Ahşap Jaluzi 25 mm Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Ahşap Jaluzi 25 mm Fiyatı 759,00 TL/m2


25 mm doğal ahşap slatlerle üretilen ahşap jaluzi renkleri beyaz, siyah, kiraz (chery), maun (mahogany) , doğal ahşap, ceviz (walnut), venge, kaplan gözü. Ahşap perdeler dilerseniz kurdele ile ya da sade merdiven ipli sipariş verebilirsiniz....

     25 Yorum     |     1 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Ahşap Jaluzi 25 mm" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

ahşap jaluzi mutfak
Bahar / Kırşehir - 9/8/2022
Mutfak tezgahının üstüne kısa pencereler için aldım, aydınlık tutuyor, temizliği de kolay. Firma da güvenilir, ölçü konusunda çok yardımcı oldular.

ahşap jaluzi mutfak

jaluzi perde izmir seferihisar
Tülay / Çiğli İzmir - 28/7/2022
İşyeri için alacağız , bize en yakın bayiniz nerede ürünü görmek istiyoruz almadan önce.
Satışlarımız online , bize whatsappdan yazarsanız ücretsiz numune ahşap parça slat gönderebiliriz.

Ahşap perde gece içeriyi gösterir mi ?
/ Serik Antalya - 14/7/2022
Evim giriş katta , salon için alacağım, bu perde gece odada ışıklar açıkken dışarıdan içeriyi gösterir mi. Çok güneş alıyor ev , aydınlığı da kapatmadan gölgelik sağlar diye biliyorum. İplerin geçtiği delikleri kastediyorum. Tavsiye eder misiniz?
Ahşap perde modellerinde, slatleri yukarı ya da aşağı konumda pencereye 30 veya 45 derece hale getirdiğinizde , oda ışık almaya devam ederken mahremiyet de sağlar. Şeritler yani slatler tam kapalı durumda iken de gerçek bir blackout perde gibi davranır. 50 mm olan modellerde kurdele seçeneği ile iplerin geçtiği delikler de kapanır, 25 mm perdeler kurdele ile üretilemez. Ancak bu delikler çok küçük olup sadece ışık sızdırır, ne dışardan içerisi görünür ne de içeriden dışarısı. Özellikle salon , turma odası için tavsiye ederiz.

Antrasit veya gri rengi yok mu?
Derya / Eyüpsultan İstanbul - 22/6/2022
ofis için düşünüyoruz ancak renklerde gri, antrasit göremedim. Yardımcı olabilir misiniz, gerçek ahşap olsun istiyorum. Diğer poly ve pvc jaluzi istemiyorum.

Antrasit veya gri rengi yok mu?
25 mm ahşap jaluzi renk kartelasını üstte ekledim. Kategoride ilk ürün olan Ahşap Jaluzi Perde 50 mm gerçek ahşap jaluzidir. Gri ve antrasit renkleri mevcuttur. Açıkcası 25 mm satışı oldukça azdır, genelde 50 mm satılmakta. Bu üründe renk çeşitliliği gittikçe azaltılmaktadır. Kurdela seçeneği sadece 50 mm e uygulanmaktadır. 25 mm in de bir tek beyaz rengi satılmaktadır, diğer renkleri biz de yakında çıkarabiliriz.

Beyazı çok güzel
/ Yenişehir Bursa - 10/6/2022
Mutfak camları için beyaz renk sipariş ettim. 1 haftada gönderdiler, paketi güzel, ürün beklediğimden daha güzel. Ölçünüzden emin değilseniz çok yardımcı oluyorlar telefonda. Emeği geçenlere teşekkürler.

Gerçek ahşap mı ?
Mehtap / Çankaya Ankara - 21/5/2022
Ofis için 4 adet alacağım. Ölçülerim 140x200, 130x200 ve 2 adet 180x200 olacak. Öncelikle ürün gerçek ahşap mı yoksa pvc mi ? Bir de 180 cm olan pencerede aslında 110 cm sabit cam ve 70 cm kapı var. Tek parça mı tavsiye edersiniz yoksa 2 ye böleyim mi? Ama aradan ışık girsin istemiyorum.
Bu ürün orjinal 25 mm ahşap jaluzidir. Çin kavak ağacından üretilir. Tüm dünyada ya Çin kavağı ya da çin ıhlamuru ( pavlonya veya basswood ) kullanılır. Hafif ve dayanıklı ağaçlardır. 50 mm olan modeli de sitemizde mevcut. Pvc olan modeller poly wood ve alevalmaz olan modellerdir. Ölçüleriniz üretim için uygun ölçülerdir. Kapı olan pencere için de 2 ayrı ürün satın almanızı tavsiye ederiz. Kapıyı açmak için tüm jaluziyi kaldırmanıza gerek kalmaz. 2 Perdenin arasını dik pvc pervazın ortasına denk getirin. Yan yana montaj yaptığınızda aralarında yarım cm boşluk kalacaktır o da pervaza denk geleceğinden güneş almaz.

