50 mm Jaluzi Perde Alüminyum Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


50 mm Jaluzi Perde Alüminyum Fiyatı 590,00 TL/m2


Ofis ve işyerleri için uygun fiyat garantisi ile 50 mm Alüminyum jaluzi perdeler 11 renk seçeneğinden oluşur. Jaluzi perde fiyatı minimum 1 metrekare hesaplanır. Ahşap jaluzi üst kasası ile üretilir. İp ve üst kasa renk uyumludur. Beyaz jaluzide üst kasa beyaz iken, siyah metal jaluzi perdelerde üst...

     22 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"50 mm Jaluzi Perde Alüminyum" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

Beyaz 50 mm Alüminyum Jaluzi Perde
Gökhan / Oğuzeli Gaziantep - 12/3/2023
Ürün gayet güzel , orijinal alüminyum, kurdelesi kumaş, biz beğendik memnun kaldık, umarım mekanizması bozulmadan kullanabiliriz.

Beyaz 50 mm Alüminyum Jaluzi Perde
Çncelikle yorum ve resim için teşekkür ederiz. Mekanizması 10 yıllardır kullanılan orijinal bir üründür. Perdeyi aşağı indirmeden veya yukarı toplamadan önce slatleri pencereye dik konuma getirin. Bu kurala dikkat ederseniz yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Motorlu jaluzi perde
Ayhan / Anadolu Kavağı İstanbul - 27/2/2023
Bu perdeyi motorlu olarak yapıyor musunuz, montaj dahil fiyat verebilir misiniz. Ölçülerimiz 120 x 200 cm, 145 x 200 cm ve 220x200 cm olacak. Hepsi aynı odada olacak.
Bu ürün ahşap jaluzi malzemeleri ile üretilir, şeritler 5 cm alüminyumdur ve somfy tilt motorlu üretiyoruz. Ürün detaya motor seçeneği ilk fırsatta ekleyeceğiz. Yazdığınız ölçüler için motor, 1 adet kumanda ve montaj dahil fiyat teklifi belirttiğiniz eposta adresine gönderdik.

50 mm ahşap jaluzi ile alüminyum jaluzi farkı nedir ?
Haydar / Çanakkale - 18/2/2023
50 mm ahşap ile bu ürün arasındaki fark nedir.
1- Her 2 ürün ölçü olarak aynıdır. 5 cm genişliğinde şeritlerle üretilir. Ahşap jaluzilerde kalın doğal ahşap kullanılırken bu üründe ince 50 mm alüminyum slatler kullanılır.
2- Ahşap jaluzi karartma özelliği de sunar, oysa alüminyum şeritler kapalı ikende ışık geçirir ama görüntü geçirmez.
3- Bu ürün nispeten daha ucuz ve hafif bir ürünken ahşap perdeler pahalı ve ağırdır.
4- Alüminyum jaluzi 3 metreden daha geniş ölçülerde üretilebilir.
5- Alüminyum daha fazla renk çeşidi içerir.

Bantları plastik mi alüminyum mu
/ Ereğli Konya - 27/1/2023
Ürün plastik içermez, şeritler orijinal alüminyumdur. Şeritler dışında 50 mm ahşap jaluzi perde malzemeleri ile üretilir. Ürün 1. sınıf kaliteli bir üründür.

Ürünleri orjinal ve kaliteli
Nilay / Tuzla İstanbul - 3/1/2023
Hukuk bürosu için jaluzi siparişi verdim, bu sabah yurtiçi kargodan teslim aldık, montajını arkadaşımız yaptı ve sonuç harika. Ürün kesinlikle orjinal ve kaliteli , beklediğimizden iyi çıktı. Çok teşekkürler.

Jaluzi perde
ayşe / Urla İzmir - 19/12/2022
Ürünler orjinal, kargolama süresi iyi, çekinmeden sipariş verebilirsiniz.

Jaluzi perde

3.5 metre jaluzi perde
Umut / Çankaya Ankara - 25/11/2022
Ofis için 3.5 metre genişlik 2.5 metre yükseklikde jaluzi düşünüyoruz, tek parça olacak, ahşap ile alüminyum arasında kararsız kaldık. Ne tavsiye edersiniz, beyaz renk olacak.
Ahşap perde tek parça 3.5 metre genişlikde üretilmez, en fazla 320 cm olarak mevcut. Alüminyum olan bu üründen sipariş verebilirsiniz. Ya da yan yana 2 parça ahşap jaluzi sipariş edebilirsiniz. 50 mm metal jaluziler, alüminyum slatler dışında ahşap jaluzi aksesuarları ile üretilir. Açıkcası sizin tercihiniz, 2 ürün de görsel ve işlevsel olarak iddalı ve benzer ürünlerdir.

