Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde Fiyatı 350,00 TL/m2


Beyaz, krem gibi açık renk yarı ışık geçirgen mat polyester stor kumaşlara istediğiniz resim, şirket veya firma logosu, takım renkleri,manzara resimleri kısaca dilediğiniz resmi full ya da kısmen istediğiniz ölçülerde dijital baskı yapılabilir. Resmi bize email ya da whatsapp ile gönderirsen...

     63 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Kişiye Özel Dijital Baskılı Stor Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Vitrin stor perde
Başakşehir İstanbul - Selin 20/5/2024
Vitrin camları için baskılı stor perde siparişi verdik, ölçüler doğru. Ürün kalitesi gayet başarılı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Vitrin stor perde

Perde rengi
Çanakkale -  22/4/2024
merhaba
Antrasit stor perdeye baskı yapılabilir mi? Yazı ve logo beyaz olabilr mi?
Sadece beyaz kumaşa baskı yapılabilir. Ancak baskı sırasında yazı ve logo dışında kalan tamamı antrasit rengine boyanabilir, arkası dışa bakan tarafı beyaz kalacaktır.

Stor perde ön ve arka yüzüne baskı olur mu?
Yenimahalle Ankara - Serdal 25/3/2024
Ofis penceresi için alacağım, 2 yüzüne de logo baskı olur mu?
Teknik olarak evet ancak güneşlik stora yapılan baskı arka taraftan ters olarak görünür. Bu nedenle çift taraflı baskı çok tercih edilmez, görüntü bozuk olacaktır. Farklı konumlara baskı düşünülebilir.

Stor perdeye baskı
Mardin - Ahmet 1/3/2024
İş yeri için stor perdeye telefon ve firma adı baskısı yaptırdık. Şirket çalışanları yardımcı oluyor, herkese bu siteyi tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Stor perdeye baskı

Logo baskılı stor perde
Fatih İstanbul - Reha 2/2/2024
50x50 cm logo baskılı 170x260 ve 130x260 cm stor perde için fiyat alabilir miyiz?
Eğer baskı yapılacak logo perdeden çok daha küçükse ölçülerinize özel indirimli fiyat almak için bize whatsapp yazmalısınız. Sizin ölçülerinizde 2 adet logo baskılı perde için 2,000 TL ücret talep edilir. Iban ödemelerde %6 indirim uygulanır.

Kişiye özel dijital baskılı stor perde
Bornova İzmir - alper 7/1/2024
Ofis penceresi için aldım. Aldıktan sonra resmi email ile gönderdim, baskı kalitesi inanılmaz, gerçeğinden farkı yok tavsiye ederim

Kişiye özel dijital baskılı stor perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Maksimum genişlik ne kadar?
Ordu Altınordu - gökhan 18/12/2023
Mağaza vitrini için istiyorum Genişliği 380 cm yüksekliği 3 metre. Logo ve ürün resmi baskısı istiyorum. Bu ölçüde tek parça olur mu. Fazla kapatıp açmayacağız.
Normal gönderimleri Yurtiçi kargo ile yapıyoruz. 3 metreden uzun taşımıyor maalsef. 3 metre üzerinde Cargom nakliyat ile çalışıyoruz ancak o da heryere dağıtım yapmıyor. Bize whatsappdan açık adresinizi yazarsanız kontrol etmemiz lazım.
Ölçüleriniz için de redüktörlü ya da motorlu seçmeniz gerekmektedir. 55 mm çapında büyük redüktörlü boru ve uyumlu zincirli redüktör mekanizma ile üretilebilir. Ya da motorlu olmalı.

Baskılı perdeler zamanla solma yapar mı?
Esenyurt istanbul - Türkan
Ben muhasebe ofisi için alacağım, logo baskısı istiyorum. Ancak zamanla güneş alan camlarda solma yapar mı bir de temizliği nasıl oluyor ?
Uzun yıllar sorunsuz solma yapmaz. Normal kumaş boyası ile ileri teknoloji dijital baskı makinesinde baskı yapılır. Tüm stor kumaşları gibi hafif ıslak nemli bezle silinerek temizlenir.

Kişiye özel dijital baskılı stor perde
Adana - Haluk
Ölçüye özel baskılı stor perde siparişi verdik, ürünü göndermeden resim gönderdiler, onayladık. Firma çalışanları ilgili, tavsiye ederim.

Kişiye özel dijital baskılı stor perde

Baskılı stor perde yıkanabiliyor mu?
Balıkesir Karesi - Sibel
Stor ve zebra perde kumaşları makinede yıkanmaz. Arada tozunu alarak ve 1, 2 ayda bir hafif nemli bezle silerek yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Küçük 30x30 cm logo baskılı stor perde fiyatı
Küçükçekmece İstanbul - Tarık
180x200 ve 200x200 cm ölçüsünde 2 adet beyaz stor perde satın almak istiyoruz, ortalarında 30x30 cm ölçüsünde şirket logosu olarak 2 krem gri ve siyah. Fiyat verebilir misiniz?
Whatsapp üzerinden bize ulaşırsanız, www.perde.com müşteri hizmetleri size hızlıca fiyat teklifi gönderecektir. Adet fiyatı 800 ile 100 TL arasında değişecektir.

Dijital baskılı perde
Görükle Bursa -
Önceki sene de logo baskılı stor perde siparişi vermiştik, yine satın aldık ve hizmet kalitesi değişmedi, tebrikler.

Dijital baskılı perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Müşteri hizmetleri çok ilgili
Çankaya Ankara - Leman
Ofis pencereleri için logo baskılı stor perde siparişi oluşturduk, www.perde.com müşteri hizmetleri tüm süreçte yardımcı oldular, ürünleri 1 hafta sonra teslim aldık, genel olarak memnun kaldık.

Karartma stor baskılı
Bayraklı İzmir - Adile
Ben pastane vitrini için baskılı karartma stor istiyorum, sadece pastane adı ve logosu olacak ama karartma stor ile, yapabilir misiniz?
Karartma stor ile baskı yapabiliriz, ancak baskı kalitesi çok net olmuyor, ürün olarak pasife aldık bu nedenle. Biraz soluk da olsa basklı blackout stor isterim diyorsanız, bize whatsappdan ulaşabilirsiniz.

Vitrin için özel baskılı stor perde
Sahrayıcedit Kadıköy - Neriman
Vitrin için özel baskılı stor perde siparişi verdik, ürün gönderimi 1 haftayı geçti ancak değdi. Baskı kalitesi ve mekanizması sağlam tavsiye ederiz.

Vitrin için özel baskılı stor perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top