Ofis jaluzi perde modelleri


Ofis jaluzi perde modelleri

- Ümraniye İstanbul - Selçuk
ofis jaluzi ve dikey perde modelleri için perde.com sitesinden sipariş verdik, 1 hafta içinde montajını yapıp teslim ettiler. Bir sorun yaşamadık, ürünler güzel, mekanizmalar sorunsuz, ilgililere teşekkür ederiz emekleri için.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Ofis Perde Modelleri

Ofis Perdeleri

Ofisin pencerelerinin konumuna göre değişmekle beraber , karar vermeden önce dikkat edilmesi gerek özellikleri kısaca şöyle listeleyebiliriz.

- Güneş ışıklarından maksimum aydınlık sağlamalı. Ofis çalışanlarının verimini artırmak için ortamın atdınlık olması önemli bir kiter. Kullanacağınız perde güneş ışıklarını kırmalı, gölgelik sağlamalı ancak ışık geçişine de olanak vermeli. Jaluzi perde modelleri en çok da bu konuda başarılıdır.

Jaluzi Perde Modelleri

- Ekonomik uygun fiyatlı uzun ömürlü modeller tercih edilmeli. Metal jaluzi perdeler toplam maliyet ve ürün ömrü göz önüne alındığında en ekonomik ve ucuz fiyat garantisi sunar. Jaluzi perdeleri 20 yıldan daha uzun süre sorunsuz kullanmamaınz için hiç bir neden yok.

Ucuz Ofis Jaluzi Perde Modelleri

- Temizliği kolay silinebilir, ütü istemeyen modeller tercih edilmeli. Jaluzi perde modelleri musluk altında yıkanarak ya da silinerek temizlenebilir. Leke, kir tutmaz, paslanmaz. Uzun yıllar rengini muhafaza eder. Ütü de istemez. Daha ne olsun.

Jaluzi Perde Ahşap Desenli Modelleri

- Fazla alan kaplamamalı, dekorasyonu tamamlamalı. Alüminyum jaluzi perdeler 2.5 cm derinliğe sahiptir. Göz yormaz, sade tasarımı ile ofis dekorasyonuna modern bir görünüm katar. Gündüz dışarısını gösterir, mahremiyet sağlar. Görüşü kapatmadığı için ofise derinlik katar.

Perfore Jaluzi Perde Modelleri


Perde Modelleri

Balkon kapısı perde modelleri
24/12/2023 - Ankara Çankaya çayyolu - aleyna

Mutfak balkon kapısı için perde modelleri araştırırken bu ürüne rastladım, önceden tül kullanıyordum ama temizliği, rüzgarla sallanması sorun oluyordu. Ölçüyü tarif ettikleri gibi aldım, hızlı teslim
Yatak odası dikey perde modelleri
13/3/2024 - Trabzon - Belis

Yatak odası için dikey blackout stor perde siparişi verdim, gönderim hızlı. Ürün güzel montajı kendimiz yaptık. Kapalı iken ışık geçirmiyor, içeriyi kesinlikle gölge olarak da göstermiyor , şimdilik m
Tül stor perde modelleri
23/1/2024 - Kurtuluş Beyoğlu - Hayriye

Ofis dar pencereleri için sade tül stor modelleri istiyoruz, yardımcı olur musunuz?

Alüminyum Jaluzi Perde Modelleri ve Fiyatları

25mm Jaluzi Perde Alüminyum
540,00 TL/m2  800,00 TL

Şeritler , üst profil, alt profil alüminyumdur. Plastik, pvc içermez. Orjinal ürün. Beyaz, metalik gri, krem, siyah, kırmızı, yeşil , eflatun, pembe, bordo ve sarı renkleri bulunur, 25 mm genişliğinde alüminyum jaluzi slaytlarla üretilen jaluzi perdeler mutfak, banyo, ofis ve işyerlerinde en çok satan perde modelidir.
16mm Alüminyum Jaluzi Perde
590,00 TL/m2  800,00 TL

Beyaz, metalik gri, krem,siyah,kırmızı ve daha onlarca renkten birini seçebilirsiniz. İster tozunu alın ister söküp lavaboda yıkayın. Hijyenik leke tutmaz özelliği ile mutfak ve ofislerin vazgeçilmezi 16 ve 25 mm alüminyum jaluzi perde modellerini online sipariş verin ücretsiz kargo ile gönderelim.
Delikli Perfore Jaluzi Perde 25mm Metalik Renkler
650,00 TL/m2  1.000,00 TL

Beyaz , krem ve gri renkleri bulunan delikli 25 mm slayt genişliği olan dekoratif perfore gerçek alüminyum jaluzi perdeler leke tutmaz hijyenik perdelerdir. Kolayca tozu alınabilir, istenirse suda yıkanabilir, jaluzi perde siparişleri ölçüye özel hazırlanır.

Alüminyum Jaluzi Perde Resimleri

30/1/2024 - Osmangazi Bursa - cenk

19/12/2023 - Çanakkale - burçin

- Beşiktaş İstanbul - Mert

- Pendik istanbul - Şule

- Alibeyköy Eyüpsultan - Serkan

21/12/2023 - Bayraklı İzmir - Volkan
Top