Zebra Perde Yatak odası


Zebra Perde Yatak odası

13/1/2024 - Keçiören Ankara - Özgün
Yatak odası için yan yana 2 adet plise zebra satın aldım, kargo süreci hızlı aynı gün kargoya verdiler. Ürünler de gayet güzel kumaşı falan iyi. Genel olarak memnun kaldık.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Yatak odası için perde siparişi verirken, odanın gündüz güneş almasına akşam ve gece de ışığı tamamen engellemesine dikkat etmelisiniz. Hangi perde modelini seçerseniz seçin perdelerin pencereden daha geniş ve uzun olmasına dikkat edin. İster zebra perde, ister ahşap jaluzi satın alın ama yanlarda taşma payını ihmal etmeyin.

Yatak Odası Perde Fikirleri

Yatak odaları için daha çok karartma perde modelleri tercih edilir. Uyku perdesi olarak da bilinen blackout karartma perdeler, ışığı tamamen engeller ve odanın gündüz dahi zifiri karanlık olmasını sağlar.
Karartma Perdeler

Yatak odası pencerelerinin dışında ışık problemi olmayan hafif ay ışığını sevenler için güneşlik zebra perde kumaşları kullanışlı ve şık olabilir.
Yatak odalarında tercih edilen karartma perde çişitleri;
- Karartma kumaş perde ve tül fon
- Katlamalı blackout perde ve tül fon
- Ahşap jaluzi perde ve fon perde
- Blackout stor perde ve tül fon
- Karartma zebra perde ve tül fon
- Blackout dikey perde modelleri
Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odası sıcak bir ortam olmasını sağlayın. Sarı, kırmızı veya turuncu renk tonları çok iddalı olabilir, ancak bej, krem tonları da sıcak renklerdir. Mavi, yeşil ve gri tonları soğuk renkler olarak bilinir.
Evlerdeki pencereler ısı kaybının yaşandığı en önemli yerdir. %20 oranında ısı kaybı sağlarlar. Pencerelerdeki yalıtım kadar perdenin sağlayacağı ısı yalıtımı da son derece önemlidir.

Yatak Odası Perdesi

Yatak odanızda yere kadar ve geniş pencereler varsa dikey perdeleri incelemenizi tavsiye ederiz. Modern bir tasarım ve görünüm de sunan dikey perdeler odanın güneşten maksimum aydnılık almasını aynı zamanda da mahremiyet sağlar. Farklı dokuda kumaş seçenekleri bulunur. Dikey storların yanısıra yeni nesil akıllı dikey tül perdeler hem tül hem de karartma sağlar.

Yatak Odası Perdesi

Gündüz güneş almasını istediğimiz, aydınlık bir yatak odası akşamları pratik bir şekilde karanlık odaya dönebilmeli. Basit bir zincir hareketi ya da kumandadan kolayca kapatabileceğiniz perdeler, odanın hijyenine de katkı verir. Yatak Odası Perdesi


Yatak Odası Perdeleri

Yatak odası perdesi
- Maltepe istanbul -

Yatak odası için karartma kumaş perde aldım, güneşi tamemen engelliyor, uyku kalitesi artıyor, tavsiye ederim.
Yatak odası blackout dikey perde siparişi
- Bursa Orhangazi - Bahar M.

Bu siteyi internetten bulduk Yatak odasında bulunan fransız balkon penceresi ve kapısı için perde araştırıyorduk Satış temsilcisi olan bayan telefonda blackout dikey perdeyi tavsiye etti. Buperde mode
Yatak odası dikey perde modelleri
13/3/2024 - Trabzon - Belis

Yatak odası için dikey blackout stor perde siparişi verdim, gönderim hızlı. Ürün güzel montajı kendimiz yaptık. Kapalı iken ışık geçirmiyor, içeriyi kesinlikle gölge olarak da göstermiyor , şimdilik m

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta
130,00 TL/m2  190,00 TL

Mutkak , ofis, okul sınıfları için pencereye montaj yapılabilen zebra perde modelleri. Pimapen ahşap pencerelerde isterseniz cama isterseniz pencereye takabileceğiniz zebra perdeleri , briz veya metal rustik veya yapışkanlı zebra etek çıtası ile sipariş verebilirsiniz.
Düz Renk Zebra Perdeler
175,00 TL/m2  250,00 TL

Girdiğiniz en ölçüsü üstteki alüminyum profilin genişliğidir, kumaş 4 cm daha kısa olur. Pencerenin kenarında duvar varsa sağ ve solda en az 10 ar cm taşma payı da ekleyerek en ölçüsü girin. 7 cm genişliğinde krem, beyaz, gri, siyah, fildişi, bej, kahve, yavruağzı gibi düz renk şeritlerle tasarlanmış zebra perde modelleri ev ve ofisleriniz için işlevsel, şık ve ekonomik çözümler sunar. Zebra perde fiyatları m2 bazlı olup min 2 m2 hesaplanır.
Zebra Perde Bambu
185,00 TL/m2  270,00 TL

7 cm genişliğinde çift katlı tül ve bambu dokulu kırçıllı şeritlerden oluşan zebra stor perde modelleri ölçünüze özel uzun ömürlü metal çıta, kasa, boru , profil ile hazırlanır. Düz flat renkler için düz zebra, geniş şeritli ve piliseli zebra modellerini inceleyin.

Zebra Perde Resimleri


5/3/2024 - Buca İzmir - Ufuk

23/12/2023 - Kağıthane İstanbul - Erdoğan

- Antalya Konyaaltı - sera
Top