Zebra perde oturma odası


Zebra perde oturma odası

6/1/2024 - Karabağlar İzmir - gülümser
Oturma odası pencereleri için aldık, gönderim hızlı, ürün de gayet güzel, güneşi engelliyor memnun kaldık, tavsiye ederiz.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Evlerde günedelik hayatta en çok kullanılan oda olan oturma odaları için güneşlik ve tül yerine tek bir zincirli mekanizmalı zebra perde yeterli olacaktır. Böylece gündüz oda istediğiniz gibi güneş ışıklarından aydınlanırken, akşamları da mahremiyetiniz korunmuş olacak.
Pileli geniş zebra perde modelleri daha çok evlerde oturma odası , genç odası , çocuk odası ve mutfaklar için tercih edilmektedir. Ofis ve iş yerlerinde daha düz modeller istenir.

Oturma odası perdesi nasıl olmalı?

Oturma odası aynı zamanda en çok zaman geçirilen odadır. Gündüzleri odanın aydınlık ve gölgelik olması beklenir. Karartma perdeler tercih edilmez. Daha çok tül ve güneşlik kombini olan zebra perdeler tercih edilir.
Televizyon izlerken ekranın ışık almasını ve yansımasını engelleyen zebra kumaşları, dışarıdan içerisini göstermez.


Oturma Odası Perdeleri


Zebra Perde Modelleri ve Fiyatları

Kapı Pencere için Zebra Perde Briz Çubuklu veya Metal Rustik veya Cama Takılan Yapışkanlı Çıta
130,00 TL/m2  190,00 TL

Mutkak , ofis, okul sınıfları için pencereye montaj yapılabilen zebra perde modelleri. Pimapen ahşap pencerelerde isterseniz cama isterseniz pencereye takabileceğiniz zebra perdeleri , briz veya metal rustik veya yapışkanlı zebra etek çıtası ile sipariş verebilirsiniz.
Düz Renk Zebra Perdeler
175,00 TL/m2  250,00 TL

Girdiğiniz en ölçüsü üstteki alüminyum profilin genişliğidir, kumaş 4 cm daha kısa olur. Pencerenin kenarında duvar varsa sağ ve solda en az 10 ar cm taşma payı da ekleyerek en ölçüsü girin. 7 cm genişliğinde krem, beyaz, gri, siyah, fildişi, bej, kahve, yavruağzı gibi düz renk şeritlerle tasarlanmış zebra perde modelleri ev ve ofisleriniz için işlevsel, şık ve ekonomik çözümler sunar. Zebra perde fiyatları m2 bazlı olup min 2 m2 hesaplanır.
Zebra Perde Bambu
185,00 TL/m2  270,00 TL

7 cm genişliğinde çift katlı tül ve bambu dokulu kırçıllı şeritlerden oluşan zebra stor perde modelleri ölçünüze özel uzun ömürlü metal çıta, kasa, boru , profil ile hazırlanır. Düz flat renkler için düz zebra, geniş şeritli ve piliseli zebra modellerini inceleyin.

Zebra Perde Resimleri

- Muratpaşa Antalya - Sergen

5/3/2024 - Buca İzmir - Ufuk

30/4/2024 - Dalaman Muğla - Volkan


23/12/2023 - Kağıthane İstanbul - Erdoğan
Top