50 mm Jaluzi Perde Alüminyum Kullananlar, Kullanıcı Yorumları


50 mm Jaluzi Perde Alüminyum Fiyatı 750,00 TL/m2


Ofis ve işyerleri için uygun fiyat garantisi ile 50 mm Alüminyum jaluzi perdeler 11 renk seçeneğinden oluşur. Jaluzi perde fiyatı minimum 1 metrekare hesaplanır. Ahşap jaluzi üst kasası ile üretilir. İp ve üst kasa renk uyumludur. Beyaz jaluzide üst kasa beyaz iken, siyah metal jaluzi perdelerde üst...

     40 Yorum     |     0 Soru Cevap

  • 0544 260 53 58
  • +5 Taksit
  • Ücretsiz Kargo
  • Kapıda Ödeme"50 mm Jaluzi Perde Alüminyum" için yorum yapabilirsiniz:

Başlık:
Adınız:
Email:
Şehir:
Değerlendir:
Perde Yorumunuz:
Resim Yükle:


Sıralama

50 mm metal jaluzi
İstanbul Sarıyer - Serdar 16/11/2023
Ofis camları için montajlı 50 mm metal jaluzi siparişi verdik. Ölçüye özel gönderdiler. Ürünler güzel orijinal. Fiyat kalite performansı başarılı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.

50 mm metal jaluzi
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Mutfak için ölçü
Alanya - Yasemin 1/11/2023
Mutfağıma bu perdeden yaptırmak istiyorum. Nasıl ölçü almalıyım.?
Bize whatsapp üzerinden görsel atarsanız arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Kaplamasını istediğiniz alanı ölçmelisiniz. Tavana ya pencere üstünde duvara montaj yapabilirsiniz. Yüksekliği yere kadar veya pencere altı mermere ladar ölçebilirsiniz. Genişlik olarak da pencerelerden sağda ve solda duvar devam ediyorsa, her 2 taraf için de 15 er cm taçma payı vermelisiniz.

Jaluzi perde hatay
Hatay - Faruk 18/10/2023
İşyeri için 4 adet 160x260 cm 50 mm alüminyum jaluzi perde almak istiyoruz, hatay merkez de bayi ya da mağazanız var mı renkleri görmek istiyoruz.
Jaluzi satışları online. İstediğiniz renkleri ve adresinizi bize whatsapp üzerinden yazarsanız arkadaşlarımız ücretsiz numune gönderecektir.

Alüminyum jaluzi perde 50 mm
Pendik istanbul - Bilal 28/9/2023
Ofis penceresi için sipariş verdim, ölçüler birebir istediğim gibi, ürün de güzel orijinal, internet alışverişi olmasına rağmen oldukça kaliteli tavsiye ederim.

Alüminyum jaluzi perde 50 mm
Yorum ve resim için teşekkür ederiz.

Dışarıyı gösteren içeriyi göstermeyen jaluzi perde
Aydın Didim - cenk 17/9/2023
Alüminyum jaluzi perdeler ince alüminyum slatlerle üretilir. Perde tam kapalı durumda iken , gündüz oda sadece hafif ışık alır, ne içerisini ne de dışarısını göstermez. Ancak slatleri hafif eğimli konuma getirdiğinizde dışarıdan içeriyi göstermez ancak içeriden dışarısını gösterir. Gece ve gündüz bu özelliği ile dışarıyı gösteren içeriyi göstermeyen tek perde modeli aslında alüminyum ve ahşap jaluzi perdelerdir.

Mutfak perdesi
Trabzon Akçaabat - Gözde 5/9/2023
Yan yana eni dar 3 pencere için toplu mu her cam için ayrı ayrı mı ölçü almak gerekir bu perde için? Ayrica mutfak cami için düşünüyorum ancak ocağa yakın camlar hareketli bir sistem istemiyorum o nedenle yangına sebep olmaması adına uygun bir model mıdır? Temizliği kolay mıdır? Teşekkür ederim
Yan yana asacak olsanız da , her bir perdeyi ayrı ayrı ölçüp sepete 3 ayrı ürün olarak eklemelisiniz. Alüminyum perdeler temizliği kolay, leke kir tutmayan perdeler olduğundan mutfaklar için kullanışlıdır.

Jaluzi siparişi
Sultangazi İstanbul - Aslı 19/8/2023
Merhaba ürünü sipariş verdim, sipariş numaram 254333. Tavana montaj yapılacak sorun olmaz demi birde kurdaleli antrasit renk istedim sorunsuz gelmesi dileği ile.
Siparişinizi kontrol ettim, bir sorun görünmüyor. Antrasit rengi 180x200 cm ölçüsünde ip yönü sağda kurdeleli 50 mm alüminyum metal jaluzi sipariş bilgileriniz üretime iletilmiştir.

