Brillant Pliseli Stor Zebra Perdeler Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Brillant Pliseli Stor Zebra Perdeler Fiyatı 190,00 TL/m2


14 cm geniş pliseli Brillant zebra perde modelleri en uygun fiyatları ile perde.com da. Zebra perde siparişi sırasında ölçünüzü ve renginizi seçmeyi unutmayın. Etek dilim, boncuk, kapalı kasa , motor ve metal zincir opsiyoneldir. ...

     100 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Brillant Pliseli Stor Zebra Perdeler" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Brillant zebra stor perde 170x200
Çapa Fatih - Fatma 1/4/2024
Öğrenci evi için aldım, fiyatı uygun diye tercih ettik ama memnun kaldık. Kumalı güzel, mekanizması sağlam. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Brillant zebra stor perde 170x200

Kumaş değiştirme
Atakum Samsun - Meryem 12/3/2024
Evde kullandığım zebra perdelerin mekanizması sağlam sadece kumaşlarını değiştirmek istiyorum, sipariş versem kendim değiştirebilir miyim? Nasıl sipariş veririm?
Kumaş genişliğini cm cinsinden ölçün, yine perde tam açıkken, üstte kasasının tepesinden en alt noktasına kadar ölçün. Daha sonra bu ölçüleri bize whatsapp üzerinden mesaj yazın. Arkadaşlarımız size ölçüye özel zebra kumaş fiyatları verecektir.
Fitilleri takılı montaja hazır şekilde göndereceğimiz zebra kumaşlarını kendiniz kolayca takabilirsiniz. Kumaş gelince iletişime geçerseniz , video ve görsellerle yardımcı olacağız.

220x200 brillant zebra perde
Çanakkale - Burçak 21/2/2024
Oturma odası için kırık beyaz 220x200 cm zebra perde siparişi verdim. Aynı gün kargoya verdiler, dün teslim aldım kornişe astık kolayca. Kumaşı mekanizması gayet güzel. Bir tık daha geniş vermenizi tavsiye ederim. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

220x200 brillant zebra perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz. Sizin odanızada olduğu gibi pencerenin sağında ve solunda boşluk varsa perde genişliğinin, pencereden en az 40 cm daha geniş olmasını tavsiye ediyoruz. Görsel güzelliğinden ziyade yanlardan ışık girişini engellemiş olursunuz.
Tavanda montajın pencereye en yakın noktada olmasına da dikkat edin.

Örnek kumaş parçası
Pendik İstanbul - Özlem 4/2/2024
4 tane kadar alacağım, almadan önce kumaşı görmek istiyorum. Krem, ekru ve kırık beyaz kumaş arasında karar veremedim. Yardımcı olur musunuz?
Sitemizde üstte bulunan telefonlardan whatsapp mesaj atın. Adresinizi ve istediğiniz renkleri belirtin, perde.com müşteri hizmetleri adresinize ücretsiz numune örnek kumaş parçası gönderecektir.

Zebra Perde Yatak odası
Keçiören Ankara - Özgün 13/1/2024
Yatak odası için yan yana 2 adet plise zebra satın aldım, kargo süreci hızlı aynı gün kargoya verdiler. Ürünler de gayet güzel kumaşı falan iyi. Genel olarak memnun kaldık.

Zebra Perde Yatak odası
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Siyah kumaşın tül kısmı da siyah mı?
Denizli Pamukkale - şeyda 27/12/2023
Oturma odası için alacağım 3 adet 120x200, 135x200 ve 90x200 ölçülerinde.Siyah renk istiyorum ama tül beyaz ise sipariş vereceğim. Bilgi verir misiniz?
Varsayılan olan siyah kumaş beyaz tül ile gönderilir.Siyah tül modeli de mevcut. Emin olmak için sipariş notu alanına beyaz tül ile diye not yazabilirsiniz.

Etek çıtası ve zincir rengi siyah olsun
Orhangazi Bursa - Sevin 10/12/2023
Muhasebe ofisi için siyah renk alacağım, ama alttaki çıta ve zincir rengini seçemiyorum. Onları da siyah renk istiyorum, yardımcı olur musunuz?
En ve boy kutularının altındaki sipariş notuna etek çıtası ve zincir siyah olacak yazmanız yeterli. Üretim dikkate alacaktır. Dilerseniz sipariş sonrası perde.com müşteri hizmetlerinden de teyit alabilirsiniz.

Brillant pliseli stor zebra perde
Başakşehir İstanbul - gökçe 20/11/2023
Yatak odası penceresi için aldım. Aynı gün kargoya verdiler, hafta sonunda montajını yaptık kolayca. Kumaşı gayet güzel, mekanizması da sağlam sessiz sayılır. Genel olarak memnun kaldık. Çevremdekilere perde.com sitesini tavsiye edeceğim.

Brillant pliseli stor zebra perde
Resim ve güzel yorum için teşekkür ederiz.

