Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde Fiyatı 320,00 TL/m2


Beyaz, krem gibi açık renk yarı ışık geçirgen mat polyester stor kumaşlara istediğiniz resim, şirket veya firma logosu, takım renkleri,manzara resimleri kısaca dilediğiniz resmi full ya da kısmen istediğiniz ölçülerde dijital baskı yapılabilir. Resmi bize email ya da whatsapp ile gönderirsen...

     56 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Baskılı perdeler zamanla solma yapar mı?
Esenyurt istanbul - Türkan 10/11/2023
Ben muhasebe ofisi için alacağım, logo baskısı istiyorum. Ancak zamanla güneş alan camlarda solma yapar mı bir de temizliği nasıl oluyor ?
Uzun yıllar sorunsuz solma yapmaz. Normal kumaş boyası ile ileri teknoloji dijital baskı makinesinde baskı yapılır. Tüm stor kumaşları gibi hafif ıslak nemli bezle silinerek temizlenir.

Kişiye özel dijital baskılı stor perde
Adana - Haluk 25/10/2023
Ölçüye özel baskılı stor perde siparişi verdik, ürünü göndermeden resim gönderdiler, onayladık. Firma çalışanları ilgili, tavsiye ederim.

Kişiye özel dijital baskılı stor perde

Baskılı stor perde yıkanabiliyor mu?
Balıkesir Karesi - Sibel 8/10/2023
Stor ve zebra perde kumaşları makinede yıkanmaz. Arada tozunu alarak ve 1, 2 ayda bir hafif nemli bezle silerek yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Küçük 30x30 cm logo baskılı stor perde fiyatı
Küçükçekmece İstanbul - Tarık 12/9/2023
180x200 ve 200x200 cm ölçüsünde 2 adet beyaz stor perde satın almak istiyoruz, ortalarında 30x30 cm ölçüsünde şirket logosu olarak 2 krem gri ve siyah. Fiyat verebilir misiniz?
Whatsapp üzerinden bize ulaşırsanız, www.perde.com müşteri hizmetleri size hızlıca fiyat teklifi gönderecektir. Adet fiyatı 800 ile 100 TL arasında değişecektir.

Dijital baskılı perde
Görükle Bursa -  22/8/2023
Önceki sene de logo baskılı stor perde siparişi vermiştik, yine satın aldık ve hizmet kalitesi değişmedi, tebrikler.

Dijital baskılı perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Müşteri hizmetleri çok ilgili
Çankaya Ankara - Leman 7/8/2023
Ofis pencereleri için logo baskılı stor perde siparişi oluşturduk, www.perde.com müşteri hizmetleri tüm süreçte yardımcı oldular, ürünleri 1 hafta sonra teslim aldık, genel olarak memnun kaldık.

Karartma stor baskılı
Bayraklı İzmir - Adile 21/7/2023
Ben pastane vitrini için baskılı karartma stor istiyorum, sadece pastane adı ve logosu olacak ama karartma stor ile, yapabilir misiniz?
Karartma stor ile baskı yapabiliriz, ancak baskı kalitesi çok net olmuyor, ürün olarak pasife aldık bu nedenle. Biraz soluk da olsa basklı blackout stor isterim diyorsanız, bize whatsappdan ulaşabilirsiniz.

Vitrin için özel baskılı stor perde
Sahrayıcedit Kadıköy - Neriman 5/7/2023
Vitrin için özel baskılı stor perde siparişi verdik, ürün gönderimi 1 haftayı geçti ancak değdi. Baskı kalitesi ve mekanizması sağlam tavsiye ederiz.

Vitrin için özel baskılı stor perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Baskılı stor perde
Didim Aydın - Yıldıray 26/6/2023
Ben 180x240 cm ölçüsünde stor sipariş vereceğim, ama 20 cm x 20 cm ölçüsünde baskı olacak, fiyat da indirim yapabilir misiniz, sonuçta tüm perdeye baskı olmayacak. Vitrin camına alacağım, dışa bakan tarafında ortada bir logo istiyorum sadece.
Whatsappdan ulaşırsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaktır.

Mağaza vitrin perdesi
Beşiktaş İstanbul - sinan 11/6/2023
Mobilya mağazası vitrin camları için yazın güneşten korunmak için özel baskılı stor siparişi verdik, logomuzu istediğimiz büyüklükte bastılar, perdeler de sorunsuz , ölçüleri tam oldu, memnun kaldık tavsiye ederiz.

Mağaza vitrin perdesi
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.

4 metre baskılı stor perde
Çanakkale - ismet
4 metre genişlik 3. metre yükseklikte baskılı stor perde siparişi vermek istiyoruz, yapabilir misiniz?
Maalesef baskı makinesi maksimum 3 metreye kadar baskı yapabilmektedir.

Hemen kargo olur mu acelemiz var?
Çankırı - Fırat
Maalesef. Baskı işlemleri biriktirilerek üretime alınmakta, aksi halde uygun fiyat veremiyoruz. Baskılı stor perdelerin kargolama süresi 5 iş gününü bulmaktadır.

Güvenilir perde sitesi
Selçuklu Konya - Hakan
Baskılı siparişinde iade kabul etmeyeceklerini söylediler ve ücretin tamamını göndermemizi istediler. Yine de riske girip 160x200 ölçüsünde sipariş verdim, ancak 1 hafta sonra yurtiçi kargo ürünü getirdi, montajını yaptık ve olağanüstü. Kesinlikle bu siteye güvenebilirsiniz.

Kişiye özel stor perde
Arnavutköy İstanbul -
Daha önce de bu siteden sipariş vermiştim, diğer vitrine de yaptırdım, yine çok iyiler. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Kişiye özel stor perde

70x120 cm baskılı perde fiyatı
Bursa Nilüfer - Niyazi
8 adet 70x120 cm ölçüsünde baskılı stor siparişi vereceğiz, baskı olarak sadece şirket logosu olacak, baskı alanı 50x50 cm. Bize yazılı fiyat teklifi gönderebilir misiniz.
Girdiğiniz eposta adresine yazılı teklif gönderdik. 70x120 cm dijital baskılı stor perde adet fiyatı 453 TL ancak sizin ölçüleriniz uygun olduğu için indirim uyguladık.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top