Yan yana 2 tane jaluzi arası boşluk ne kadar olur ?
/ Erdemli Mersin - 19/4/2022
Mutfak penceremin genişliği 280 cm . Tek parça sorun olur. Yan yana 2 tane satın alsam, perdeleri asınca aralarındaki boşluk ne kadar olur. O aradan içerisi görünür mü.
Ahşap ve alüminyum jaluzilerde, verdiğiniz perde genişliği üst kasa ve şeritler için aynıdır. Sadece üst kasa kapakları dışarıda kalır. Kısacası yan yana 2 jaluzi montaj yaparsanız şeritler arasında yok denecek kadar az, 0.3 cm boşluk olur. Bu boşluğu da pencere dik pervaz üstüne denk getirin.
Jaluzi ve dikey perdeler ışığı ve mahremiyeti en iyi yönetebildiğiniz perdelerdir. Hiç bir şekilde slatler kapalı iken dışarıdan içerisi veya içeriden dışarısı görünmez. Hatta slatleri hafif aşağı veya yukarı konuma getirerek hem odayı güneş ışığı ile aydınlatır hem de mahremiyet sağlarsınız.

25mm ahşap jaluzi perde beyaz
/ Biga Çanakkale - 28/3/2022
İşyeri için 2 adet ahşap siparişi verdim. Ürünler gayet güzel bir paketle 1 haftada ulaştı. Rengi tam istediğim gibi parlak değil mat. Kapalı iken karartma perde gibi. Ne içeriden dışarısı görünüyor ne de dışarıdan içerisi. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

25mm ahşap jaluzi perde beyaz
resim ve yorum için teşekkür ederiz.

Ahşap Jaluzi Perdelerde İade Kabul Etmiyoruz
Admin / - 23/3/2022
Ürünü daha önce kullanmadı iseniz tamamen ücretsiz numune ahşap parçası siparişi verebilirsiniz.
Müşterilerimizin diğer perde modelleri için 1 adet perde iade hakkı vardır. Ancak ahşap jaluzilerde iade kabul etimiyoruz. Pahalı ve slatleri ithal olan jaluzilerde kullanılan ahşaplar sizin ölçünüze özel delinir. İade olan ürünü maalesef başka bir siparişte kullanmamız imkansız.
Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik madde15 gereği tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

ofis camları için 25 mm jaluzi perde tavsiyesi
Kiraz / Ümraniye İstanbul
HUkuk bürosu için düşünüyoruz. 50 mm ile 25 mm arasında tereddütte kaldık. Sizin tavsiyeniz hangisi olacaktır. Beyaz rengi istiyoruz. 25 mm yorumlarında sanki daha çok mutfak için gibi algı var.. Kararsız kaldık.
Öncelikle jaluzi modelleri daha çok ofislerde tercih edilen modellerdir. Evet mutfaklar için de, kolay temizliği, yağ kir tutmamasından ötürü çokca tercih edilmekte. 25 mm ile 50 mm arasındaki temel farklar şunlardır. Bunlara göre kendiniz karar vermelisiniz.
1- Büyük veya yere kadar pencerelerde daha geniş şeritli 50 mm tavsiye edilir. Camlar küçüldükçe 25 mm daha çok tercih edilir.
2- 25 mm lerde kurdela seçeneği yoktur. Kurdela ne işe yarar ?. Ahşap perdelerde slatlerin içinden ipler geçer. İplerin geçtiği deliklerden perde açıldığında ışık sızar. Kurdela ile bu delikler kapatılmış olur. Estetik açıdan kurdelasız, sade kullanım tavsiye edilir ancak tamamen karartma yapması isteniyorsa kurdela seçilmelidir. 25 mm de kurdela seçeneği yoktur.
3- perde.com ofis ahşap satışlarının yüzde 90 ı 50 mm olarak gerçekleşmektedir.

Kaliteli ve güzel
elif / Uşak merkez
Ürün resimlerdeki gibi. Kaliteli ve güzel. Ahşaplar gayet iyi. Kasası , iplerin renk uyumu falan efso. tebrikler.

İşyeri için ahşap jaluzi 180x200
Nuray / Etiler Beşiktaş İstanbul
Danışmanlık ofisi pencereleri için 25 mm beyaz ahşap jaluzi düşünüyoruz. Ölçülerimiz 180x200, 165x200 ve 120x200 olacak. Sipariş oluşturdum sipariş numaram 149302. Ancak bize kaşe ve imzalı teklif olarak pdf dosyası gönderebilirmisiniz. Onay işlemi olmadan satın alma yapamıyoruz.
belirttiğiniz eposta adresine pazartesi sabah email gönderilecektir.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top