Cama Yapışan Perde


Cama Yapışan Perde

2/2/2024 - Silivri İstanbul - Ergün
Katlamalı cam balkon için aldım, kargo hızlı. Tam istediğim ölçülerde gönderdiler, fiyatı da uygun bir ürün, işimi gördü, tavsiye ederim.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Katlanır balkon camları ve sürgülü ıscam sistemlerinde, direk cam üstü yapışan perdeler tercih edilmekte. Hem kullanışlı hem de montajı kolay yapıştırmalı perdeler balkon dekorasyonu için vazgeçilmez bir unsur.

Cama Yapışan Perde

Sürgülü ve katlanır cama yapışan perdeler 2 farklı model ile satılmakta.
1- Cama Yapıştırmalı Plise Perdeler
2- Cama Yapışan Zebra Perdeler

Cama Yapıştırmalı Plise Perde

Plicell markası ile satılan 15 mm plise perde modelleri katlanır ve sürgülü camlarda 2 farklı montaj seçeneği bulunur. Direk cama yapıştırılabilir ya da camın alt ve üstünde bulunan profile vidalanır.
Bu perdeler her bir camın ölçüsüne özel üretilir ve gönderilir. Perde montaj yapılınca camla birlikte hareket eder.
Katlanır camlar toplandığında aralarında 2 veya 2. cm kadar boşluk olur. Plise perdeler 1.5 cm derinlikte kumaş ve profil ile üretildiğinden sorunsuz çalışır.
Sürgülü ısıcam sistemlerinde bu mesafe 1.5 cm e kadar düşer. Bu durumda ince profilli yapıştırma profilleri ile plise perde satın alınmalı.

Cama Yapıştırmalı Plise Perde

Plicell perdelerde kullanılan kumaş türüne göre farklı modeller bulunur.

Plicell Güneşlik Plise Perde:

Görüntü aktarmayan güneşlik pliseler kapalı iken dışarıyı ve içeriyi göstermez.
En çok satan plise perde modelidir. Yapışkanlı ya da vidalı montaj seçilebilir. Ölçüye özel üretilen güneşlik serisi parrot plise perdeler düz renk seçenekleri sunar.
Parrot 01 Kırık Beyaz
Parrot 02 Krem
Parrot 03 Bej
Parrot 05 Kahve
Parrot 06 Koyu Kahve
Parrot 16 Turkuaz
Parrot 18 Açık Gri
Parrot 19 Gri
Parrot 14 Antrasit
Parrot 15 Siyah
Parrot 17 Sarı


Cama Yapıştırmalı Güneşlik Plise Perde

Plicell Tül Plise Perde:

Beyaz, krem, gri, kahve ve siyah renk seçenekleri bulunan tül plise perdeler dışarıyı gösterir. Akşam veya gece ışıklar açıkken de yakın mesafeden içerisini gösterir.
Güneşlik veya karatma plise modelleri ile istediğiniz kombini oluşturup gece gündüz , çiftli plise siparişi verebilirsiniz.


Cama Yapıştırmalı Tül Plise Perde

Plicell Karartma Plise Perde:

Tamamen blackout plise kumaşları ile üretilir. Işık geçirmeyen blackout karartma plise perdeer vidalı veya yapışkanlı montaj yapılabilir.
Isıcam için ince profil tercih edilmeli.
Karartma plise kumaşları hafif nemli bezle silinerek temizlenir. Suda ya da makinede yıkanmaz. Tül ve güneşlik plise kumaşları da makine yıkanmaz, ancak ılık su ve az deterjanlı bir kovada elle ovuşturularak yıkanabilir.


