Akıllı perde kullanışlı mı?


- Küçükçekmece İstanbul - aysun
Salon için düşünüyorum, tavsiye eder misiniz. Kullanışlı mı, ayrıca fon perdeye gerek olur mu.

Mekanizmalı dikey tül zebra perdelere akıllı perde denilmesi, perdenin çok kullanışlı olmasından. En temel avantajları:
1- Zincirli mekanizma ile çalışır. İstenirse sağda , solda toplanıp açılabilir. Yine ip yardımı ile şerit tüller kendi etrafında 180 derece dönebilir.
2- Tüller pencereye dik konumda iken tül vazifesi görür, yan çevrildiğinde karartma kumaş perde olur. Tül ve karartma perdeleri ayrı ayrı kullanmanıza gerek kalmaz. Tek bir perde yeterli olur.
3- Kenarlarda farklı tül renkleri seçip istediğiniz kombinde fon perde oluşturabilirsiniz.
4- Perde tam olarak açıldığında 40 cm , U şeklinde iken 11 cm olan birbirinden bağımsız tüllerden oluşur. Aralarından geçip balkona girip çıkabilirsiniz.
5- Temizliği kolay , makinede 30 derecede yıkanabilir.
6- Çok farklı renk seçenekleri sunar.
7- Eliniz değmeden açıp kapanabildiği için uzun süre temiz kalır.
8- Motorlu ve kumandalı olarak üretilebilir. Akıllı ev sistemleri ile uyumludur.
9- Güneşin konumuna göre tülleri sağa sola çevirip , odanın maksimum ışık almasını sağlarken tam bir gölgelik de sağlar.
10- Mahremiyet konusunda 100 de 100 güven verir. İçeriden dışarıyı gösterirken dışarıdan içeriyi göstermez.
11- Isı yalıtımı sağlar.


Akıllı Dikey Tül Perde

Ölçüye Özel Akıllı Perde Satın Al

Akıllı Perde Nedir?

Perde sektöründe 2 perde türü akıllı perde olarak anılır.
1- Mekanizmanlı dikey tül zebra perde. Bu yeni nesil perde modeline akıllı perde denmesinin sebebi tek bir perde ile fon, tül ve karartma perde işlevi görmesindendir.
2- Motorlu perdeler. Akıllı ev ve ofis otomasyon sistemleri ile uyumlu motorlu stor, jaluzi, screen, dikey perdeler de akıllı perde olarak bilinir.

Akıllı Perde Kullanıcı Yorumları


En Kullanışlı Perde Modelleri

Sun screen stor perde çok kullanışlı
- Küçükçekmece İstanbul - Sade

2 adet güneşi engelleyen screen stor perde siparişi verdim. Salon çok fazla güneş alıyordu. Gerçekten çok kullanışlı. fotoğraflarda tam görünmüyor ama perde kapalı iken içerisi aydınlık oluyor ve dışa

Dikey Perde (Pvc - Tül - Kumaş) Modelleri ve Fiyatları

Kumaş Dikey Perde
325,00 TL/m2  470,00 TL

Özellikle yüksek tavanlı, geniş cepheli ofis ve işyerleri için alternatifsizdir. Temizliği kolay, çalıştırması pratik. Dilerseniz ortada toplanır, ya da kenarlarda toplanır olarak satın alabilirsiniz. Satın aldığınız dikey kumaş perde eni 350 den büyükse kargo firması taşımaz, ücret karşılığı ambar firmaları ile sevk edilir ya da kendiniz aldırabilirsiniz.
Pvc Dikey Perde Düz Renkleri Beyaz, Sarı, Krem, Pudra, Kahve, Gri
450,00 TL/m2  640,00 TL

89 mm genişliğinde %100 pvc düz renk bantlarla (şerit), 5.40 mt uzunluğuna kadar üretilebilir, en geniş ölçüde 8 mt için bile sorunsuz çalışır. Kapalı iken ışığı tamamen engelleyen, açıkken içeri aydınlatan en ucuz perde modelidir. Düz dikey pvc perde renkleri krem, gri, beyaz, sarı, pudra kahvedir. 3 mt den geniş perdeleri kargo firmaları taşımıyor, sipariş notunda belirtin. Kendim gelip alacağım, nakliyat firması ile gönderin.
Dikey Blackout Kumaş Perde
380,00 TL/m2  540,00 TL

Ofis, işyeri, otel, restoran, yatak odası vb yüksek pencereli mekanlar için alternatifsiz ve şık orjinal arkası beyaz sıvama blackout karartma kumaş dikey perdeleri ücretsiz kargo, havale, taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile online satın alabilirsiniz.

Dikey Perde (Pvc - Tül - Kumaş) Resimleri

20/1/2024 - Kağıthane İstanbul - Meryem


- Alanya Antalya - cafer

- Yıldırım Bursa - Cihangir





Top