Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta Fiyatı 130,00 TL/m2


Mutkak , ofis, okul sınıfları için pencereye montaj yapılabilen zebra perde modelleri. Pimapen ahşap pencerelerde isterseniz cama isterseniz pencereye takabileceğiniz zebra perdeleri , briz veya metal rustik veya yapışkanlı zebra etek çıtası ile sipariş verebilirsiniz....

     103 Yorum     |     4 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Mutfak kapı ve pencere camı için ölçü nasıl alınır?
Tekirdağ Çorlu - Mahir 31/3/2024
Mutfak kapı ve pencere camı için ölçüyü nasıl almalıyım. Cam balkon değil, PVC çerçeveli kapı ve pencere camı için sipariş vereceğim.
Briz çubuklu ya da rustik çubuklu montaj seçenekleri için ölçü almak oldukça basit. En ölçüsü için sadece camın genişliğini ölçün ve 6 cm ekleyin. Boy ölçüsü için de benzer şekilde camın yüksekliğini ölçün ve 6 cm ekleyin. Böylece kumaş sağ ve solda camdan 3 er cm taşacak.Her ışık girişini engelleyecek hem de tam mahremiyet sağlayacak.

2 metre zebra kumaşı
Çayyolu Ankara - Şeyma 14/3/2024
Merhabalar. 2 metrelik bir cam nasıl ölçü vermem gerekiyor. Yani zebra iki kat ya size 4 mt mi demem gerekiyor yoksa 2 mt boy diye satın aldıgımzda 2 katıda bu fiyata mı dahil oluyor?
Perdenin kaplayacağı alanı ölçmeniz yeterli. Örnek siz 50x200 cm sipariş verdiğinizde üretim 4 metreden biraz daha fazla kumaş kullanır.

Mutfak balkon kapısı jaluzi perde
Pendik İstanbul - Mehtap 4/3/2024
Mutfak balkon kapısı için jaluzi perde satın aldım. Alışverişin tüm sürecinde telefonda ve özellikle whatsapp da çok yardımcı oldular. Ürünlerim geldi, montajı eşim yaptı. Ürünü ve firmayı tavsiye ederim.

Mutfak balkon kapısı jaluzi perde
Pimapen pencere üstü 16 mm alüminyum jaluzi perde modelleri kapı perdesi ve pencere içi perdesi olarak da kullanılır. Online sipariş için;

Jaluzi kapı perdesi satın al

Kapı perdesi ölçü alma
Ayvalık Balıkesir - Mehmet 16/2/2024
Merhaba. Pvc pencere ve kapıya pencere içi ve pencere dışı yapıştırmalı çıta için ölçü nasıl alınır. Ayrı ayrı belirtebilir misiniz?
Pencere içi kapı perdesi ölçüsü nasıl alınır?
Cam üstüne yapıştıracaksanız camın genişliğini ve yüksekliğini cm cinsinden ölçmeniz yeterli.
Pencere üstü kapı perdesi ölçüsü nasıl alınır?
Eğer camın kenarındaki profille yapıştırma veya vidalı briz perde montajı yapacaksanız, perdenin kaplamasını istediğiniz en (genişlik) ve boyu (yükseklik) belirtin. Genelde camın genişliğine 5 cm ve camın yüksekliğine 6 cm ilave etmeniz yeterli.

Metal rustik boyu sabit mi?
Milas Muğla - Selma 1/2/2024
Merhaba metal rustiğin genişliği sabit mi? Briz çubuk içiçe geçerek boyu ayarlanan türden mi?
Metal rustik istediğiniz ölçüde gönderilir. 3 cm kadar kısmı başlıkların içinde kalır. Bir miktar (+4) cm uzun alabilirsiniz.
Briz çubuklar iç içe geçmeli 2 alüminyum ince boru ile gönderilir. Örnek 70 cm aldığınızda boyunu 65 ile 75 cm arasında ayarlayıp kullanabilirsiniz.

Açık ve kapalı nasıl oluyor, güneşlik kısmı alt alta geliyor mu?
Fatih İstanbul -  12/1/2024
Güneşlik kısmı alt alta denk geliyor mu?

Açık ve kapalı nasıl oluyor, güneşlik kısmı alt alta geliyor mu?
2 katlı zebra perde kumaşı altdan ve üstten profile rustik veya briz çubukla sabitlenir. Kumaşı elle hafif aşağı yukarı kaydırdığınızda güneşlik şeritler açık veya kapalı konuma gelir. Müşterimizden gelen bir görselde perde, sağdaki pencerede kapalı konumda, soldaki pencerede ise açık konumdadır.