Tek alınlık için ölçü
Giresun -  4/8/2023
Merhaba,
50 mm metal jaluzi perde satın alacağım. 2 slaytı tek alınlık altında birleştirmek istiyorum. Pencere genişiliği 179 cm. Ölçü bire bir mi olmalı yoksa sağdan soldan belirli bir pay olmalı mı? (Video da alınlık üç bes cm daha geniş gözüküyordu). Bilgi verebilir misiniz lütfen?
Jaluzi perdelerin tamamı için üst kasa ile slat (şerit) genişlikleri aynıdır. Mm bazında fark olabilir. 50 mm metal jaluziler , ahşap jaluzi kasasında gönderilir. Alınlık ile üst kasa ölçüsü aynıdır. Resimlerde açıdan kaynaklı fark olabilir.
Yan yana 2 perde için tek alınlık olabilir. Ancak kargoda ölçüsü uzun olan tek alınlık için ayrı paket yapıldığından ve hasar gördüğünden, alınlığı da ayrı ayrı almanızı tavsiye ve tercih ederiz.. Siz alınlıkları birleştirdiğinizde arasında ince bir çizgi görünür.

Jaluzi perde ölçüleri, toplanma mesafesi
Etimesgut Ankara - Yakup 24/7/2023
İyi günler. Genişliği 140 cm boyu 120 cm Perdenin üst mekanizmasının genişliğini ve yüksekliğini aynı zama perde toplığındaki yüksekliği öğrenmek istiyorum.
50 mm alüminyum jaluziler 50 mm ahşap malzemesi ile üretilir. Üst kasasının genişliği ve yüksekliği 5 cm dir. Ancak tüm şeritleri üstte topladığınızda, perde boyuna göre oluşan toplanma mesafeleri yani kapladığı minimum yükseklikler şöylerdir.
Perde boyu 120 cm ise üstteki toplanma tüksekliği 22 cm,
150 cm ise 23 cm,
170 cm ise 24 cm,
180 cm ise 25 cm,
200 cm ise 26 cm,
230 cm ise 28 cm,
240 cm ise 29 cm

Ofis jaluzi perde
Çekmeköy İstanbul - halil 14/7/2023
Muhasebe ofisi için aldım, gönderim 1 haftayı geçti, ürün güzel, montajı kendimiz yaptık, beklerim derseniz güzel ürün.

Ofis jaluzi perde
Bu ürün grubuna özel bayram sonrası bir yoğunluk oldu ancak düzene oturdu gibi. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Niş pencere perde ölçüsü nasıl alınır.
Tekirdağ Saray - Taner 30/6/2023
Pencere ölçüm içten içe olacak şekilde 192x130 cm
İçten içe olması dolayısıyla ölçüyü nasıl almalıyım. İçten içe ölçümü baz alarak mı sipariş vermeliyim Kolay gelsin
Gömme pencere (niş pencere) ise ve montajını pencerenin hemen önünde tavana montaj yapacaksanız dikkat etmeniz gerekenler;
1- Genişlik her yerinde aynı olmayabilir. En üst , orta ve en alttan genişlik ölçün en küçüğünden 1 cm eksiltip sipariş verin.
2- Perdeyi en üstte topladığınızda yaklaşık 25 cm toplanma mesafesi oluşur. Açılır kanatların kapanıp açılmasını engellemesi için üstte 25 cm kadar pay olmalı.

Yeni jaluzi perde fiyatları
İzmir Buca - Adnan 16/6/2023
Ben ay başında sepete 4 adet jaluzi eklemiştim, şimdi 2 ölçümde değişiklik yapmak istedim ama fiyat zamlanmış, sepetin yarısı eski indirimli yarısı yeni zamlı fiyatlardan oluşmuş oldu. Ne yapmam gerekiyor, ödeme şeklini havale seçmiştim.
Sepete eklenen ürünler 1 ay boyunca gelen zamlardan etkilenmez. Bu dönemde, gerek asgari ücretdeki artış gerekse dolar kurundaki artışdan dolayı üreticler tarafından zamlı fiyatlar uygulanmaktadır. Bu şekilde ödemenizi yapabilirsiniz.

Otomatik tilt özelliği
Bayrampaşa İstanbul -
Merhaba. Açıklamada belirtilmiş fakat birkaç tane sipariş edeceğim için teyid etmek istedim. Motor seçeneği göremedim yorumlarda var yazıyor bir de Somfy motorlu opsiyonunda kumandada otomatik tilt özelliği bulunuyor değil mi? Teşekkürler
Öncelikle 50 mm alüminyum jaluzi perdeler, ahşap jaluzi malzemeleri ile üretilir. Somfy motorlu seçeneğindeki motor ve kumandasında tilt özelliği bulunur. Ürün detayda ilgili değişiklikleri hızlıca yapacağız, siz whatsapp üzerinden siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Stor jaluzi perde
Bodrum Muğla -
Stor kumaşı ile jaluzi perde şeklinde bir ürün istiyorum , daha önce bir sitede gördüm yardımcı olur musunuz?
Evet , ürün olarak siteye eklemedik ancak whatsapp üzerinden bize ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

5 cm jaluzi perde
Bursa Osmangazi - Tolga
İŞyeri için satın aldım, ölçüsü tam geldi, sorunsuz bir alışveriş oldu, tavsiye ederim.

5 cm jaluzi perde
Resim ve yorum için teşekkür ederiz.
400 TL Üzeri Tüm Siparişleriniz Ücretsiz Kargo
Top