Büyük Boy Stor Perde


300 x 300, 250x190, 400x300, 300x450, 200x500, 300 x 200 gibi yüksek veya geniş pencereler için büyük boy stor perde modelleri kumaş kalınlığını göre daha kalın boru (38mm, 42 mm, 47 mm redüktörlü, 55 mm, 60 mm) yardımı ile çalıştırılır. Büyük boy stor perde siparişi için doğru adres www.perde.com .

Yüksek Tavanlı Pencereler İçin Büyük Boy Stor Perde Parçaları

Büyük Boy Stor Perde Parçaları

Özellikle otel lobisi, yüksek tavanlı imalathane, fabrika giriş salonu, yüksek tavanlı yazlık , büyük pencereli tüm mekanlar için kullanışlı büyük boy stor perde modelleri özel olarak üretilir.
Normal boydaki stor ve zebralarda 28 mm ya da 32 mm çapında alüminyum borular kullanılırken, uzun stor perdeler için 38 mm, 42 mm, 47 mm, hatta 500x300 ,300x500 şeklinde çok büyük ölçüler için 50mm ve 60mm çapındaki borular ve bunlarla uyumlu çalışan stor mekanizmaları kullanılır.
Standart stor perdelerde çift katlı salınma uzunluğu 1.5 mt plastik ya da metal zincirler kullanılırken büyük perdelerde 2 mt, 3 mt, 4mt zincirler kullanılır ya da mekanizma somy, oem motorlu olarak üretilir ve kumandalı çalıştırılır.
Perde üretiminde kullanılan plastik ayaklar yerine büyük perdelerde metal ayaklar kullanılmalıdır.
Kullanılan malzemeler değişmekle birlikte gerek montaj ve ölçü alma işlemleri de profesyoneller tarafından yapılmalı. 4 mt yüksekliğinde bir pencereye montaj yapmak için merdiven, asansör, elektrik uzatması gerekir. Ayrıca montajı yapacak personelin iş güvenliği eğitim ve sertifikası bulunmalı. Aksi halde oluşabilecek iş kazalarına yol açılmış olur.

Büyük Cama Stor Perde Uygulamaları

Büyük Cama Stor Perde
Büyük yani geniş ve uzun camlar için stor perde uygulamalarında , perdenin özelliğine göre farklı montaj ve üretim teknikleri kullanılabilir. Büyük cama stor perde modelleri;
SCREEN STOR PERDE
STOR PERDE DÜZ
KARARTMA STOR PERDE
ZEBRA STOR PERDE
ÇİFT MEKANİZMALI STOR PERDE

Örneğin karartma amaçlı kullanılacak blackout stor perdeler tek parça olarak üretilip monte edilmeli ki aralarda ışık girişi olmasın. Genişliği 500 cm e kadar sorunsuz çalışsa da zincirli modelinde perdeyi indirip kaldırmak oldukça kuvvet gerektireceğinden motorlu opsiyonu ile satın almanızı tavsiye ederiz. Diğer stor perde modellerini yan yana ikili veya 3lü mekanizmalar ile kullanabilirsiniz. Ancak 3 adet ayrı stor perde satın alırsanız perdelerin arasında yaklaşık 3.5 cm boşluk olacaktır, oysa tek kasada çoklu perde şeklinde üretim talep ederseniz perdeler arası boşluk 1.5 cm e kadar düşecektir.
Tek kasada çoklu stor perdeler sorunsuz çalışırken , alüminyum kasa genişliği 3mt yi geçeceğinden kargo firmaları ile teslimatı sorunludur.
Büyük Boy Stor Perde

Büyük Boy Stor Perde

perde.com olarak büyük camlar için motorlu ya da manuel stor perde uygulamalarında yerinizde keşif, teklif, ölçü ve montaj hizmetleri vermekteyiz.Bize aşağıda ki linkten ulaşabilir, her konuda sorularınızı sorabilirsiniz.
perde.com iletişim, telefon numaralarıStor Perde Kumaşı Değiştirme

Ev ya da işyerinizde bulunan stor ve zebra perdelerin kumaşını değiştirmek yıkatmakdan daha ucuz olabilir. Üstelik zamanla güneş ışıkları ile solan stor kumaşlarının renkleri yıkanınca daha da solacak
Damask Desen Tül Stor Perde

Damask desenlerle tasarlanmış tekli ve çift mekanizmalı tül stor perde modelleri ve fiyatları. Online damask desen tül stor perde siparişi. Tekli tül stor m2 fiyatı 23.90 TL, çift mekanizmalı stor per
Tek Kasada 2 Zebra Stor Perde

Bir pencere için yan yana 2 veya 3 zebra stor perde satın alacaksanız bu makaleyi okumadan karar vermeyin. Koçtaş, bahaus, ikea, a101 gibi zincir marketlerden ya da perde.com, n11, hepsiburada , amaz


"Büyük Boy Stor Perde" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Yorumunuz:
Resim Yükle:


Uzun Cama Büyük Stor Perde Beylikdüzü İstanbul
4 m genişliğinde büyük cama karartma stor perde yaptırmak istiyorum. Tek parça olsun istiyorum ama karar veremedim
42 mm mekanizma ile sorunsuz çalışır ancak perde biraz ağır olacaktır. Zincirle indirip kaldırmak biraz güç gerektirir. Motorlu stor perde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca mekanizma ve boru geniş olacağından , eğer pencere önünde kartonpiyer var ise ve başka bir perde takılı ise sığmayabilir. Bunları göz önüne alarak sipariş vermelisiniz.

Motorlu büyük stor perde siparişi Göktürk İstanbul
Selim şirketimizin vitrin camına 400 x350 ölçüsünden büyük boy motorlu stor perde yaptırmak istiyoruz. Üzerinde firma logosu ve bir kaç yazı yazacak. Teklif vermek için bize ulaşmanızı bekliyoruz.
Selim bey mail olarak teklif gönderdik. Ancak telefonunuz kayıtlı değil bizi arayabilir misiniz.

Geniş pencereler için tek ve büyük stor perde kullanılır mı Muratpaşa Antalya
Mehtap Evimdeki geniş pencerelerin her biri için tek bir stor perde satın almak istiyorum. Aynı pencreye yan yana 2 stor yaptırınca aralarında ciddi boşluk oluyor. Oysa gönderdiğim resimdeki gibi her pencere için geniş tek bir şeffaf stor istiyorum. br Fazla güneş alan bir oda değil o yüzden karartma düşünmüyorum. Hafif şeffaf bir kumaş olabilir. Ya da tül stor mu tavsiye edersiniz.

Geniş pencereler için tek ve büyük stor perde kullanılır mı
Evet tek bir stor yaptırabilirsiniz. Stor perdeler 6 metre genişliğe kadar çalışır. Ancak normal stor perdeler 28 veya 32 mm çapında borularla imalat yapılırken genişlik arttıkça 38 mm, 42 mm, 50 mm ve hatta 60 mm çapında büyük borularla üretilir.

Blog Kategorileri


En Çok Okunanlar


En Yeniler


Perdeler
Top