Açılıp kapanma
Aydın Didim -  24/12/2023
merhaba. cama yapışmalı modellerde zebra perdeler tam kapama oluyor mu?
Tam kapama olur. Alt ve üstte bulunan cama yapıştırmalı alüminyum profiller ve miller üzerinde 2 katlı kumaş elle oynatılarak şeritler tam kapalı veya açık konuma getirilir.
Üründe zincir, ip, mekanizma bulunmaz. Aşağı yukarı toplanmaz.

Briz çubuklu perde
İzmir Karşıyaka - Nil 29/11/2023
Bugün perdelerim 3 gün içinde geldi ve 10 dkikada taktım...çok güzel olmuş.teşekkür ederim..

Briz çubuklu perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Cama yapışan mı profile yapışan mı tavsiye edersiniz?
Üsküdar İstanbul - Fatma 14/11/2023
Balkon kapısı ve mutfak camı için alacagım kiracıyım sizce cama yapışan model mi almalıyım yoksa camın profiline yapşan mı ? Balkon kapısı iç camı 66x192 cm küçük pencere 37x125 cm
Yapıştırmalı modeli cam içi tavsiye ediyoruz. Profil için vidalı rustik veya briz çubuk modeli tercih etmelisiniz. Sadece camı ölçmeniz yeterli olacaktır.

Balkon kapı perdesi
Bornova İzmir - berna 27/10/2023
Mutfak balkon kapısı ve camı için cam üstü yapışkanlı zebra perde aldım, perdenin sağa sola sallanmasından kurtardım. Ürün güzel kullanışlı. Ölçü alırken mekanizma payı diye düştük kısa kaldı biraz ama iade etmeye de kıyamadım. Tavasiyem sadece camın genişliğini ve yüksekliğini ölçün, düşüm yapmayın.

Balkon kapı perdesi
Uyurunız için teşekkür ederiz. Cam üstü yapışkanlı model için sadece acmın en ve boyunu ölçüp sipariş vermelisiniz.

Pimapen cama yapıştırmalı perde
Adana Yüreğir - Selma
Merhaba yatak odası camına yapistirmali perde istiyoruz pimapenlerin üzerine gelmesi için 5 cm enine 6 cm boyuna ekleyerek ölçü almamız gerektigini okuduk yanlardan açıklık kalirmi diye sormak istedim.5 cm yerine enine 6 cm boyuna ise 7 cm eklesem garanti olsun diye montajında o birer cm nin sıkıntısını yasarmiyiz
Cama değil de pimapen üstüne yapıştırmalı veya briz çubuklu zebra perde ölçüsü alırken;
- Sadece camın genişliğini ve yüksekliği ölçün, genişliğe (ene) 5 cm ve yüksekliğe (boya) 6 cm ekleyin. Bu yeterli olacaktır. Daha büyük ölçü istiyorsanız;
- Kumaşın pencere veya kapı koluna sürtmemesine dikkat edin.
- Yine açılır kanatlarda, pencere tam açıldığında kumaş katlanmamalı.
- Buna dikkat ederseniz ene 6 cm, boya 7 cm ekleyebilirsiniz.

Pimapen cama yapışan perde
Beyoğlu İstanbul - nuri
Çatı katı dairesinde kiracıyım, tavanda korniş de yoktu, ucuz kornişsiz bir çözüm olarak bu ürünü satın aldım, çok pratik ve fiyatı da uygun. İşimi gördü ve memnun kaldım tavsiye ederim.

Pimapen cama yapışan perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Zebra yapıştırmalı kapı perdesi soruları
Bursa Orhangazi -
Merhaba,
1- Zebra yapıştırmalı modelinde camları silmek için perdeyi nasıl yerinden sökeceğiz?
2- Eğer metal rüstik tercih edersek alt ve üste monte etmek için iki takım mı göndereceksiniz ?
Teşekkürler
Yapıştırmalı modelde alt ve üsr profillerin yanlarında plastik kapaklar bulunur. Camları silmek için bu kapaklardan birini açıp kumaşı çıkarabilirsiniz.
Metal rusti beyaz briz çubuklu zebra kapı perdesi modellerinde montaja hazır alt ve üst 2 li set olarak gönderilir.

Pencere içi montaj ölçüsü
Ankara Etimesgut - Hüseyin
Pencere içi yapıştırmalı yapacaksak montaj ölçüsünü sadece cama göre mi almalıyız?
Pencere camı üstü yapışkanlı zebra perde modeli için sadece camı ölçmeniz yeterli olacaktır. Camın genişliğini ve yüksekliğini cm cinsinden ölçün ve sırası ile en , boy kutularına yazın.

Balkon kapısı perdesi
Arnavutköy İstanbul - Özlem
Balkon kapısı için pencere üstü yapışan zebra perde siparişi verdim, hızlıca gönderdiler, bugün eşim kolayca montajını yaptı , tam istediğim gibi oldu. Memnun kaldım tavsiye ederim.

Balkon kapısı perdesi
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top