Sürgülü cam yapıştırmalı zebra kumaşı


Sürgülü cam yapıştırmalı zebra kumaşı

10/12/2023 - Beylikdüzü İstanbul - Safiye
Sürgülü camlar için aldım, kargo hızlı. Kumaşı güzel kaliteli. Ölçüleri doğru alırsanız camları tam kapatıyor. Memnun kaldım


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Kumaş camın üstüne yapıştırılır. Bu nedenle camla birlikte hareket eder. Mekanizmasız bir üründür. Alt ve üstten cama yapışkanlı bantla yapıştırılır.
Sürgülü camlar toplandığında camlar arası mesafe azdır. Bu üründe kullanılan profiller de özel ince profildir ve sürgülü camlarla uyumludur.


Sürgülü Cam Perdesi


Plicell Cam Balkon Perdesi Modelleri ve Fiyatları

Plicell Cam Balkon Perdesi Satın Al Kolayca Tak
375,00 TL/m2  675,00 TL

Plicell düz renk Parrot serisi. 14 mm genişliğinde, 0.15 mm kalınlığı,82 gr/m2 Plicell Parrot cam balkon perdesini ucuz fiyatları ile online satın alabilirsiniz. Yapıştırmalı ya da vidali sistem ile her bir cam için ayrıca sipariş vermelisiniz. Çekmeli, katlanır pilise perdelerin kullanımı çok pratik, perdelerin her birini aşağıda yukarıda ya da ortada toplayabilirsiniz.
Karartma Cam Balkon Perdesi
780,00 TL/m2  1.200,00 TL

Genişlik 14mm, kalınlık 0.2 mm, 105 gr/m2 Plicell marka. Perde cam üzerinde aşağı yukarı hareket edebilir. Sadece 1 adet perdeyi iade kabul ettiğimizden, çok adetli plicell siparişlerinizde öncelikle 1 ya da 2 adet sipariş vermenizi ürünümüzü kontrol edip devamını satın almanızı tavsiye ederiz. Cam balkonlarınızda her bir kanat üzerine ya da ev veya işyerlerinde pencereye monte edebileceğiniz karartma kumaşlı plicell markalı cam balkon perdesi siparişleri ölçülerinize özel üretilir.
Cam Balkon ve Sürgülü Cam için Yapıştırmalı Zebra Perde
130,00 TL/m2  190,00 TL

Montajı en kolay perde modeli. Camın alt ve üstüne çift taraflı özel bantlar ile yapıştırılan çıtaların arasında çalışan zebra perdeler. En ucuz cam balkon ve sürgülü cam perdesi. Camları yıkamak için kumaşı çıkartabilirsiniz. Perde zincirsizdir, tamamen yukarı toplanmaz. Sadece elle şeritleri aşağı yukarı hareket ettirerek açık ya da kapalı konuma gelir.

Plicell Cam Balkon Perdesi Resimleri

2/2/2024 - Silivri İstanbul - Ergün

- Tarsus Mersin - Atiye

24/12/2023 - Ankara Çankaya çayyolu - aleyna

Top