Karartma Cam Balkon Perdesi Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Karartma Cam Balkon Perdesi Fiyatı 170,00 TL/m2


Genişlik 14mm, kalınlık 0.2 mm, 105 gr/m2 Plicell marka. Perde cam üzerinde aşağı yukarı hareket edebilir. Sadece 1 adet perdeyi iade kabul ettiğimizden, çok adetli plicell siparişlerinizde öncelikle 1 ya da 2 adet sipariş vermenizi ürünümüzü kontrol edip devamını satın almanızı tavsiye ederiz. Cam ...

     12 Yorum     |     5 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Karartma Cam Balkon Perdesi" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Karartma plise perde
Hilal / Ataşehir İstanbul - 17/3/2020
İyi günler pimapen cam için uygulamak istiyorum ölçüyü pimapenim içindeki camın ölçüsünümü almamız gerekir,birde perde kumaşı yıkanırmı
Diğer pilise perde modelleri yıkanabilir ancak blackout karartma kumaşlar yıkanmaz sadece nemli bezle silinebilir. Pimapen pencereler için tam cam ölçüsü almalısınız.

henüz satın almadm araştırmadayım
şefik telatar / rize - 1/12/2019
Cam balkonum çok güneş alıyor. Tercihim karartma modeli olan. Ancak arkası aliminyum fölyeli olarak belirtiliyor. Gerçekten aliminyum fölyemi var. Dayanıklılık süresi nekadar ?. Sürekli hareket ettiridiğinde ve yıkamalarda deforme olmuyormu. İlginiz için teşekkürler.
Alüminyum folyo benzeri kaplama kastediliyor. Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

gönül ferahlığı ile alınabilir
/ Tekirdag - 5/7/2019
Efendim sipariş elimize ulaştı ve kendim monte ettim. (Endişe etmeyin, biraz kabiliyet mevcut ise rahatlıkla montaj yapabilirsiniz) Mevcut hızlı ve güzel hizmetinizden dolayı teşekkür ederim. Ürün, cayır cayır yığımız balkonumuz için çok faydalı oldu. Rahatladık vallahi. Gelen üründeki gördüğüm eksik hususları tarafınıza whatsapp hattı üzerinden iletmiştim. Emeğiniz , gayretiniz ve her an müşteri desteğinizden dolayı tekrar teşekkür ederim. Alacaklara tavsiyem, gönüllerinin rahat olmasıdır. Sağlıcakla kalın.
perde.com u tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

karartmalı pilise perdelerimi teslim aldım
Seda / İstanbul Pendik - 4/7/2018
pilise açık balkon perdelerim geldi , karartma özelliği olanı tercih ettim çok işe yaradı tavsiye ederim. Aşağı yukarı hareket ediyor tam kapalı iken serin bile oluyor mutfak. Sadece iplerin geçtiği yerden az ışık giriyor içeri.
100 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top