Cam Balkon ve Sürgülü Cam için Yapıştırmalı Zebra Perde Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


Cam Balkon ve Sürgülü Cam için Yapıştırmalı Zebra Perde Fiyatı 130,00 TL/m2


Montajı en kolay perde modeli. Camın alt ve üstüne çift taraflı özel bantlar ile yapıştırılan çıtaların arasında çalışan zebra perdeler. En ucuz cam balkon ve sürgülü cam perdesi. Camları yıkamak için kumaşı çıkartabilirsiniz. Perde zincirsizdir, tamamen yukarı toplanmaz. Sadece elle şeritleri aşağı...

     112 Yorum     |     2 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"Cam Balkon ve Sürgülü Cam için Yapıştırmalı Zebra Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Cam balkonum için perde
Çavuşbaşı Beykoz - Hülya 27/5/2024
Öncelikle merhaba uzun zamandır bu perdeden araştırıyorum. Yapışkanlığı konusunda biraz tereddütüm var bir de camları silmek istediğimizde rahatlıkla çıkarabilir miyiz bu konu hakkında bilgilendirebilir misiniz.
Son olarak benim camlardan birinden doğal gaz sobasının borusu geçiyor da ona alternatif ne yapılabilir perde olarak.
Kuvvetli yapışkanla gönderilir, yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz. Sorun olursa da yapı market veya nalburdan tedarik edilebilir.
Camları silmek için küçük bir tornavida ile alt profildeki başlıklar kolayca çıkarılıp takılabilir.
Camda doğal gaz borusu varsa bu ürünü tavsiye ediyoruz. Borunun hemen altından cama yapıştırabilirsiniz. Borunun geçtiği yer için de ayrıca bir perde alıp kapalı konumda iken kumaşı kesersiniz. Boru geçen camda 2 perde olmuş olur.

Cam balkona zebra perde
Selçuklu Konya - Leyla 5/5/2024
Katlanır balkon camları için yapışkanlı cam üstü zebra perde modeli sipariş ettim, çok memnun kaldım. Montajı çok kolay oldu kendim yaptım, açıp kapanabiliyor. Tam yukarı kalkmıyor ama gerekte yok bence. Çok kullanışlı tavsiye ederim.

Cam balkona zebra perde

Pimapen için olur mu?
Fethiye Muğla - Gizem 11/4/2024
Balkon kapısının sadece cami için istiyorum Pimapen için uygun mu 50x100 ölçüsü camın.
Normal pimapen tarzı pvc profil pencere ve kapılara 2 şekilde de uygulanabilir. Cam üstü yapıştırmalı, vidasız model için sadece camın genişliğini ve yüksekliğini ölçüp sipariş verebilirsiniz. Sizin için 50x100 cm .
Vidalı briz veya rustik montaj modeli içinse, sipariş verirken camın genişliğine 5 cm yüksekliğine de 6 cm eklemelisiniz. Sizin ölçünüzde 55x106 cm olarak sipariş verilmeli.

Briz yerine zebra
Sultanbeyli İstanbul - Özlem 22/3/2024
Briz kullanıyorum ışık yandığında içerisi görünüyor bunu aldığımda zebra model olduğu için aralıklı olarak resimde görüldüğü gibi mi yoksa tamamen kapatıyor mu?
2 katlı zebra perde kumaşı elle hafif aşağı veya yukarı çekilerek, şeritler tamamen kapalı ya da bir kumaş bir tül şeklinde açık konuma getirilebilir. Tamamen kapalı konumda iken, akşam içerde ışıklar açıkken dahi dışarıdan içerisini veya içeriden dışarısını göstermez.

Balkon perdesi
Yenimahalle Ankara - Serap 6/3/2024
Katlanır balkon camları için ölçüye özel zebra balkon perdesi siparişi verdim. Sipariş vermeden önce ölçü için aradım yardımcı oldular. Ürünler hızlı geldi. Montajı çok basit kendimiz yaptık, tam oturdu. hem kullanışlı hem ucuz hem de güzel oldular, memnun kaldık.

Balkon perdesi

Cam balkon zebra perde açılıp kapanıyor mu yoksa hep sabit mi?
Torbalı İzmir - Reyhan 19/2/2024
Merhabalar
6 kanat cam balkonum var şeffaf renkli camlar bunlar için perde düşünüyorum bu zebra stor perdeler açılıp kapanıyormu sadece yapıştırıp sabitmi kaliyor.
Alt ve üstte cama sabitlenen milli profil üzerinde 2 katlı zebra kumaşı, elle hafif aşağı yukarı çekilerek açık veya kapalı konuma getirilir, açılıp kapatılır. Tamamen yukarı toplanmaz. Zincir veya ip yoktur.
Camı silmek için kapaklar sökülüp kumaş çıkarılıp takılabilir.

