2022
İşyeri için alacağım , bu ahşap görünümlü ile plywood dediğinizin farkı nedir , 2 si de alevalmaz mı , kalınlıkları, ağırlığı falan aynı mı ?

Ahşap görünümlü jaluzi perde ile plywood jaluzi perdenin farkı nedir ?
Tek ciddi farkları üstteki resimde de gönderdiğim gibi bu model sade düz renklerden oluşur, oysa polywood modelinde hafif damarlı bir görünüm vardır. Bunun dışında aynı farbrikada aynı batta üretilir, tamamıyla aynı ürünlerdir. 2 modelin de alevalmaz sertifikası bulunur, ağırlıkları ve kalınlıkları aynıdır.

Ahsap gorunumlu jaluzi perde uzatma
Yasemin / İzmit - 4/9/2022
Merhabalar. Jaluzi perde almak istiyorum ancak tasinma durumunda boyunu uzatma imkani bulunuyor mu sonradan
Evet m2 fark fiyatı ve tadilat ücreti ( 100 TL civarı ) karşılığında jaluzi perdelerin boyunu uzatmaktayız.

Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde
Zehra / Beykoz İstanbul - 20/8/2022
Yatak odası için aldık, alev almaz diye gerçek ahşap yerine bunu tercih ettik, görsel olarak hiç bir farkı yok, düz güzel çok da beğendik. Sorunsuz ve güvenli alışveriş için perde.com a teşekkür ediyoruz

Ahşap Görünümlü Jaluzi Perde

sade ve düz
Selma / Muratpaşa Antalya
Beyaz renk sipariş ettim, az önce 160x200 . Sipariş numaram 184750. Sade desensiz olarak gelecek değil mi ? Diğer polywood serisi damarlı yazıyordu bunu sipariş ettim.
Evet bu ahşap görünümlü pvc jaluzi perde modelin slatler, sade düz ve desensizdir.

Ahşap jaluzi
/ Osmangazi Bursa
Mutfak camımda şu an bir jaluzim var ancak yenilemek istiyorum, siz de fark ettiğim bir özellik bir cama 2 kanat olabildiği, bunu nasıl sipariş edeceğim?
Benim jaluzinin görselini ekliyorum
2 ayrı perde olarak sepete ekleyeceksiniz. Jaluzi modellerinde üst kasa ile slatlerin genişliği aynıdır. Yan yana astığınızda aralarında, perdeleri aşağı yukarı indirip kaldırırken slatlerin birbirlerine sürtmeyeceği kadar az 2 mm bir boşluk kalır.

bunun slatleri düz mat renk mi ?
Alperen / Ümraniye İstanbul
ofis pencereleri için pvc jaluzi alacağım, bu modelin özelliği düz olması mı ? Bir renkler mat mı parlak lake midir? Bazı resimlerde mat bazılarında parlak gibi duruyor.
Ürün 50 mm genişliğinde pvc slatlerden üretilir. Kullanılan slatler mat renktedir ve üzeri pürüzsüz düzdür. Desen , doku yoktur. Işığın yoğunluğuna göre parlak görünebilir.
200 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top