240x280 cm pencere için 50 mi 25 mm mi tavsiye edersiniz?
p / Sivas - 8/11/2022
Ofis pencerem 240x280 cm, yere kadar. Ahşap hem pahalı hem de ağır olur. Tek perde istiyorum. Metal jaluzi olarak 25 mm ile 50 mm arasında tereddütte kaldık, tavsiyeniz nedir?
Ölçü büyüdükçe daha geniş modeller tercih edilir. Sizin ölçünüzde tek perde için 50mm metal jaluzi daha kullanışlı ve güzel duracaktır. Ahşap havasının yanı sıra nispetten hafif de olacaktır.

Geniş metal jaluzi perde
Efe / Küçükçekmece İstanbul - 24/10/2022
Geniş pencereler için 5 cm metal jaluzi seçtik , bence ahşap jaluziden daha güzel durdu hem de daha fiyatı daha uygun . Ahşap jaluzi gibi ağır da değil, ışık daha iyi. Web sitesi güvenilir, ilgileniyorlar, 1 hafta içinde tam istediğimiz ölçülerde teslim ettiler. Montajı kendimiz yaptık. Memnun kaldık. 1 de resim ekledim.

Geniş metal jaluzi perde
Resim ve yorum için teşekkürler.

Kumaş veya deri jaluzi perde
Sercan / Toroslar Mersin - 11/10/2022
Acaba kumaş jaluzi ya da deri jaluzi perde satışınız var mı ?
Whatsappdan ulaşırsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Online satışa açmadık ancak temin edebiliyoruz. Şimdilik sadece proje işlerinde teklif ediyoruz.

300 x 200 jaluzi perde
Zekeriya / Çorum
Tek parça 3 metre genişlik 2 metre yükseklik beyaz renk 50 mm jaluzi olur mu, bir de redüktörlü mekanizma buna da uygulanır mı, ahşap jaluzi diye yazıyor da.
Evet istediğiniz ölçü uygun bir ölçü, gönderebiliriz. Bu ölçüde zaten ya motorlu ya da redüktörlü tavsiye ederiz, ağır bir perde olacaktır. 50 mm metal jaluzi perdeler birebir 50 mm ahşap jaluzi perde malzemeleri ile üretilir, sadece slatler alüminyum metaldir.

Jaluzi perde Denizli
Aziz / Denizli Merkezefendi
İşyeri için düşünüyoruz, Denizlide bayiniz var mı. 50 mm olarak istiyorum özellikle, beyaz veya kırık beyaz rengi.
Satışlarımız online. Ücretsiz numune slat talepleriniz için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jaluzi ofis perdeleri
Can / Şişli İstanbul
Ofis jaluzilerini bu siteden temin ettim, gelip ücretsiz ölçü alıp teklif verdiler, montaj dahil 1 hafta içinde sorunsuz teslim ettiler. Bir sorun yaşamadım, çok da beğendim. Tavsiye olunur.

Jaluzi ofis perdeleri
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.

kumaş jaluzi satışı
Yeşim / Gebze Kocaeli
Yine internette rastladım ama bulamıyorum, stor kumaşı jaluzi perde 50 mm bakıyorum. Siz de bulunur mu acaba.
Henüz satışa çıkmadık ancak böyle bir ürün üzerinde çalışıyoruz, ilk fırsatta ahşap jaluzi kategorisine 50 mm Kumaş Jaluzi Perde olarak ekleyeceğiz.

ofis perdesi
/ Nilüfer Bursa
Ofis için düşünüyoruz , 4 adet, ölçülerimiz 140x200 , 155x200 , 167x200 ve 74x200 olacak. Bu şekilde net ölçü yapıyor musunuz ? Bir de girdiğimiz genişlik ölçüsü üst profil ölçüsü mü , alttaki perde genişliği ne kadar dar olacak.
İstediğiniz ölçüde milimetrik üretilir. Jaluzi modellerinde üst kasa ile alttaki alüminyum slatlerin genişlikleri nerdeyse aynıdır. Slatler 2 mm kadar (kapak payı) dar olur. Bunun da sebebi, olur da yan yana 2 jaluzi asarsanız slatler birbirine sürtmesin.
200 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top