Cama Yapıştırmalı Karartma Plise Perde

Cama Yapışan Zebra Perde

2 katlı zebra perde kumaşı alt ve üstte bulunan alüminyum profil ile gönderilir. Kendinden çift taraflı bantlı profiller direk cama yapıştırılır. Zincir, ip veya mekanizma yoktur. Kumaşı elle hafif aşağı yukarı çekerek zebra perde şeritlerini açık veya kapalı konuma getirebilirsiniz.
Sürgülü cam sistemleri içinde sorunsuz çalışan cama yapışan zebra perde ince mikro profil ile gönderilir.
Camı silmek için kumaşı çıkarabilirsiniz.
Briz çubuk veta ince metal rustik ile kapı perdesi olarak da kullanılabilir.
Yapışkanlı bantlar dayanıklıdır. Aşırı güneşli camlarda bile uzun süre sorunsuz çalışır.


Cama Yapışan Zebra Perde

Bambu , düz veya pileli zebra perde kumaşları ile üretilebilir.
Cama yapışan zebra veya plise perde siparişi için her bir camın genişliğini ve yüksekliğini ayrı ayrı ölçmelisiniz. Camlar her zaman aynı ölçüde olmayabilir. Katlanır camlardaki fitil veya profilleri ölçmeyin. Elle cama dokunabildiğiniz alanı ölçün.
Perde modelleri m2 fiyatı ile satılsa da ölçü girdiğinizde oluşan fiyat perde adet fiyatıdır:


Cama Yapışan Perde


Cama Yapışan Perde Modelleri

Sürgülü cam yapıştırmalı zebra kumaşı
10/12/2023 - Beylikdüzü İstanbul - Safiye

Sürgülü camlar için aldım, kargo hızlı. Kumaşı güzel kaliteli. Ölçüleri doğru alırsanız camları tam kapatıyor. Memnun kaldım

Plicell Cam Balkon Perdesi Modelleri ve Fiyatları

Plicell Cam Balkon Perdesi Satın Al Kolayca Tak
375,00 TL/m2  675,00 TL

Plicell düz renk Parrot serisi. 14 mm genişliğinde, 0.15 mm kalınlığı,82 gr/m2 Plicell Parrot cam balkon perdesini ucuz fiyatları ile online satın alabilirsiniz. Yapıştırmalı ya da vidali sistem ile her bir cam için ayrıca sipariş vermelisiniz. Çekmeli, katlanır pilise perdelerin kullanımı çok pratik, perdelerin her birini aşağıda yukarıda ya da ortada toplayabilirsiniz.
Karartma Cam Balkon Perdesi
780,00 TL/m2  1.200,00 TL

Genişlik 14mm, kalınlık 0.2 mm, 105 gr/m2 Plicell marka. Perde cam üzerinde aşağı yukarı hareket edebilir. Sadece 1 adet perdeyi iade kabul ettiğimizden, çok adetli plicell siparişlerinizde öncelikle 1 ya da 2 adet sipariş vermenizi ürünümüzü kontrol edip devamını satın almanızı tavsiye ederiz. Cam balkonlarınızda her bir kanat üzerine ya da ev veya işyerlerinde pencereye monte edebileceğiniz karartma kumaşlı plicell markalı cam balkon perdesi siparişleri ölçülerinize özel üretilir.
Cam Balkon ve Sürgülü Cam için Yapıştırmalı Zebra Perde
130,00 TL/m2  190,00 TL

Montajı en kolay perde modeli. Camın alt ve üstüne çift taraflı özel bantlar ile yapıştırılan çıtaların arasında çalışan zebra perdeler. En ucuz cam balkon ve sürgülü cam perdesi. Camları yıkamak için kumaşı çıkartabilirsiniz. Perde zincirsizdir, tamamen yukarı toplanmaz. Sadece elle şeritleri aşağı yukarı hareket ettirerek açık ya da kapalı konuma gelir.

Plicell Cam Balkon Perdesi Resimleri

10/12/2023 - Beylikdüzü İstanbul - Safiye

- Tarsus Mersin - Atiye

24/12/2023 - Ankara Çankaya çayyolu - aleyna


- Başakşehir İstanbul - Meltem
Top