Yatak odası dikey perde modelleri


Yatak odası dikey perde modelleri

13/3/2024 - Trabzon - Belis
Yatak odası için dikey blackout stor perde siparişi verdim, gönderim hızlı. Ürün güzel montajı kendimiz yaptık. Kapalı iken ışık geçirmiyor, içeriyi kesinlikle gölge olarak da göstermiyor , şimdilik memnunuz.


Ucuz Fiyat Garantisi
Orjinal Ürün
Ücretsiz Kargo
2 Yıl Garanti
+3 Taksit
Hızlı Gönderi
%6 Havale İndirimi
İade Garantisi
Evlerde yatak odaları ve çocuk odalarında yere kadar uzanan fransız balkon pencere sistemleri ya da balkon çıkış kapısı bulunuyorsa dikey perde modelleri tercih ve tavsiye edilir. Büyük pencerelerde kolay kontrol edilebilir kullanışlı tek bir perde ile çözüm sağlayan dikey stor perdeler, tül, güneşlik ve karartma stor kumaşları ile üretilebilir.

Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak Odası Perdesi Ne Renk Olmalı?

Klasik karartma veya fonluk kumaş perde seçiyorsanız güneş ve ışıkları engellemesi için siyah, koyu gri, koyu kahve, antrasit gibi koyu renkler tercih edilmeli.
Stor perde modellerinde ise karartma özelliği ile kumaş rengi bağımsızdır. Karartma özelliğini kumaşın arka yüzeyi sağlar. Bu nedenle dikey stor veya normal stor için beyaz, açık krem, açık gri gibi renkleri tercih etseniz de tam karartma sağlar.
Ahşap jaluzileri kurdele ile satın aldığınızda karartma özelliği sağlar. Beyaz, meşe, ceviz, gri istediğiniz rengi seçebilirsiniz.

Yatak Odası Dikey Perde Modelleri

Yatak odası perdesi ölçüsü nasıl alınır?

Yatak odalarında perde ölçüsünde dikkat edilemsi gerekenler;
- Perde genişliği pencereden en az 40 cm mümkünse daha da geniş olmalı.
- Tavandan yere kadar dikey perde düşünüyorsanız, tavandan yere kadar ölçün ve 6 cm eksik sipariş verin. Perdenin yere sürtmesini istemeyiz. Yeni nesil akıllı süpürgeler perdenin altını da süpürebilmeli.


Yatak Odası Dikey Perde Modelleri

Yatak odası için güneşlik dikey stor mu karatma dikey stor mu tavsiye edilir?

Normal karartma stor perde alsanız, gündüz de oda karanlık kalır ve ışık alması için perdeyi yukarı kaldırmanız gerekir. Tam da bu yüzden dikey karartma stor perdeler, yatak odalarında ve genç odalarında çok kullanışlı olur. Gündüz ışık almasını istediğinizde dikey bantları hafifçe yana doğru açtığınızda hem içerisi görünmez, hem de oda ışık alır. Geceleri ise kolayca kapalı konuma getirilip uyku perdesine dönüşür.
Yatak odalarında dikey blackout stor perdeler tek başına harika bir kullanım ve görünüm sağlar.

Yatak Odası Dikey Perde Modelleri


Yatak Odası Perde Modelleri

Yatak odası blackout dikey perde siparişi
- Bursa Orhangazi - Bahar M.

Bu siteyi internetten bulduk Yatak odasında bulunan fransız balkon penceresi ve kapısı için perde araştırıyorduk Satış temsilcisi olan bayan telefonda blackout dikey perdeyi tavsiye etti. Buperde mode
Yatak odası perdesi
- Maltepe istanbul -

Yatak odası için karartma kumaş perde aldım, güneşi tamemen engelliyor, uyku kalitesi artıyor, tavsiye ederim.
Zebra Perde Yatak odası
13/1/2024 - Keçiören Ankara - Özgün

Yatak odası için yan yana 2 adet plise zebra satın aldım, kargo süreci hızlı aynı gün kargoya verdiler. Ürünler de gayet güzel kumaşı falan iyi. Genel olarak memnun kaldık.

Dikey Perde (Pvc - Tül - Kumaş) Modelleri ve Fiyatları

Kumaş Dikey Perde
325,00 TL/m2  470,00 TL

Özellikle yüksek tavanlı, geniş cepheli ofis ve işyerleri için alternatifsizdir. Temizliği kolay, çalıştırması pratik. Dilerseniz ortada toplanır, ya da kenarlarda toplanır olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız dikey kumaş perde eni 350 den büyükse kargo firması taşımaz, ücret karşılığı ambar firmaları ile sevk edilir ya da kendiniz aldırabilirsiniz.
Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri
450,00 TL/m2  640,00 TL

89 mm genişliğinde %100 pvc düz renk bantlarla (şerit), 5.40 mt uzunluğuna kadar üretilebilir, en geniş ölçüde 8 mt için bile sorunsuz çalışır. Kapalı iken ışığı tamamen engelleyen, açıkken içeri aydınlatan en ucuz perde modelidir. Düz dikey pvc perde renkleri krem, gri, beyaz, sarı, pudra kahvedir. 3 mt den geniş perdeleri kargo firmaları taşımıyor, sipariş notunda belirtin. Kendim gelip alacağım, nakliyat firması ile gönderin.
Dikey Blackout Kumaş Perde
380,00 TL/m2  540,00 TL

Ofis, işyeri, otel, restoran, yatak odası vb yüksek pencereli mekanlar için alternatifsiz ve şık orjinal arkası beyaz sıvama blackout karartma kumaş dikey perdeleri ücretsiz kargo, havale, taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile online satın alabilirsiniz.

Dikey Perde (Pvc - Tül - Kumaş) Resimleri

- Ataşehir İstanbul - Menderes Muhasebe


- Beyoğlu İstanbul - Bora


30/12/2023 - Yıldırım Bursa - Cihangir
Top