Ölçü Alımı
Gaziemir İzmir -  6/11/2023
Merhabalar, perde ölçüsü verirken tam olarak neye dikkat edeceğimi anlayamadım. Elimdeki ölçülerden ne kadar fazlasını hesaplamam gerekiyor.
Pencerede perde yokkenki görseli bize whatsappdan gönderirseniz perde.com müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır.
Genişlik ölçüsü alırken dikkat edilmesi gerekenler:
Pencerenin hemen sağında veya solunda karşı duvar, dolap yoksa yani yandaki duvar devam ediyorsa taşma payı verilmeli. Kumaş pencereden geniş olmalı. Örnek pencerenizin genişliği yanındaki dik profiller (pervaz) dahil 120 cm ise kumaşın sağ da ve solda en az 15 er cm geniş olmasını isteriz. 120 cm pencere için 150 cm perde genişliği tavsiye ederiz. Böylece yanlardan giren ışık rahatsız etmez, pencere pervazı görünmez daha şık ve işlevsel olur.
Yükseklik Ölçüsü Alırken Dikkat edilmesi gerekenler:
Pencere fransız model yere kadar mı, kapı var mı. O zaman tavandan yere kadar ölçü alınmalı. Hayır pencere altında mermer veya petek varsa tavandan mermere ya da peteğe kadar ölçülmeli. Her 2 durumda da sarım payı denilen 15 cm boya eklenmeli.
Pencerede sabit kanat ve açılır kanat varsa
2 ayrı perde olarak sepete ekleyin. Genişlik ölçerken bu perde camın ortasındaki dikmenin ortasından önce sola doğru ölçün. Aynı noktadan sağa doğru ölçün. Sağ ve solda duvar devam ediyorsa taşma paylarını ekleyin.
Pencerede bir kapı ve yüksekte ayrıca bir sabit veya açılır kanat varsa kapı için yüksekliği yere kadar ölçün. Diğer camlar için tavandan mermere kadar ölçün ve sarım payları ekleyin.

Brillant pliseli stor zebra perde
Marmaris Muğla - muazzez 22/10/2023
Oturma odası için 1 adet deneme amaçlı satın aldım, gönderim hızlı, kumaşı güzel sorunsuz, kornişe kolayca astık.Memnun kaldım diğer odalar için de alacağım.

Brillant pliseli stor zebra perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Karartma ile pileli zebra
Ataşehir İstanbul - Elif
Merhaba çift mekanizmada geniş pilise zebra ile karartma perde sipariş etmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?
Öncelikle bize whatsapdan ulaşırsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.
Çift mekanizma stpr perde kategorimizde bulunan Brillant Çift Mekanizmalı Zebra Karartma Stor Perde, Güneş ve Işık Geçirmeyen Zebra Stor Perde isimli üründen sipariş verebilirsiniz. Sipariş notuna bu üründeki karteal ismini yazabilirsiniz. Örnek: Beyaz geniş plise zebra, krem geniş plise zebra veya antrasit geniş plise zebra gibi. Ürün linki:

Brillant Çift Mekanizmalı Zebra Karartma Stor Perde, Güneş ve Işık Geçirmeyen Zebra Stor Perde

İndirimli güneşlik zebra perde
Sakarya Serdivan - Soner
160x200 cm ölçüsünde zebra güneşlik sipariş ettim, almadan önce internetten araştırdım en iyi fiyatı bu site verdi, ürün kalitesi de çok güzel memnun kaldım, emeğinize sağlık.

İndirimli güneşlik zebra perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Plise zebra stor perde bambu zebra arasındaki fark
Gebze Kocaeli - Selda
merhaba ben kızımın odasına perde almak istiyorum. stor pilise zebra perde ile bambu zebra perde arasında kararsız kaldım.aralarındaki fark nedir.kullanışlı ve uzun ömürlü olmasını istiyorum. temizlik açısından hangisi kullanışlı olur .camın ölçüsü 180x230 dur.yardımcı olursanız sevinirim.daha önce zebra stor kullanmadım..
Kumaş kalitesi aynıdır. Bambu zebra ile pliseli zebra perde arasındaki farklar;
1- Bambu ve düz seri zebra kumaş şeritleri daha dardır. 5 veya 7 cm lik kumaş ve tül şeritlerden üretilir. Pliseli modelin geniş (bu ürün) ve dar modeli bulunur. Geniş modelde 13 cm lik şerit genişlikleri bulunur.
2- Plise yani pileli model kumaşlarda ince pileler yer alır. Bambu serisi düz kumaşla üretilir
3- Tüm zebra stor kumaşları arada tozu alınarak ve hafif nemli bezle silinerek yıllarca sorunsuz kullanılabilir.
4- Pileler ışığın daha fazla engellenmesine neden olur. Düz ve bambu modeller odaya daha çok ışık alır.
5- Tamamı güneşlik olan bu modellerde , perde kapalı konumda iken içeriden dışarısı veya dışarıdan içerisi görünmez.
6- Çocuk odalarında ve aslında evlerde daha çok geniş pliseli olan bu model tercih ve tavsiye edilir.

Boncuklu zebra stor perde
Şişli Mecidiyeköy - Neslihan
Çocuk odası için fiyatı ucuz diye tercih ettim, ancak ürün gayet güzel, gönderim de hızlı daha ne olsun. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Boncuklu zebra stor perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

brilliant zebra perde 160 200 fiyat
Erzincan - Umut
İşyeri için 6 adet 160x200 pliseli zebra perde satın almak istiyoruz, etek çıtası ile birlikte seçince fiyatı 633 TL oluyor, 6 tane için bir indirimli fiyat verebilir misiniz, ödemeyi iban yapacağız?
6 adet 160x200 cm zebra perde fiyatı 3798 TL ancak ödemeyi havale , iban ile seçerseniz sistem otomatik %6 indirim uygular ve fiyat 3570 TL tutacaktır. İndirimli 3500 TL gönderirseniz siparişiniz onaylanacaktır.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top