Zebra stor perde istanbul


Zebra stor perde istanbul

17/1/2024 - Ataşehir İstanbul - Şükran
Genç odası için aldım, gönderim hızlı, ürün güzel, sorunsuz internet alışverişi için teşekkür ederim.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Perde.com Zebra Stor Perde İstanbul

perde.com sitesi internet üzerinden online mekanizmalı ve klasik kumaş perde satışı yapmaktadır. Farklı modeller için farklı atölye ve fabrikalarla çalışmamızın yanı sıra kendi üretim yerlerimiz İstanbul Kartal ve Bayrampaşa ilçelerindedir.
Türkiyenin 4 bir yanına online perde satışı yapan perde.com 2023 itibariyle başta İngiltere, Almanya ve Amerika olmak üzere çeşitli ülkelere de gönderim yapmaktadır.
Satışını yaptığımız ürün grupları;

Stor Perde

Zebra Perde

Çift Mekanizmalı Stor Perde

Karartma Perdeler

Katlamalı Perdeler

Tül Perdeler

Fon Perdeler

Plicell Perde

Ahşap Jaluzi Perde

Briz Perde

Dikey Perde

Screen Perde

Jaluzi Perde

Motorlu Perde

Zebra Stor Perde Yapan Firmalar İstanbul

Stor ve zebra perde kumaşları büyük tekstil fabrikalarında 2 metre, 2.5 metre, 3 metre toplar şeklinde üretilir. İlk yıllarda tamamen ithal olan kumaşlar , artık ülkemizde üretilmekte ve dünyanın 4 bir yanına ihrac edilmektedir.
Tamamına yakını polyester iplikle üretilen kumaşlar boya ve apre işleminden geçirilerek zebra stor perde sektörüne hazır hale getirlir. Mekanizmalı stor perde kumaşları bir boruya sarıldığı için düzleştirilir. Bu işleme apre ya da kaplama adı verilir. Bundan sonrasında da, lokal stor ve zebra perde üretici firmaları internetten, mefruşat mağazalarından ve perdecilerden gelen siparişleri ölçüye özel hazırlar.


Stor Perde istanbul

Otel perdesi istanbul
20/1/2024 - Sarıyer İstanbul - semra

Butik otelimiz için keten stor perde siparişi verdik, kumaşını beğendik , diğer odalar için de sipariş vereceğiz.

Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta
130,00 TL/m2  190,00 TL

Mutkak , ofis, okul sınıfları için pencereye montaj yapılabilen zebra perde modelleri. Pimapen ahşap pencerelerde isterseniz cama isterseniz pencereye takabileceğiniz zebra perdeleri , briz veya metal rustik veya yapışkanlı zebra etek çıtası ile sipariş verebilirsiniz.
Düz Renk Zebra Perdeler
175,00 TL/m2  250,00 TL

Girdiğiniz en ölçüsü üstteki alüminyum profilin genişliğidir, kumaş 4 cm daha kısa olur. Pencerenin kenarında duvar varsa sağ ve solda en az 10 ar cm taşma payı da ekleyerek en ölçüsü girin. 7 cm genişliğinde krem, beyaz, gri, siyah, fildişi, bej, kahve, yavruağzı gibi düz renk şeritlerle tasarlanmış zebra perde modelleri ev ve ofisleriniz için işlevsel, şık ve ekonomik çözümler sunar. Zebra perde fiyatları m2 bazlı olup min 2 m2 hesaplanır.
Zebra Perde Bambu
185,00 TL/m2  270,00 TL

7 cm genişliğinde çift katlı tül ve bambu dokulu kırçıllı şeritlerden oluşan zebra stor perde modelleri ölçünüze özel uzun ömürlü metal çıta, kasa, boru , profil ile hazırlanır. Düz flat renkler için düz zebra, geniş şeritli ve piliseli zebra modellerini inceleyin.

Zebra Perde Resimleri

5/3/2024 - Buca İzmir - Ufuk


23/12/2023 - Kağıthane İstanbul - Erdoğan

- Antalya Konyaaltı - sera
Top