Cama Yapışan Perde
Silivri İstanbul - Ergün 2/2/2024
Katlamalı cam balkon için aldım, kargo hızlı. Tam istediğim ölçülerde gönderdiler, fiyatı da uygun bir ürün, işimi gördü, tavsiye ederim.

Cama Yapışan Perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Açılıp kapatılıyor mu?
Osmangazi Bursa - sevil 14/1/2024
Açılıp kapatılabiliyor mu stor perde gibi mi. Işık açıldığında içerisini gösterir mi?
Bu model katlanır balkon camları ve sürgülü ısıcam sistemlerinde cam üstü yapışkanlı zebra perde modelidir. Mekanizma, zincir, ip bulunmaz.
2 katlı zebra kumaş ile üretilir. Alt ve üstten yapışkanlı profil ile cama sabitlenir. 2 katlı kumaşı elle aşağı yukarı çekerek güneşlik ksımları tam kapalı konuma gelir. İster gece ışıklar açıkken, ister gündüz kapalı konumda iken dışarıdan içerisini kesinlikle göstermez. Camları silmek için kumaşı çıkarıp takabilirsiniz.

Sürgülü balkon penceresi
Kozan Adana - Selda yıldız 27/12/2023
Merhabalar. Balkon pencerem sürgülü . Standart tül perde istemıyorum jaluzi gibi bir şey istiyordum ama sürgülü pencereye olmuyormuş. Şimdi teyit için soruyorum sürgülü balkon pencereme bu ürün uygun mu? Ve cama yapistirmali olacak dimi??
Öncelikle bu ürün sürgülü camlar için uygun. İnce profiller çift taraflı bant ile cama yapıştırılarak montaj yapılır.
Plise modelleri için de sürgülü cam için uyumlu ince profiller mevcut. Detay için whatsapp sorabilirsiniz.

Sürgülü cam yapıştırmalı zebra kumaşı
Beylikdüzü İstanbul - Safiye 10/12/2023
Sürgülü camlar için aldım, kargo hızlı. Kumaşı güzel kaliteli. Ölçüleri doğru alırsanız camları tam kapatıyor. Memnun kaldım

Sürgülü cam yapıştırmalı zebra kumaşı
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Yıkanabilir mi?
Tokat Turhal - Nazmiye
Geçen sene sizden 4 adet cam balkon zebra satın aldım. Söküp kumaşlarını bir kovada ılık suda yıkamak istiyorum sorun olur mu?
Zebra ve stor kumaşları ne makinede ne de elde yıkanmaz. Sadece hafif nemli bezle silmeniz yeterli olacaktır. Kumaşlar aprelidir, yıkandığında iplik de atabilir.

Sürgülü cam için zebra perde
Sancaktepe İstanbul - Gül
Merhabalar, perde diğer zebra perdeler gibi toplanabiliyor mu,yoksa sabit mi?
Bu üründe zincir, mekanizma bulunmaz. Yukarı toplanmaz. Camın en alt ve en üstüne özel çift taraflı bant ile yapıştırılan alüminyum profiller bulunur. Kumaş 2 katlıdır. Elle hafif aşağı yukarı oynatılarak kumaş şeritler kapalı veya açık konuma getirilir.

Cam balkon zebra perde
Tarsus Mersin - Atiye
Katlanır balkon camı için pratik cam üstü yapışkanlı zebra perde siparişi verdik, gönderim hızlı, ölçüyü güzel alınca tam oturuyor. Montajı çok kolay, eşimi beklemeden kendim taktım. Firmayı ve ürünü tavsiye ederim.

Cam balkon zebra perde
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Pimapen balkonum icin
Çankaya Ankara -
Pimapen balkonuma buzdolabımı koymak istiyorum fakat balkonum ögleden sonra akşama kadar güneş görüyor bu yüzden bu perdeyi düşünüyorum güneşin sıcaklığını ve ışığını kesiyormu? Bu perde güneş gören balkonuma koyacağım buzdolabi icin uygunmudur?
Şeritler kapalı konumda iken gölgelik sağlar, içerisini göstermez. Güneşlik zebra perde kumaşı ile üretilir. Karartma kumaşlar ısı yalıtımı konusunda çok daha başarılıdır, ancak balkonu karanlık tutar. Karartma plicell modellerini inceleyebilirsiniz.

Cam balkon perdesi
Kağıthane İstanbul - Kadir
Katlamalı balkon camları için cam üstü yapışkanlı zebra perdesi aldım, ürün gönderimi hızlı. Ölçü almak çok kolay ve tam ölçüsünde gönderiyorlar. Fiyatları da uygun , işimi gördü tavsiye ederim.

Cam balkon perdesi
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top